PDA

View Full Version : Марвелон? противозачатъчни



nqmadatikaja
05-19-2014, 21:08
Привет! Любопитно ми е мнението Ви за Марвелон ( за тези, които са го приемали), какви Ви бяха впечетленията?
Миналата година ги пих с лечебна цел за около 2 - 3 месеца, но когато започнах приема им бях в чужбина и качих малко кг.Не знам дали причината беше противозачатъчното или храната в чужбина.Сега започнах отново приема им с предпазна цел (отново с лекарско съгласие), но се притеснявам да не кача кг отново.Като цяло нямах оплаквания от Марвенол като гадене кървене и тн, затова реших да не пробвам с друг препарат.
Чувала съм , че е доста по лесно да се забременее след спирането им.Ще ги пия пак около 3 месеца , и след спирането им нямам намерение да забременявам.Бих се радвала ако някои от Вас сподели и такова преживяеане ако има.
Какви са Ви впечетленията?
ПС : на 26 съм, да пишат дами, които пият този препарат.

li0n
05-20-2014, 08:28
Марвенол не съм ползвала, ползвала съм Ясмин и да, пълнее се от противозачатъчни. Аз качих доста по време на приема им.
Забременява се по-лесно, някои жени с проблеми със зачеването ги пият. За това ако не искаш да ставаш мама като ги спреш само с презерватив!