PDA

View Full Version : Относно смартфоните



ioanna3
05-22-2014, 18:45
Здравейте! Предстои ми купуване на телефон и през последните дни поразгледах няколко сайтчета. Въпросът ми е защо във всички сайтове има разлики в цените на определена марка телефон и защо между някои сайтове тази разлика достига 150-300 лева. Например ; http://www.stealtech.org/Mobilephone/NOKIA_LUMIA_920_1_BG_RO_WHITE_id35342/ и http://gsmelite.bg/nokia-lumia-920/.
Не съм особено компетентна в тази област и затова се нуждая от вашето мнение. Ако може ми препоръчайте надежден сайт или магазин ( освен тези на глобул, виваком или емтел), от които да си закупя смартфон. Благодаря ви предварително!

JDeel
05-23-2014, 00:17
Ами така стоят нещата, и аз си взех моя телефон от подобен магазин (citytel), и то си отидох на място. Като гледам този gsmelite пак има адрес, тъй че трябва всичко да е точно. Нямам идея що официалните магазини продават по-скъпо. Ама понеже имам Lumia 520, та бих ти казал пак да си помислиш дали да си взимаш Windows Phone :)

dimitar_ak
05-23-2014, 06:46
Аз купих 3 телефона от Щепсел. Цените са добри, но недостатък е плащането в брой.

ioanna3
05-23-2014, 16:26
Добре де, все трябва да има някаква причина в разликите. При наличието на толкова много сайтове и доста трудно да се избере подходящ а и може в някои телефоните да са реплика :?

Mozzela
05-23-2014, 19:00
Аз купих 3 телефона от Щепсел. Цените са добри, но недостатък е плащането в брой.

Това си е и предимство даже! Много хора предпочитат да плащат в брой, за да няма измами. Взимаш стоката и даваш парите. Първите пъти, поръчки от такива сайтове на всеки са му се сторили много съмнителни, да си признаем.

SurfSky
05-23-2014, 19:05
Добре де, все трябва да има някаква причина в разликите. При наличието на толкова много сайтове и доста трудно да се избере подходящ а и може в някои телефоните да са реплика :?

Някъде бях чел че внасяли телефоните без такси и някакви такива,и като сложат по малка надценка и ето .... Разбира се че един телефон от М-тел магазин примерно ще е по скъп от същата марка купена от някой сайт ... Името продава,както Iphona не е кой знае какво (поне за мен) но струва доста пари,за газария става ....

koko95
05-28-2014, 00:00
Поръчвайте от aliexpress.com , телефоните и смартфоните са без пари направо сравнение с мизерната България . Към surfsky: май си пропуснал часовете по БЕЛ :d .