PDA

View Full Version : Какво да направя ??



SlaiD5
05-19-2014, 19:34
Здравейте, аз съм момче на 15 години и до сега съм нямал приятелка и не съм се целувал. Има едно момиче от съседния клас, към което изпитвам симпатии и мисля, че и тя ме харесва. Много съм срамежлив и факта, че нямам никакъв опит ме обърква още повече. Ще ви бъда благодарен ако ми дадете някакви съвети как да призная това което чувствам, трябва ли да я целуна, каква да е целувката??? Много съм объркан ...

Suck It
05-19-2014, 19:58
Аз пък съм на 17 и също като тебе бях ... истината е че на твоята възраст ще си намериш няква лигла дет не знаи кво иска и просто по добре не се занимаваи за да не се вкарваш в филми излишно както и в депресии , е да 2 години разлика ли са ? Разлика са щото като се обърнеш на зад осъзнаваш доста работи , а след още 2 години вече ще знаеш какво искаш и ти и момичетата които харесваш така , че изчакаи ако искаш за да не си тровиш дошицата --- тя обича ли ме ? --- не ме ли обича ? няма да изкаташ и 3 дена с такива момиченца

bybrek
05-19-2014, 21:20
Ехе,първо излез с нея,после ще й казваш какво чувстваш.Изпрати я до тях ,изчакай я след училище ,отидете да се разходите,говори с нея,то ако тя те харесва ще го видиш,тогава няма да я целуваш по устата,а ще го играеш по сериозен,ще я изпратиш и ще я целунеш по бузата,ще й кажеш ,че ще се видите утре и ще й се усмихнеш.След това ,тя ще иска повече и ти ще й го дадеш.

igaydarov
05-19-2014, 21:34
Направи ход, с който ще и покажеш че я харесваш. Отиди при нея, заговори я - кажи и здрасти, аз съм еди кой си, от Х клас съм видях те и ми се стори усмихната и реших да дойда да те заговоря, питай я нещо небрежно, вметни че има много хубава усмивка и че ти харесва, усмихни и се, питай я няколко неща за нея - каквото ти е интересно или нещо по-общо, най добре се пошегувай с нея нещо каквото измислиш според ситуацията. Нищо не и признавай и не и казвай и не налитай да я целуваш преди да си забелязал интерес у нея. Просто я гледай повече в очите и и се усмихвай, гледай да си отпуснат, все едно говориш с малката си сестра примерно. Кажи и че ще ти е приятно да се видите пак и си тръгни... Следи следващите дни реакцията и, ако я видиш поздрави я, отиди пак при нея пак си поговори виж дали те харесва по знаците които показва и ако те харесва я офертирай за разходка в парка или за кафе или за билярд и така... :P

RapExotic
05-20-2014, 15:14
Познавате ли си или само си я виждал? Ако е второто първо се запознай с нея. След това трябва да проведеш някакъв общ неангажиращ разговор с нея за да свикне с присъствието ти и накрая да я поканиш да излезете някъде. Чак след това можеш да обмисляш признаване или показване на чувства.