PDA

View Full Version : Хенинова вода, стимуланта на Икаров, Тривитаминол ....ПОМОЩ :)(



Givemelovemydarlingg
05-21-2014, 19:21
Така, искам да се извиня, ако вече е има такавс тема, но лично аз се рових дълбооко във форума и не намерих. Въпроса ми е : кой стимулант ще помогне най-много на разтежа на косата ми. Преди около половин месец бях на фризьор и резултата беше трагичен (косата ми едвам стига раменете ми, а преди беше доста по-дълга, но прелалено нацъфтяла). След подстрижката веднага спрях пресата (ретро преса - за обем) защото знам, че значително ще забави растежа. Започнах да си правя и маска със кисело мляко и жълтък, за да я подсиля, не ползвам сешуар, не я реша докато не изсъхне, не ползвам пяна, лакове и т.н. ,дори си взех шампоан на яйчна основа :D . Като цяло съм я остсвила nature :D :D . Та тъй като в този форум има корифей, знаещи наистина много за косата и за грижите, които трябва да се полагат за нея, наиистина се надявам да ми кажете от кой вид стимулация зя бърз растеж сте доволни ... Хениновс вода, Икаров, Тривитаминол или си имате други хитринки. :D Аааа и да не забравя, ако ползвам примерно Тривитаминол и Икаров (или хенинова вода) заедно, ще бъде ли вредно за косата, или ще ускори процеса още повече. Очаквам съвети и ако някоя от вас има свои хитринки за по-дълга коса, нека се чуства свободна да ги сподели.
П.С за две седмици порасна с около 1 см.
И се извинявам, ако има правописни грешки... Не съм неграмотна :D а съм от телефона. :D
Peace people✌

tori
05-21-2014, 22:22
ХИнинова вода, не че нещо.
Иначе има много доволни и недоволни и от трите метода, пробвай и разбери на тебе кое ще ти е най-удобно. Никой не може да ти каже кое ще подейства. Само че сменяй маските - един път тривитаминол, на следващия бадемово масло, после горчица... Не е хубаво да правиш едни и същи маски постоянно.