PDA

View Full Version : Чувствата споделени ли са?



zerrin96
05-19-2014, 13:50
Здравейте! От известно време ме мъчи определен въпрос, свързан с това дали едно момче ме харесва. В последния месец това момче идва при мен в междучасията и иска да ме прегръща. От седмица дори започна да ме целува по бузата. Това момче не мога да разбера харесва ли ме или не. Преди една година му бях казала по заобиколен начин, че имам симпатии към него, но той тогава ме отряза. Забравих го, но от месец насам започнаха чувствата ми да се връщат. Преди няколко дни дори ми каза, че ме обича, но той се държи с всички мило. Не си пишем, дори не ми звъни за домашни. Преди време повече ми звънеше, искаше домашни. Аз се влюбвам с всеки изминал ден в него и не мога да дочакам следващия ден, за да го видя. За първи път ми се случва такова нещо... Моля ви споделете мнението си!

Summer Fresh
05-19-2014, 14:00
Почти бях убеден, че те харесва докато не стигнах до "но той се държи с всички мило". Наблюдавай го с другите как се държи и с теб как, може би ще откриеш отговора. Обикновено момчетата не си падат много по игричките, ако иска просто да те изчука ще ти го каже, макар и не директно, но ако е влюбен в теб държанието му е странно, глупаво и необяснимо.

zerrin96
05-19-2014, 14:49
добре, ще го имам предвид

RapExotic
05-20-2014, 15:54
Харесва те. Иначе защо му е да те целува..

baby_baby
05-23-2014, 10:24
и според мен те харесва но все пак го наблюдавай как се държи с другите

zerrin96
05-23-2014, 12:01
благодаря и на двамата! Ще го имам предвид ;)

edno momi4e :***
05-23-2014, 12:22
ако момчето те хрс щеше да ти каже ;))

zerrin96
05-25-2014, 18:58
ами той е срамежлив, може би затова се държи странно, трудно е да се обясни

fanofcats
06-05-2014, 19:44
Дали ти казва истината,като ти казва,че те харесва?Нали каза,че по-рано не те е харесал,а и се е държал мило със всички по твоите думи,които аз прочетох.Казваш,че е идвал да те прегръща..Да не би да е бил отчаян от любовта и затова да е потърсил теб?