PDA

View Full Version : Моят наркомански живот



eminem4oo
05-18-2014, 15:31
Здравейте , сега ще ви разкажа моята история , с цел никой да не я повтаря и хората да се замислят
преди да правят нещо подобно !! И така аз съм на 17 , когато бях на 14 започнах да пуша марихуана.
Хората казват че не пристрастява но жестоко се лъжат.И така пуших беше ми много яко секи бен бях във
филма ! и така си пуших всеки ден от 14 годишен до 16 ! И когато бях на 16 един ден пропуснах да пуша
и тогава ми стана много гадно припаднах и ме откараха в болница , не си спомнях нищо , бях много обуркан
абе всичко което можете да си представите ! и така разбрах че сум пристрастен а преди не го мислех, мислех си че
мога да спра когато си искам и че нямам никакъв проблем ! но в болницата осъзнах че имам проблем !!
вече от 1 година съм трезвен не искам да докосна такова нещо повече ! мина време докато организма ми свикне
1 месец бях като напушен без да пуша . смис организма ми искаше трева защото бях пристрастен ! беше ми много
трудно през този период но слава богу мина ! сега сум щастлив ! написах тази тема за хората които пушат
и за хората които не искат да опитат !! не се занимавайте с това !! каквото и да ви казват радвайте се на живота
и не пробвайте такива неща! дано сум вразумил някого ! лек ден !!! дано темата ви е харесала

anonymous908491
05-18-2014, 15:42
Бил съм на помпа преди още да си бил роден, но пак не съм станал малоумник като теб.

eminem4oo
05-18-2014, 16:07
? az kazvam kakvo e stanalo ?

eminem4oo
05-18-2014, 16:07
i sum sprql saotvetno ne sum maloumnik

anonymous908491
05-18-2014, 22:02
И какво общо има спирането, на някои хора им помага да поумнеят, сигурно е, че ти по-зле няма как да станеш.

yakuza_
05-19-2014, 12:52
Викаш една година трезвен, а си бил тревоман? Явно имаш и брайн демидж. Като гледал и на училище май не си ходил редовно.

seek&destroy
05-24-2014, 05:11
Тре'а ти повече стаж, момче. Дейба филмарите.

anonymous708973
05-24-2014, 09:24
Бил съм на помпа преди още да си бил роден

Ха, това обяснява много неща.

DoubleDMG
05-24-2014, 14:17
Викаш една година трезвен, а си бил тревоман? Явно имаш и брайн демидж. Като гледал и на училище май не си ходил редовно.adashcе , "трезвеното" го ползват и наркоманите и пияниците,ама за демиджа да не лафим,че е английска дума,а не мисля , че си англичанин или американец? Всъщност темата е жалко написана,но има доста такива хора,и аз съм бил и хората си правят грешни впечатления от външния вид и въобще. Т'ва е тема която е по-хубаво да е затворена,заради бавните обитаци които смятат,че са твърде на вътре в нещата :)

anonymous908491
05-24-2014, 18:47
Ха, това обяснява много неща.

А представяш ли си да не бях.

Игнорирай ме напълно, не само постовете, в които може да се заядеш да ми отговаряш.

Ivaaaaa
05-26-2014, 15:58
мн яко във филма, а и тия удивителни...!!!

igaydarov
05-26-2014, 21:16
Виж сеа, лек, всяко нещо с което се злоупотребява води до зависимост и в крайна сметка вреди. Трябва мярка човек да има.
Тревата не пристрастява, а пристрастява удоволствието от нея, емоциите които произтичат от това че пушиш. Тревата не ти е виновна, че си тръгнал по кофти път от малък. Тревата не е за хлапета, още по-малко 14г. Тревата и по-точно редовното и пушене е за улегнали хора след 25г които са си оправили живота и са го устроили - ей така да пушат след работа да релаксират. И ще ти кажа защо! - Защото тревата те вкарва в 1 друг свят, свят на кефа и на веселието, убива ти всякаква мотивация за развитие и за постигане на цели и на просперитет в живота. Пушиш си яко ти е, готино ти е, по ми харесваше от това да се напия само и ден да мине друг да дойде. Е така цял живот не може да караш, това си е провал на живота. Хайде в тийн годините окей, ама после като завършиш университет и почнеш работа, ако си кариерист и т.н. ами ще те спъва като цяло. Поне на мен така ми влияеше като пушех преди.
Аз съм пушил трева 2г, преди 5-6г някъде и я спрях накрая, без никакви проблеми, осъзнах как ми влияе редовната и употреба и я спрях, от тогава насам обаче по-малко помня, отслабна ми паметта, не знам дали има връзка това с тревата.
Тревата е много по-безвредна от обикновените цигари от тютюн и от алкохола от които ежегодно умират хиляди хора, тревата има и антираково действие, ТХЦ-то спира развитието на тумори, това е доказано, има филми на тая тема... както и да е. Накратко, всяко нещо което не се взима с мярка вреди, но за това не ти е виновна тревата, а ти самият.
Отвори някой сайт като promena.org или medicalmarijuana.bg и по прочети малко инфо.

