PDA

View Full Version : Странна течност



d3d0ks7eR
05-19-2014, 20:58
Здравейте !

Имам много сериозен и срамен проблем !

Снощи се събудих и целият бях във една локва ,синьо-зелена на цвят като антифриз и гъста като течен кафяв шоколад субстанция която извираше от сфинктера ми който като го погледнах и целият беше във едни перлено бели мехури ,някой леко скосени други пък леко заострени откъм върха ,някой с косъм други без но ми направи впечатление ,че също така може да е и някаква алергична реакция защото имаше и малко отпаднала кожа откъм средата на сфинктера и има лека миризма като на развалени яйца и това нещо не спира да блика от мене не знам откъде излизат тези течности но те извират като гейзер ,можете ли да ми препоръчате доктор с който да се посъветвам някой специалист или нещо подобно защото явно е нещо сериозно !


П.С. - Преди малко видях ,че кожичката на главичката ми образува една ципа с бляскав характер която се слепва с другата страна на кожичката и това ми пречи да забеля главичката по цялата му изкусителна макар и леко кафеникава дължина на пениса . Отвреме навреме излиза и нещо като гной от долната страна където се държи кожичката и като понежа да я изтискам тя се надува и почва да тече като боза .


Навсякъде всичко е червено и надуто и изпражненията са като старо-оряховски брикети с много силна остра лайняна миризма и с лепкав характер.


Моля помогнете , Благодаря много !

LoweShot
05-27-2014, 19:13
Имаш нужда от Психиатър. :)

stunkaa
06-24-2014, 18:22
Отивай на лекар