PDA

View Full Version : никове в CS



tqnkata1
05-22-2014, 09:28
Кажете си никовете в ЦС аз се пиша O4ITE WALL RACETE AIM
може да се разпознаем с някой също напишете предложения за нов ник ,въпреки че съм познат така в цс средите от години и съм високо уважаван играч

SonataArctica
05-22-2014, 09:30
Пхахахаха.

yakuza_
05-22-2014, 09:34
през 2004-2005 се питах, колко още ще се играе тая игра, има доста по-сносни игри, с повече реализъм в тях, явно винаги ще се намират еноти за нея

koce_maca
05-22-2014, 09:42
аз се пиша коце маца и съм много запален по цс също така винаги мислят, че съм хак, но не съм. просто съм много добър и не могат да ме убият. само минавам и хетове раздавам. посуквам ги с deagle също и с glock. аз изобще не бих пуснал хак в цс

tqnkata1
05-22-2014, 09:43
yakuza_ да наистина има по добре направени графични игри ,но те са доста по-нови също ЦС:ГО е с доста добра графика , но аз изобще не бих я играл защото повече ми прилича на калафдуте или делта форце .

koce_maca
05-22-2014, 09:45
за мен цс:го не е игра. това е просто лайна. изобще не бих я играл никога, защото не ми харесва. аз съм ретро маняк и обичам да играя халф лайф

tqnkata1
05-22-2014, 09:46
Мога да допълня , че CS 1.5 и 1.6 не са просто игри това е начин на живот и мисля ,че олд скол играчите знаем това и тези легендарни игри няма да бъдат забравени никога и винаги ще са актуални . В момента 1.5 се играе много малко дори в БГ има няколко сървъра които не могат да се напълнят дори , но наистина това са велики класики

yakuza_
05-22-2014, 09:53
реализъм != графика

tqnkata1
05-22-2014, 09:54
за мен цс:го не е игра. това е просто лайна. изобще не бих я играл никога, защото не ми харесва. аз съм ретро маняк и обичам да играя халф лайф
Да напълно съм съгласен с теб koce_maca ти явно си от нашата генерация ЦС прота и си красиво и явно интелигентно момче щом си разбрал , че хаковете само развалят тази фундаментална игра , но наистина някои сървъри са толкова слаби , че когато покажем малко олд скол класа и веднага ни обвиняват в употреба на хакове които ние изобще не употребяваме. Най-масовия хак който съм забелязал , че се използва е така наречения "val hak"
Оценявам това , че има още играчи като теб надявам се да се засечем по маповете
Поздрави , tqnkata1

OoVasKoO
05-22-2014, 09:58
яко съм цъкал цс стрелба, но откакто през 2008-ма открих jumpa, само него играя :D
последни ми ник е: rikudou_

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/565519-оферта-към-момичетата?p=11091161
:lol:

koce_maca
05-22-2014, 10:01
До tqnkata1- благодаря ти за милите думи. Аз играя от както се помня ЦС и никога няма да я спра. Посуквам ги със всякакъв вид оръжие дори със нож не могат да ме убият. Невероятно съм добър и изобще винаги ме банват в всеки сървър. Мислят, че съм хак, но просто те не оценяват уменията на олд скол протата. Надявам се семейството ти също да играе цс 1.6, защото това е една игра, която е легендарна и става начин на живот. Също до хаковете - те мислят, че използвам jedai hack by gan4ev, но уви аз съм про? Тези фундаментални нубове никога няма да се примирят със мойте нечовешки умения на цс.

OoVasKoO
05-22-2014, 10:06
Надявам се семейството ти също да играе цс 1.6, защото това е една игра, която е легендарна и става начин на живот.
Разбира се, тази невероятна игра трябва да се предава на поколенията. :D :D

koce_maca
05-22-2014, 10:10
Разбира се, тази невероятна игра трябва да се предава на поколенията. :D :D
След време твойте деца ще предават тази игра на поколения и няма да бъде забравена. Во веки веков тази играе все още се играе. Моят син pesho_maca е фундаментално про от ниу скол. Учил се е на ботове, но все още не е добър колкото мен самият и се надявам след време да ги посуква както аз ги посуквах със deagle и glock. Изобще да не ми говори никой за хакове, че ще му счупя китарата.

li0n
05-22-2014, 10:11
Имам странното чувство, че Коцето и Тянката са един и същ човек.

OoVasKoO
05-22-2014, 10:11
^iaztaka

tqnkata1
05-22-2014, 10:13
До tqnkata1- благодаря ти за милите думи. Аз играя от както се помня ЦС и никога няма да я спра. Посуквам ги със всякакъв вид оръжие дори със нож не могат да ме убият. Невероятно съм добър и изобще винаги ме банват в всеки сървър. Мислят, че съм хак, но просто те не оценяват уменията на олд скол протата. Надявам се семейството ти също да играе цс 1.6, защото това е една игра, която е легендарна и става начин на живот. Също до хаковете - те мислят, че използвам jedai hack by gan4ev, но уви аз съм про? Тези фундаментални нубове никога няма да се примирят със мойте нечовешки умения на цс.
Да приятелю малко останахме тези интелигнетни хора , които не забравят от къде е тръгнало всичко разбирам това , което пишеш напълно.Oще си спомням лятото на две хилядна и четвърта година в актива ( интернет клуб : актив зоун) какви мелници ставаха на de_dust и другите мапове като de_inferno , de_aztec , de_nuke , cs_assault и старата sniper 5 както и казвахме дето нямаше име направо беше като в КЕРБАЛА. В момента се просълзявам дори като си спомням тези времена , но това е . Тъжното е , че младото поколение не може да мине през тези велики моменти , но това е . Надявам се , а и знам , че има доста като нас и ще продължи да ни има huehue
Ποздрави , tqnkata1

koce_maca
05-22-2014, 10:15
Защо така мислиш? Аз и тянката сме различни хора, който просто споделят опит и разказват за житейския си опит.

