PDA

View Full Version : cs 1.6



tqnkata1
05-22-2014, 09:01
Ак47 или М4А1 - това е вечният въпрос
В темата също можем да дискутираме най-ефективните начини за стрелба освен ако не сме no rec0il животни

OoVasKoO
05-22-2014, 09:09
тва не е спорт, сбъркал си раздела...

tqnkata1
05-22-2014, 09:15
Гейминга е спорт ако нямаш кво да пишеш по темата не пиши изобще . Както и очаквах резултатите са доста изравнени поне в началото според мен Мката е добра за задържанки докато АКто прави по-добър дмг и мисля , че който е достатъчно опитен може да се справя по-добре с АК ако има точна стрелба и друго важно е , че Мката в скафандъра лашка 84 дмг когато урунгела е с каска докато АКто е инста килл

Anonys
05-22-2014, 09:17
Професионалния гейминг е спорт само и единствено в Америка. Ако очакваш да намериш други "спортуващи" като теб в този раздел - няма да стане. И аз игра counter-strike, но ми звучи смешно, като ми кажеш, че чрез него ти спортуваш. Ходи в информационни технологии, там най-вероятно има повече геймъри, отколкото тук. Какво правиш за тялото си, като играеш цс? Стрес, безсъние, изострен слух, умора на нервна почва. Това ли? Ни най-малко е полезен за здравето. Смешно е.

tqnkata1
05-22-2014, 09:37
Anonys не си прав ,защото тогава и шаха и други мисловни спортове не са спортове. Цс според мен изисква най-много комплексни умения на играчите. Ти щом играеш можеш да си кажеш ника и в кой сървър играеш аз съм O4ITE WALL RACETE AIM и играя общо взето във всички големи сървъри и дори в най-големия гън гейм сървър съм 6 в ранка от 33000 човека

OoVasKoO
05-22-2014, 09:56
шахът не е бил спорт, а цс-а е
bitch please!

tqnkata1
05-22-2014, 10:00
OoVaKoO съгласен съм с теб , но ти не ме разбра исках да кажа щом шахът , в който не се изисква физическа подготовка е мисловен спорт искам да кажа , че същото се отнася и за ЦС , но както казах в другата тема ЦС не е точно игра , а начин на живот защото тя е фундаментална и 1.5 която залязва в последните години никога няма да бъде забравена ,а вместо това остава в историята като нещо уникално и незабравимо
Поздрави , tqnkata1 ( O4ITE WALL RACETE AIM )

koce_maca
05-22-2014, 10:38
Moже шахът да е спорт, но цс е нещо по-велико... На 1.5 също ги посуквах както на 1.6 сега. Пускам сълзи, защото младите не могат да преминат през тези велики времена. Това беше по времето на 2004 година. Ходих в залата на град Дуспат и бях непобедим, защото аз съм нечовешки силен на цс. Готвих се с делта форце и ми викаха, че приличам на сандокана от Карлуково.

tqnkata1
05-22-2014, 10:56
Moже шахът да е спорт, но цс е нещо по-велико... На 1.5 също ги посуквах както на 1.6 сега. Пускам сълзи, защото младите не могат да преминат през тези велики времена. Това беше по времето на 2004 година. Ходих в залата на град Дуспат и бях непобедим, защото аз съм нечовешки силен на цс. Готвих се с делта форце и ми викаха, че приличам на сандокана от Карлуково. Турнира в град Доспат съм го чувал ,че е топ хеви аз исках 2005 година да участвам , но се подготвях за 5ците в сайбар зоун. Предполагам е станала добра игра и ти си излчзъл като победител?

koce_maca
05-22-2014, 10:58
Турнира в град Доспат съм го чувал ,че е топ хеви аз исках 2005 година да участвам , но се подготвях за 5ците в сайбар зоун. Предполагам е станала добра игра и ти си излчзъл като победител?
Да! Аз бях победител. Разбих им китарите без струни. Беше като в кербала и им правех кръст със awp на yard.

SonataArctica
05-22-2014, 11:27
Moже шахът да е спорт, но цс е нещо по-велико...
Ахахаха.






Колко си жалък.

anonymous895156
05-22-2014, 13:40
Moже шахът да е спорт, но цс е нещо по-велико...

8-) 8-)

Добър трол.

DownloadVirus
05-22-2014, 13:42
Слаба ракия си :)

Illusion772
05-22-2014, 20:17
За да бъда честен Cs-a е спорт , също като League of Legends в последните години и някои други. Може да не е физически спорт , но като физическите спортове има състезатели/играчи и състезания.
И за да уважа онова време в което и аз се занимавах с CS ще споделя един от най-добрите клипове правен някога
https://www.youtube.com/watch?v=y4L2taHBpwk