Red.Corp
06-01-2014, 09:29
Уха! Не бях чел по-смешна статия от много, много време. Към автора - Пич, направо ми избичи айляка!
1) Мога да се обзаложа, че нямаш дори 15 години и с тази статия просто сийкваш някакво внимание, защото вероятно си асоциален и не можеш да си намериш приятели в реалния живот, за това си седнал да ги търсиш в нета, като ръсиш небивали истории и очакваш някой да ти се върже.
2) Убеден съм на 99.9%, че не си пушил марихуана никога и дори не знаеш, какви са ефектите от употребата й. Най-вероятно си чул от по-отраканите си съученици разни глупости и си решил да ги изсипеш тук, без да съзнаваш че ставаш за резил.
3) Всеки, който поне веднъж е употребявал такова нещо или поне е седнал и се е поинтересувал малко, от това какви са ефектите от приемането на марихуаната, както и какви са последиците, също ще ти се смее.
4) Като човек, който е пушил в продължение на 3 години всеки божи ден по няколко пъти, мога да кажа, че марихуаната НЕ пристрастява, защото аз от 15годишен до 18 годишен пушех. Спрях на 18 години а сега съм на 22 и нямам никакви симптоми на физическа или психическа абстиненция. Приятелите ми пушат пред мен, но аз нямам желание да го правя и отказвам. Така че, хич не се самозалъгвай и не разправяй глупости насам и натам, защото ставаш за смях.
5) Ако марихуаната пристрастяваше толкова, нямаше да бъде позволена в страни като Холандия, Белгия и т.н.

П.П. - Няма вредни вещества, има вредни количества.

Priceless
06-06-2014, 10:26
Така имам няколко неща да кажа:
1. Пуша трева в продължение на 5 години вече.
2. Започнах да пуша в гимназията и това по никакъв начин не ми попречи да си взема матурите с отлични оценки и след това изпитите за университета.
3. Вече съм 3ти курс и тревата не ми пречи да си взимам изпитите след всеки семестър - отново с отлични оценки.
Така че пич - извинявам се за израза, ама на крив хуй и вълната му пречи.

napushen420
06-08-2014, 20:55
АЗ съм на 16 и аз пуша от 14 годишен и на мене не ми пречи ходя си редовно на даскало имам 4 5 6 и не ми пречи всичко е до психика ако си се отдал ставаш наркоман , а ако не ти е основното нещо в живота можеш да се реализираш. Не знам що за идиот си и аз пуша всеки божи ден вече 2 години и нямам такива филми нищо не умееш..

Stoqn_Trakiev
06-10-2014, 06:41
Разпространи навсякъде историята си защото всичките малоумни хлапета който смъркат тревички от сутрин до вечер са на мнение че можели да спрат когато си поискат. ( http://iconomicabg.blogspot.com )

Red.Corp
06-10-2014, 18:41
Разпространи навсякъде историята си защото всичките малоумни хлапета който смъркат тревички от сутрин до вечер са на мнение че можели да спрат когато си поискат. ( http://iconomicabg.blogspot.com )
Би ли ме просветлил, професоре - Как се смърка трева, че това за първи път го чувам и ми стана интересно да пробвам. И какво общо има този линк с темата?

socareless
06-10-2014, 18:57
ти си наркоман по рождение,пич и тревата няма нищо общо с тва

Stoqn_Trakiev
06-11-2014, 11:38
Би ли ме просветлил, професоре - Как се смърка трева, че това за първи път го чувам и ми стана интересно да пробвам. И какво общо има този линк с темата?

Използвах термина за да привлека вниманието и на "смъркащите каквото и да е" . Линковете са алтернатива на смъркането разработена от мой приятел :)



http://probabgn.ovo.bg
http://iconomicabg.blogspot.com
http://iconomicabg.blogspot.com/p/blog-page_2.htm

igaydarov
06-11-2014, 12:46
Стояне, пендел смотан, ти си просто един обикновен глупав спамер. Чудя се защо пишеш в тема за тревата и спамиш с линкове за икономика и т.н. които нямат нищо общо с канабиса?

Red.Corp
06-22-2014, 16:26
Използвах термина за да привлека вниманието и на "смъркащите каквото и да е" . Линковете са алтернатива на смъркането разработена от мой приятел :)



http://probabgn.ovo.bg
http://iconomicabg.blogspot.com
http://iconomicabg.blogspot.com/p/blog-page_2.htm
Линковете, брато, нямат абсолютно нищо със смъркането (да не говорим за наркотиците, като цяло), така че на твое място бих си заврял мненията там, където слънце не огрява. Ръсиш глупави коментари, само за да привлечеш внимание и то за сайта на твоят хомосексуален приятел... dafuq?