PDA

View Full Version : Искам да работя



ellzyy
05-21-2014, 14:26
На 16 съм и искам да се занимавам с нещо, което ще ми носи някакви допълнителни парички.. Вие работите ли нещо през ваканциите? И какво мислите за надомната работа?

prosto_chovek
05-21-2014, 14:27
Питай за сервитьорка някъде. Или да раздаваш листовки. Надомната - зависи каква.

shewolf666
05-21-2014, 16:52
тия надомни работи са пълни измамници ... тук на скоро реших да опитам,но веднага се отказах

Mozzela
05-22-2014, 08:30
Надомната не ми харесва. Одобрявам варианта за сервитьорка, но трябва да изглеждаш зряла, да си висока.

mmMimito
05-22-2014, 09:29
Можеш да раздаваш флаери.

edno momi4e :***
05-23-2014, 12:12
kaji na va6it da ti davat pari ?

ameli
05-23-2014, 13:20
kaji na va6it da ti davat pari ?

Много плоско.

Един съвет - не се опитвай да ставаш сервитьорка, още повече на 16. Не е от най-приятните професии, освен ако "шефа" не ти е някакъв познат. С флаери можеш да пробваш, въпреки че е адски досадно през 2 метра да ти бутат нещо в ръцете..

Djenka
05-27-2014, 19:35
И аз си търся работа, това лято правя 17...
Някак си не ми допадат най-често работените професии на тези години (Пр. това, което изброихте преди мен). Е, едва ли на много хора им допадат, но ... :D
Ще се радвам и аз да чуя някои идеи освен обичайните флаери и сервитьорки :)

duparinka
01-07-2015, 21:06
Търсите природни продукти, които да ви помогнат да се чувствате и да изглеждате по-добре? Открихте ги! Форевър Ливинг Продъктс предлага висококачествени продукти за здраве и красота. Компанията е разработила гама от напитки с алое вера и козметични продукти, които позволяват на милиони хора по света да се докоснат до забележителните свойства на това растение и благотворното му въздействие върху цялото тяло. Прибавете към тях разнообразните хранителни добавки и продукти от пчелния кошер и ще получите цялостна система за постигане на по-добро здраве и красота.
Koито има интерес към продуктите нека ми пише за повече инфо и цени: 0883494378 filis.m@abv.bg
За хора, който искат да си докарват допълнителен доход чрез Форевър Ливинг Продъктс могат да се обръщат също към мен.
Доставки за цялата страна, а в София и налично може.
http://www.flp.bg/bg/Products_Supplements_bg.htm

duparinka
01-07-2015, 21:08
Компанията Forever Living Products (ФЛП) дава възможност на всеки да изгради свой собствен бизнес и стабилна КАРИЕРА, като му дава пълна СВОБОДА и ОТГОВОРНОСТ! Още от първия ден във ФЛП Вие сте свободен!
Регистрацията е БЕЗПЛАТНА, ЛЕСНА И БЪРЗА.
Независимо от това дали искате да правите кариера или просто да имате допълнителни доходи, щедрият маркетингов план на ФЛП ще ви възнагради подобаващо.
Вие избирате дали да бъдете клиент на отстъпка или да създавате екип и да градите кариера.
Вие избирате до кое ниво във ФЛП да се издигнете. Възможностите са еднакви за всяко вероизповедание, пол, възраст, образование. Никой друг с по-високо образование, наследено или придобито богатство, с по-добро обкръжение, с "вроден талант" или някое друго социално или икономическо предимство няма по-добър шанс от Вас за успех във Форевър Ливинг. Във ФЛП всички сме равноправни и пълноправни.
Винаги можете да постигнете по-високо ниво и никога не губите нивото, което вече сте постигнали!
Вие избирате с кого да работите.
Вие избирате кога да работите - дните и часовете.
Вие избирате къде да работите - в къщи, в офиса или просто пътувайки.
Вие избирате своя стил на работа - лице в лице, чрез пощата, по телефона, в малки или големи групи.