PDA

View Full Version : КОГАА ?



wildone07
05-21-2014, 14:18
С един приятен момък излязохме на първа среща и мина страхоотно! Смяхме се, разговора не спираше.
Но направо се побърквам да мисля КОГА ще ми се обади да излезем отново и какво си мисли! Според вас какво ще стане ии нарочно ли го прави??
А аз няма да се обаждам защото аз организирах срещата и не искам да попадам в графа преследвачи.
МНЕНИЕ??

prosto_chovek
05-21-2014, 14:23
Ако не ти се обади до утре и не те потърси по интернет, с всеки следващ ден шансовете да го направи спадат експоненциално.

The Cheetah
05-21-2014, 14:24
Според вас какво ще стане

лол тука за врачки ли ни имаш

Ако не ти се обади, остави го, момчетата има.

xoxi
05-21-2014, 14:26
Какви са тези графи, схеми...
Потърси го ти, нищо няма да ти стане.
Ако той не иска да излиза с теб повече, сигурно ще се извини, че има работа. А може пък и наистина да има... Знае ли човек. Питай го.

wildone07
05-21-2014, 14:48
Ако не ти се обади до утре и не те потърси по интернет, с всеки следващ ден шансовете да го направи спадат експоненциално.

Seriozno lii? Zashtoto sum chuvala che momchetata priemat vremeto po-razlichno i moje da e minala sedmica a za tqh da e kato 2dni? Ako obache si prav-ujas!

li0n
05-21-2014, 14:51
Съвсем сериозно. Мъжете са болезнено буквални - ако не ти се е обадил, няма да го направи.
И пиши на кирилица.

ForzaFelipe
05-21-2014, 15:05
Зависи колко време е минало. И аз съм излизал на среща в която съм се смял много, но после не съм се обаждал, което си е грубо де, но все пак..Ако не те потърси до 1 седмица след срещата смятам, че приключва всичко. Смятам и, че няма смисъл да му се обаждаш, изчакай той да направи крачката, ако ще я прави. :)

wildone07
05-21-2014, 15:20
Зависи колко време е минало. И аз съм излизал на среща в която съм се смял много, но после не съм се обаждал, което си е грубо де, но все пак..Ако не те потърси до 1 седмица след срещата смятам, че приключва всичко. Смятам и, че няма смисъл да му се обаждаш, изчакай той да направи крачката, ако ще я прави. :)
Много хубав съвет! Но как да разбера дали и на него му е било приятно с мен или просто се държи така с всички?

li0n
05-21-2014, 15:25
Не можеш.

ForzaFelipe
05-21-2014, 15:31
Няма как да разбереш. Няма определени критерии по който да може да се определи. Аз съм се държал на срещи много усмихнато, позитивно, но вътрешно единствената ми мисъл е била как да си замина и обратното. Пък и да му е било приятно, то това не значи, че иска нещо повече. Трудно е да разбереш човек от поглед. Единственият сигурен начин по-който ще разбереш е от това дали ще те потърси. Щом те търси, значи има интерес, ако не те потърси...значи няма интерес. Като нали го има, че като те потърси, той може да вижда приятелка в теб, а нещо повече. Сложна работа са тея неща, всички хора са различни и е трудно да разбереш някой, а пък ние тука без да го познаваме още по-малко може да знаем какво той си мисли и т.н. Учиш се в движение де се вика, като излезеш на няколко срещи с различни хора, опознаеш ги и разбираш как стоят нещата. Пък даже и тогава нищо не ти е ясно :lol:

The Cheetah
05-21-2014, 15:40
Много хубав съвет! Но как да разбера дали и на него му е било приятно с мен или просто се държи така с всички?

стани медиум

RapExotic
05-21-2014, 20:28
Сигурна ли си, че момъка е приел излизането ви като първа среща, а не като излизане с приятел? Защото ако е второто надали ще се сети, че има ангажимента да ти звънне.

tori
05-21-2014, 20:36
Сигурна ли си, че момъка е приел излизането ви като първа среща, а не като излизане с приятел? Защото ако е второто надали ще се сети, че има ангажимента да ти звънне.
Много да.

wildone07
05-21-2014, 20:59
Сигурна ли си, че момъка е приел излизането ви като първа среща, а не като излизане с приятел? Защото ако е второто надали ще се сети, че има ангажимента да ти звънне.

ами да, такова впечатление имам а и ме пита дали си имам гадже ,което какво трябва да означава??

ForzaFelipe
05-21-2014, 21:40
ами да, такова впечатление имам а и ме пита дали си имам гадже ,което какво трябва да означава??

Ми или се е интересувал, защото иска да ти е гадже, или просто от любопитство, все пак най-добрите приятели си казват всичко.

wildone07
05-21-2014, 21:56
Ми или се е интересувал, защото иска да ти е гадже, или просто от любопитство, все пак най-добрите приятели си казват всичко.

Не сме най-добри приятели изобщо :D За да питаш не значи ли че имаш интерес или ? :D

ForzaFelipe
05-21-2014, 22:05
Това беше леко риторично. Имах предвид, че може да те приема като приятел и просто да пита, все пак приятелите си казват такива работи. Звучи като човек заинтересован да си му нещо повече от приятелка, но никой от тук няма как да ти каже. Както казах, изчакай го, ако не се обади скоро, не го чакай.