PDA

View Full Version : Свирка пробелем



RoCkSpOt
05-19-2014, 08:22
До сега не е правила, не искала обаче някак си се нави и тръгна и ми каза , че не може викам що ? Отговора беше "пробвала съм няколко пъти и ми се повръща" и аз шок и ужас. Някой да се е сблъсквал с нещо подобно

mm28
05-19-2014, 08:38
Ами ако не са си го мили 3 дена, нормално да и се доповръща...

li0n
05-19-2014, 08:54
Първо не е правила, после е пробвала няколко пъти и не и е харесало.. уточни се моля.

RoCkSpOt
05-19-2014, 08:57
Не е правила пробвала се е като просто е тръгвала по точно сваляла си е главата до долу, но не може така стана и при мен

li0n
05-19-2014, 09:04
Еми не я карай насила като не иска. Предразположи я първо, лека-полека, пък тя сама може по някое време да ти предложи.

npp
05-19-2014, 09:14
насила хубост не става, или е взаимно, или по-скоро гледайте някой да не се окаже насилен, плюс това не забравяйте за човешкия папиломен вирус, досега се е предавал дори и по орален път, но има и други начини за правене на любов - каква толкова би била разликата в това дали ще е орално или ръчно?!, важна е любовта, понеже какво би бил сексът без нея освен нещо подобно на ходене(то) по малка и голяма нужда в тоалетната?!

baby_baby
05-19-2014, 14:52
Не я карай насила когато тя иска

fUcKsMiLe
05-19-2014, 20:33
Е, ако не иска орално, не я карай.
Поне и кажи, че искаш ръчна, ако толкова и става зле.
Мисля си, че се преструва, но кой пък да знае защо го прави.
По-нататък може сама да поиска.

igaydarov
05-26-2014, 20:53
Виж сега, лек... сещаш се че личната ти хигиена трябва да е на отлично ниво - къпеш се всеки ден, преди да правите секс или да ти прави свирчок отивате в банята или поне ти, замиваш чепа и се освежаваш. Трябва и да си обезкосмен.
Възбуждаш много мацката, ти си се одървил стабилно и я лижеш първи ти, след това лягаш и я придърпваш да я лижеш в позата 69 и тя като е супер възбудена най-вероятно ще го налапа и ще и дойде от само себе си. Другия вариант е ако е някаква страхлива и гнуслива да го намажеш със сметана или с мед или с шоколад малко естествено по главичката, като разбира се ти поемеш инициативата и преди това го направиш с нея. Това при мен е работило, с момиче което не се е срамувало и за първи път прави фелацио в живота си. При другите сами са си искали. Успех!

analgin
05-27-2014, 12:59
Другия вариант е ако е някаква страхлива и гнуслива да го намажеш със сметана или с мед или с шоколад малко естествено по главичката, като разбира се ти поемеш инициативата и преди това го направиш с нея.

откога погнуса от правене на свирки се преодолява с мед ?
аре стига глупости после ще пуска тема " имам леко възпаление и сърбеж по пениса , внимавай с храните , които поставяш по пениса си , не е толкова безобидно колкото изглежда. Не всички приемат романтичните филми с влюбени голи хора намазани с разтекли се сметани и карамели за секси , ако момиче не иска да ти духа и с любимата й торта да си го намажеш пак няма да иска.
Младежо , спокойно, не я пришпорвай .. иначе да , в определен момент , когато е много възбудена сама ще изпита желание да го направи , ако мине много време и такова желание не се пробуди пиши пак , ще се опитаме да измислим нещо друго .

igaydarov
05-27-2014, 13:17
Пича, аз съм написал как при мен се случи точно с момиче което е гнусливо по принцип, ако за теб са глупости окей...

Rabalka
06-03-2014, 10:51
Кажи и да клекне да си затвори очите и да си утвори остата и ти и го дай в нея

DeHu
06-03-2014, 10:57
Кажи и да клекне да си затвори очите и да си утвори остата и ти и го дай в нея
Звучи толкова романтично :Д

Rabalka
06-03-2014, 10:58
Ми като я гнус да се пристраши веднъж и така

AliceSw
06-03-2014, 16:09
...ми, не...ако го няма моралния фактор т.е. сексът е за правене на деца, най- вероятно проблемът е, че и се повдига лесно, пък това си е кофти и не се преодолява лесно...сещате ли се - ако си се натровил с нещо и си си върнал вътрешностите обратно е трудно да се натъпчеш пак с него...

а това със сметана, шоколад, мед е безумно...на мен не ми се повдига лесно, ама като го видя това, ще откажа...да не говорим как ще се намаже сам пред нея, щом тя така или иначе не иска да го лапне, освен смях друго не мисля, че може да предизвика....

lyuba991
06-03-2014, 18:30
Има мацки, които просто ги е гнус, и нищо не можеш да направиш по въпроса, смисъл то е един вид на психическо ниво - явно нещо я възпира. Като не иска, остави я и толкова.