PDA

View Full Version : Лека-полека откривам топлата вода



li0n
05-20-2014, 18:32
За пръв път се замислям по този въпрос - защо, когато преди време си имал чувства към някой, "преживял" си ги, и след време тези чувства се връщат по една или друга причина. Да речем, че за пръв път от доста време виждаш въпросния човек и когато го видиш си казваш "О, колко се е променил!", той е започнал да изпитва чувства към теб и ти го показва, всякакви такива.. Защоооооооо, защо, защо?

Illusion772
05-20-2014, 18:36
За пръв път се замислям по този въпрос - защо, когато преди време си имал чувства към някой, "преживял" си ги, и след време тези чувства се връщат по една или друга причина. Да речем, че за пръв път от доста време виждаш въпросния човек и когато го видиш си казваш "О, колко се е променил!", той е започнал да изпитва чувства към теб и ти го показва, всякакви такива.. Защоооооооо, защо, защо?

Защото хората сме самонараняващи се , самоунищожителни , мазохостични същества :)

li0n
05-20-2014, 18:40
Защото хората сме самонараняващи се , самоунищожителни , мазохостични същества :)

Би ли се обосновал/а по-добре? Един вид, че веднъж като не се е получило, все едно искаме и втори път да не стане ли? Не те разбирам.

draid
05-20-2014, 21:20
То веднъж като не е вървяло сигурно няма да стане и втори път. Често когато виждаш някой след дълго време, го виждаш в най-добрата му светлина, позабравил си разприте и съответно ти изглежда много променен. В действителност обаче, хората рядко се променят или поне не драстично и това ще усетиш много скоро ако решиш, че вторият път ще се получи. Разбира се, винаги има и изключения. А хората, че са саморазрушителни не знам дали има нужда да се обосновава.

102
05-20-2014, 21:24
комплексарщинъ

Adorable Sunshine
05-20-2014, 21:49
Ами.. явно не си ги преживял :) Неизживян момент, не ти се е искало така да се случат нещата, но те са се случили по една или друга причина. Скриваш тези емоции дълбоко в себе си и си мислиш, че си го преживял, но в един момент изскачат отново, неизживени, изпълнени с надежда, че нещата този път може да са различни. :) Идва и момента, в който човек не оценява какво е имал, днешно време хората са доста по-безкомпромисни във връзките си и не само.

TROLLDADLOLCAKE
05-21-2014, 01:41
"Нищо друго живо на тоя свят не се мъчи така,както човек мъчи човека"
- Д.Талев - "Илинден" :)

li0n
05-21-2014, 10:00
Ами.. явно не си ги преживялA :) Неизживян момент, не ти се е искало така да се случат нещата, но те са се случили по една или друга причина. Скриваш тези емоции дълбоко в себе си и си мислиш, че си го преживял, но в един момент изскачат отново, неизживени, изпълнени с надежда, че нещата този път може да са различни.

Да, мисля, че е това. Един вид се самозалъгвам, че нещата може да са по-добре, но така и няма да станат. Това ми трябваше да чуя.

sl1nceetoo
05-21-2014, 10:34
Аз пък съм на мнение, че нещата понякога се получават от втория път! Казвам го, защото съм го преживяла. Първият път беше пълна глупост, нищо и никакво връзка, вторият - пълна противоположност. И с всеки ден връзката ни се усъвършенства все повече... Зависи от хората и чувствата.

li0n
05-21-2014, 10:38
Е, да, строго индивидуално е. Но аз дори не говоря за връзки. А просто примерно харесвал си някой, минало ти е и като го видиш отново те връхлитат старите чувства - дали по-силни, дали не, чувства са..

nikola.georgiev.94
05-21-2014, 23:41
<a href='http://event.2leva.bg/events/click?ad_type=txtlink&aff_code=0714c7a66&campaign_ unique=c57fceeb7&unique=6ab9f70e7' target='_blank' rel='nofollow'>Виолетова дамска нощница с жълта дантела от Donna</a> Виолетова дамска нощница с жълта дантела от Donna само за... посетете линка за да разберете :)