PDA

View Full Version : HELP!



purple_butterfly
05-22-2014, 16:17
Здравейте хора! Знам, че не това е раздела за моята тема, но не намерих по-подходящ. Ще пътувам по любов, за да се видя с едно момиче. Проблема е, че няма директен автобус от Кърджали до Благоевград. Налага се да пътувам с прекачване, по-голям проблем ми е, че не познавам града, а пристигам на Автогара Родопи, а автобуса с който по-късно ще трябва да пътувам заминава от Автогара Пловдив - Юг. Нямам никаква идея как да стигна до там. От къде мога да си хвана такси, за колко време ще ме закарат и какви пари ще ми вземат? Ако някой знае, го моля да ми каже, ще съм му наистина благодарна.

Майничката
05-22-2014, 18:16
Здравей.Автогара Родопи се намира на около 100 метра от Автогара Юг.Просто като стигнеш на място попитай,който и да е(магазинче,случаен минувач и т.н.) и ще ти кажат как да стигнеш.И успех с визитата!

purple_butterfly
05-22-2014, 18:20
Мерси. Дано се оправя.

Майничката
05-22-2014, 18:22
Наистина няма как да се загубиш,просто питай някой около теб.Примерно шофьорът на автобуса.

purple_butterfly
05-22-2014, 18:35
Имам чувството, че ще оплескам нещата. Но има още време до това пътуване, така че аз ще поразгледам от къде се стига до там, пък и няма да съм с много багаж, ще мога да се довлека някак до там.

RapExotic
05-22-2014, 19:04
Като слезеш на Родопи влизаш направо в подлеза, минаваш го целия и излизаш от другия му край. На около 30-40 метра в дясно ще видиш ЮГ. Няма как да се объркаш.

TROLLDADLOLCAKE
05-23-2014, 01:00
Аз съм от Пловдив.Намери ме в скайп и ще те прекараме щом е за добра кауза,ако се наложи и мой приятел ще ти изпратя да те заведе,макар че няма как да объркаш защото двете автогари са на 100 метра една от друга. (скайп : spoki95 )