PDA

View Full Version : Кaк дa действaм с нея ? :)



Ctrl
05-22-2014, 20:25
Здрaвейте :) от 3-4 седмици си пишa с едно мaце което е 1 год по голямa от мен. Не е неквa нaдувкa..кaто я питaм кaк си тя отговaря и питa и aз кaк съм. Почти всеки ден си пишем по чaс и половинa нaй-мaлко. Попитaх я зa номерa си и ми го дaдве. Рaзбрaх, че не пишелa нa всеки, но в дск всеки я знaе.. тяло 6+.. Въпросът ми е кaк дa действaм кaто ми пише и тя a и нa живо смисл зa кaкво дa си пишем или говорим и от тези 3-4 седмици шоо не ми пише тя първa aпък кaто и пишa aз ми обръщa внимaние !?!?
Блaгодaря предвaрително :)

NarutoShippuuden
05-22-2014, 21:04
Това, че ти пише е просто чиста любезност и възпитание. Докато не видиш как действа на живо не можеш да си правиш изводи.

Adorable Sunshine
05-22-2014, 22:56
Никой не пише час и повече от любезност, повярвай ми. :D
Може да се прави на недостъпна, но пък щом чак си е дала номера..
Обади ѝ се и я покани на кафе, за толкова време писане не си ли разбрал какво харесва, от какво се интересува, с какво се занимава? Все има какво да обсъждате.

RapExotic
05-23-2014, 19:37
Крайно време е да преминете към реално общуване за да не си изградите нереален образ един за друг. Това просто е толкова глупаво - да учиш с някого в едно и също даскало, а да общуваш с него само по фейсбук.

igaydarov
05-23-2014, 22:49
Виж ся, лек, ако искаш да правите секс в интернет тоест пред камерите си, продължавай в същия дух пиши и пиши и пиши и ... рано или късно ще те заебе - ще спре да ти отговаря...