PDA

View Full Version : Ужасно чувство след употреба на марихуана



bmicew
05-22-2014, 17:48
Здравейте. Аз съм момче на 16 години. Тренирам си сериозно вече от 4-ти месец, уча и работя в хостинг компания. Нямам проблеми със семейството, имам си момиче, всичко си е супер. Но ето и тук се появява един проблем. Имаше един период от няколко седмици през март, във който доста често се събирахме със приятели и пушихме марихуана, гледахме филми, ядохме пица, беше фън. И преди съм употребявал трева, но съм нямал никакви проблеми. От последния път в който пушихме се чувствам като на филм. Все едно не съм аз, сякаш някой се е вселил в мен. Излизам с приятели, говорят си, смеят се, а аз съм отдалечен, понякога дори забравям къде съм. Отидох на лекар, и обясних какво съм правил, и ми казаха, че е нормално и трябва да мине време да се оправя. Просто на някой хора психиката им била по - слаба и било по - трудно да се пречисти организма. Е добре де, но вече 3-ти месец и наистина се притеснявам. Толкова съжалявам,...изобщо не знам защо го направих. Моля ви, помогнете ако знаете нещо по въпроса. Четох и в английски сайтове, където и на други им се е случвало и също било нужно да мине време, но ще ми е по - сигурно ако си поговоря с някой българин. Моля ви не ме упреквайте, нуждая се от съвет.

xNarcisseNoir
05-22-2014, 18:29
Извинявай, ама едно момче, което тренира "сериозно" въобще не би трябвало да се замисля за трева.. ;)
Хвани и се стегни, че така няма да стигнеш до никъде!

bmicew
05-22-2014, 18:36
Осъзнавам, че наистина е глупаво.. И не съм пушил от март месец, а и нямам намерение повече дори и да се докосна до трева. Само искам да се оправя и всичко да си е както беше.

monster22
05-22-2014, 18:42
И аз бях така брат един път смесих трева с алкохол и следващите 3-4 дни ми беше точно като насън всичко, напълно разбирам как се чувстваш. Ако си смесил с алкохол може би е същото, възможно е и в тревата да е имало някакви примеси. Хапвай повечко плодове, банани, ябълки т.н., пий МНОГО вода и се наспивай добре, при мен така мина след 4 дни тъкмо щях да ходя на лекар но лека полека отмина... Тренирай дори и да не се чувстваш мотивиран това също помага. И най-важното не се паникьосвай братле, не си първия на който се случва и не е някакъв феномен. Не си сам ! Успех :)

bmicew
05-22-2014, 18:50
Благодаря ти братле, наистина. Ям редовно и то здравословно. Съня малко не ми достига само. Лошото е, че при мен е вече от 3 месец :(

monster22
05-22-2014, 18:55
Прочети в нета за някакви храни които пречистват може също да си вземеш витамини ... За друго не се сещам, като най-добри методи за пречистване от токсини са бягане и пиене на много вода, това също е идея. Също имай предвид, че от един момент нататък може да е преминало и ти просто да си внушаваш ...

monster22
05-22-2014, 18:58
И повече тези боклуци не ги барай защото или е било някво менте или е било смесено с друг наркотик .... В България истинска трева като тази в САЩ примерно дето негрите и рапърите пушат много трудно ще намериш. Аз съм си казал че повече трева докато съм в България няма да пуша след като стана това при мен. А и доживот да решиш да не докосваш също не е зле аз лично предпочитам сам да контролирам мозъка и съзнанието и без това вече 90 % от хората са ненормални в едно или друго отношение ...

bmicew
05-22-2014, 19:16
Скачам на въже, а бягането гледам да го избягвам малко, защото искам да качвам кг. Това за втълпяването също е възможно. Много си прав, наистина има възможност да е друсана и т.н. Отново ти благодаря много.

monster22
05-22-2014, 19:32
А така и не разбрах само трева ли си пушил или си пил и алкохол ?

bmicew
05-22-2014, 19:43
Само трева.

fUcKsMiLe
05-22-2014, 19:49
По-скоро са ти пробутали някаква друга простотия. Ще се оправиш, не мисли за това.
Опитай се да прочетеш книга или да гледаш сериал (т.е съсредоточи се върху нещо, което да движи мисленето ти) и виж как се чувстваш след това. Ако не ти мине - по-скоро психолог ще ти трябва, 1 или 2 пъти да идеш и да си поговориш с тоя човек и той да ти даде професионално мнение. Да ти помогне, защото си мисля, че си внушаваш. Не би трябвало да има толкова дълго ефект.

SHPAIdURmeN
05-22-2014, 19:55
Не знам какво сте си писали по горе, само ти прочетох интрото на темата.

Та можеш да си го представиш като две смесващи се течности. Синя и червена. Синята е в купичката, а червената чака да бъде излята в купата. Синята - това е филма в които си бил преди да минат тези 3 месеца(след напушването), а червената - е филма след като са минали тези 3 месеца. Постепенно докато минават тези 3 месеца до сега, т.е. докато изсипваме в купата червената течност, синята изчезва постепенно, докато не изчезне напълно и не остане само червената течност в купата.

Така червената течност играе ролята и на "плацебо" ефект. т.е. това е филм, които не е повлиян от пушенето на трева ами от самия теб. Понеже 3 месеца са достатъчни поне над 75% да ти се изчисти организма от ТНС-то. Та ти си толкова в глабен в това, че ти има нещо, че наистина си се докарал до там, да ти има нещо.

Просто спри да си вкарваш този филм и ще се оправиш (малко е объркващо) ама е нормално.

420
05-22-2014, 20:07
не си пушил трева ,ами някакъв отвратителен чай или някаква подобна простотия ;

bmicew
05-22-2014, 20:16
Благодаря ви много. Изглежда, че наистина си втълпявам. Надявам се скоро да приключи всичко.

SHPAIdURmeN
05-22-2014, 20:27
^

Mда и умната. Щото подобен филм може да се набие от пушенето на чайове и глупости(ест. дилъра ще каже, че е трева). Някои пръскат с мухозол тревата. :D
Имаш 3 сетива, които ще ти помогнат да разбереш, какво ще пушиш, така че използвай ги ! :D

bmicew
05-22-2014, 20:41
Да си ги задържат, не ми се занимава с т'ва повече,,достатъчно си патя сега :D

monster22
05-22-2014, 21:26
Опитай да си втълпиш, че нищо ти няма, мозъка има голяма роля в това. Надявам се да ти помогне и пиши в следващите дни ако има някакво развитие :)

bmicew
05-23-2014, 07:47
Опитвам се, но наистина е трудно, просто не ми излиза от главата. Ще направя всичко възможно, благодаря ти отново.

bmicew
05-26-2014, 11:35
Здравейте. В интерес на истината се чувствам наистина по - добре. Последните няколко дни, пия доста течности и се опитвам почти да не мисля за това. От време на време пак се появява, но се стремя да си го избия веднага от главата. Изглежда, че наистина е на психическа основа. Благодаря ви много :)))))

Поздрави
Боби