PDA

View Full Version : Тъпа ситуация



Found_a_lover
05-19-2014, 13:33
Здравейте, ще го давам по същество накратко.
Преди време започнах работа в един хотел, запознах се със страшно много хора и това ми допадна. Имаше едно момче на 21 г., който веднага ме намери във фейса, почнахме да си пишем, на работа си говорихме доста и почна яко да ме сваля. Най-тъпото е, че му се вързах. Не го познавах и в началото си изградих хубаво мнение за него, мислех си, че е свестен, защото се държеше супер, излезнахме на разходка, натискахме се, всичко беше супер, само че на другия ден като отидох на работа спря да ме познава. Изобщо пълно нищо. Наговори ми гадни неща, впоследствие от колега разбрах, че е бройкаджия и сваля всичко живо. Оказа се страшно надут, светът се върти само около него. Много съм глупава, защото не трябваше да се занимавам с някого от работа, който виждам всеки ден. Сега го гледам прилага същите номерца на колежки. Чувствам се адски глупаво, става ми кофти като го виждам и се чудя дали да не напусна работа и да си търся друга. Само не ме обвинявайте много, плс :D

fenastz
05-19-2014, 14:41
Натискането се смяташе за "бройка" в осми клас, този е на 21 години...

Просто го заеби, поведението му говори че е олигофрен, а щом не те е натиснал да правите секс, най-вероятно има малка пишка.

sl1nceetoo
05-20-2014, 15:39
Как ще напуснеш работа?! Недей в никакъв случай! Аз лично имам 2 предложения :D 1 - Игнорираш го, забравяш и си гледаш работата (знам, че ще е трудно) и 2 - щом той те изиграл така, изиграй го ти! Врътни му някой тлъст номер, да ти олекне на душата :D Ако избереш 2ия вариант пиши - често ми избиват гениални идеи : ))))

baby_baby
05-23-2014, 10:20
Ще направиш голяма грешка ако напуснеш заради него не му обръщай внимание да не ти пука