tqnkata1
05-22-2014, 10:21
Няма как да сме един и същи човек по простата причина , че коце е от Разлог , аз от Пловдив. Имаме някои сходни виждания за нещата и начин на изразяване , но това показва колко единна е нашата генерация и ето тук пак идва темата за CS - тази велика "игра" обединява цяло 1 поколение с общи теми и интереси. Никоя друга игра от сегашните модернизми които играят малките не може да постигне това

koce_maca
05-22-2014, 10:52
^iaztaka
Също им правехме топки кайма от патрони. И кръст със awp.

OoVasKoO
05-22-2014, 10:59
Няма как да сме един и същи човек по простата причина , че коце е от Разлог , аз от Пловдив. Имаме някои сходни виждания за нещата и начин на изразяване , но това показва колко единна е нашата генерация и ето тук пак идва темата за CS - тази велика "игра" обединява цяло 1 поколение с общи теми и интереси. Никоя друга игра от сегашните модернизми които играят малките не може да постигне това
може би само LoL, защото доста хора почнаха да я играят
но иначе, никога няма да забравя CS...

tqnkata1
05-22-2014, 11:03
koce_maca сега се сетих , че сме играли заедно в иплай и цс плд на фред ти се пишеше sandokan ot karlukovo нали? След като спомена в другата тема се сетих. Чакам отговора ти
Поздрави , tqnkata1 ( O4ITE WALL RACETE AIM )

SonataArctica
05-22-2014, 11:06
калафдуте или делта форце.

:razz:

koce_maca
05-22-2014, 11:06
Дааа. Заедно бяхме тогава... Сега си спомних. Тогава много ги бихме тези и ни баннаха за 2 дена, защото не признават олд скол уменията ни. Ние сме прота от 2004-та година, когато все още 1.5 се играеше редовно. А до OoVasKoO аз също играя LoL във EUNE и съм Diamond IV. Поздрави на всички!

SonataArctica
05-22-2014, 11:07
който просто споделят опит и разказват за житейския си опит.

:lol:


// Таз' тема ми вдигна настроението.

koce_maca
05-22-2014, 11:08
:lol:


// Таз' тема ми вдигна настроението.

Не намирам нищо смешно. Може би си леко ограничен и не разбираш нашата генерация. Отклоняваш се от концепцията на темата.

SonataArctica
05-22-2014, 11:09
От това ще да е.

koce_maca
05-22-2014, 11:12
От това ще да е.

Правиш се на интересен и просто това не ми харесва. Ако не отговаряш по темата, имаш само един вариант - да напуснеш.

SonataArctica
05-22-2014, 11:14
Аз виждам повече варианти.

koce_maca
05-22-2014, 11:14
И какви са те ако не е тайна? Може би си някакъв таен хляб, който само се прави на голям?

SonataArctica
05-22-2014, 11:19
Питчица съм.

OoVasKoO
05-22-2014, 11:30
xaxaxa
не е да си франзела като мен :D

yakuza_
05-22-2014, 11:31
има 2 вида геймъри, едните играят да убият времето, а другите за да компенсират ниската си реализация в живота

SonataArctica
05-22-2014, 11:33
не е да си франзела като мен :D

Предпочитам да съм кръгличък.

OoVasKoO
05-22-2014, 11:33
значи в момента убивам време до матурата :D

AnarchyBoy
05-24-2014, 14:02
моите никове.. ;д

g3Bep
NoRe5pecT
Wrecker
Recklless
Weideris
EchoBurn
KanyT
Cloud
DivaKurva
GAD
Squeez
Troy
Cienight
DanielDefo


Главно са ползвани за ммота или моби.. 8-)
Преди като играех ме знаеха като "Reck" и в Цс и в разни ммота, идва от "wRECKer & "RECKlless"..
Мех... Клан неймовете бяха по интересни...

DoubleDMG
05-24-2014, 14:04
SkuNks Fu
Bumblebeee
z00M (M0t10N)
Genetic

DoubleDMG
05-24-2014, 14:05
има 2 вида геймъри, едните играят да убият времето, а другите за да компенсират ниската си реализация в живота

wsyshtnost ima i drugi widowe,prosto ne gi znaesh,shtot ne iskash da gi znaesh adashchencencnecnencnecencencencencne

DoubleDMG
05-24-2014, 14:11
темата като цяло е файл ама си е истина... Доста по големи хорца от вас я играха преди и биха искали отново но просто,други я спряха и няма с кой да играят,както и време не достига :) Инак азе,с радост бих почнал пак ако върнат 5-ците... Преди ЕПС а у ся тшк.

OoVasKoO
05-24-2014, 14:26
преди месец играх jump с некъв Bumblebee, ама не беше нищо особено, пълен noob

DoubleDMG
05-24-2014, 14:27
ne igraq cs ot 3 godini,shtot nqmam wreme,nali ne , che neshto :) I m/u drugoto nikoga ne sam igral Jump a samo 5v5