PDA

View Full Version : Android



sexobeAt
05-22-2014, 20:33
Кой е най-добрият смартфон с тази операционна система според вас...и коя версия на андройд-а е най-стабилна..като цяло кое е по доброто..kitkat или jealybean ?
Поздрави :)

dimitar_ak
05-23-2014, 12:31
Всичко е много субективно. Зависи какво търсиш в един смартфон.

SprayPaint
05-23-2014, 13:14
Nexus 5, Moto X, Galaxy S4/S5 Google Play Edition

_ivi_
05-23-2014, 13:40
Този, който има добър хардуер. КитКат е по-добър от Джели мисля.

sexobeAt
05-23-2014, 21:23
ем питам чисто информативно....аз мисля,че андройд-а на Самсунг са най-зле,прекалено 'натъпкани' с много лагави.За мен най-стабилната ос имат Гугъл Нексъс серията и HTC One серията...като аз се спирам на Оne..
към _ivi_... с какво Киткат-а е > от Джели бийн-а ? :)

_ivi_
05-24-2014, 07:15
По-функционален и по-стабилен.

Mozzela
05-24-2014, 10:37
По-нова версия, няма смисъл да ти изреждам всичко, но главното е, че изисква по-ниски параметри, много по-лек е.

Mary_Jane_69
05-24-2014, 12:49
Хтц 1 серията? Нарича се Сенс и сиг говориш за версии 5 и 5.5, тъй като 6 май е доста по различно, но не съм пипала новия м8 или другите нови модели.

OoVasKoO
05-24-2014, 14:14
При Киткат 4.4 батерията издържа с 10-на минути повече, поне при повечето телефони. Също така при всяка следваща версия на андроид има повече подобрения и екстри.

sexobeAt
05-24-2014, 22:30
Хтц 1 серията? Нарича се Сенс и сиг говориш за версии 5 и 5.5, тъй като 6 май е доста по различно, но не съм пипала новия м8 или другите нови модели.

===
ами да HTC One серията,защото One се дели на HTC one,One mini One max,One (M8 ),one mini 2 и т.н а това 5..5.5 и 6 са версии на Blink feed,който го има само при HTC :)

Mary_Jane_69
05-25-2014, 09:35
Аха ясно, значи няма други модели за теб освен горе-изброените, много добре съм запозната пък аз с числата, които изброих, и това не са версии на Blinkfeed-а.

sexobeAt
05-26-2014, 12:01
Аха ясно, значи няма други модели за теб освен горе-изброените, много добре съм запозната пък аз с числата, които изброих, и това не са версии на Blinkfeed-а.


Ти четеш ли какво пиша или ?!
Има други модели,аз ти казвам One серията,а не HTC серията :x версиите са Sense da...но също и Blinkfeed

Mozzela
05-26-2014, 13:07
Ти четеш ли какво пиша или ?!
Има други модели,аз ти казвам One серията,а не HTC серията :x версиите са Sense da...но също и Blinkfeed

Какво общо имат версиите на блинкфийд с темата? Относно темата, говорим за андройд, тоест "маскировката", а тя е сенс. Иначе,мери, пича наистина изброяваше само one серията.

sexobeAt
05-26-2014, 16:00
Какво общо имат версиите на блинкфийд с темата? Относно темата, говорим за андройд, тоест "маскировката", а тя е сенс. Иначе,мери, пича наистина изброяваше само one серията.
ем вари й обясни...заяжда се явно незнам...Като цяло да няма нищо общо с темата ни.
А какво мислите за Андройд-а на Самсунг, на мен изобщо не ми харесва...най-много бъгове съм виждал при самсунг моделите,вие как мислите?
Вярно ли е,че Гугъл Нексъс-ите имат най-стабилната ос(сред андроидите) ?

Mozzela
05-26-2014, 16:10
ем вари й обясни...заяжда се явно незнам...Като цяло да няма нищо общо с темата ни.
А какво мислите за Андройд-а на Самсунг, на мен изобщо не ми харесва...най-много бъгове съм виждал при самсунг моделите,вие как мислите?
Вярно ли е,че Гугъл Нексъс-ите имат най-стабилната ос(сред андроидите) ?

Ами преди като цяло не ми пукаше, но най-новите версии са ми адски противни. Нексусът има най-стабилна ос с най-много ъпдейти и оптимизации, но като цяло хората я предпочитат заради изчистената външност. По-леки "маскировки", като сенс и xperia ui, не отстъпват по бързина, но повечето хора нямат вкус към готова външност и предпочитат да си я направят сами.

sexobeAt
05-27-2014, 12:04
Ами преди като цяло не ми пукаше, но най-новите версии са ми адски противни. Нексусът има най-стабилна ос с най-много ъпдейти и оптимизации, но като цяло хората я предпочитат заради изчистената външност. По-леки "маскировки", като сенс и xperia ui, не отстъпват по бързина, но повечето хора нямат вкус към готова външност и предпочитат да си я направят сами.

на същото мнение съм...btw сега съм пред дилема кой от водещите смарт-ове да си купя...колебая се между HTC One(или ( M8 )),Nexus 5..може би S5,но не ме радва андройда-а му,но има много екстри и най-вече,че е водоустойчив...
Вие кое бихте си избрали из между тези ?!

OoVasKoO
05-27-2014, 12:25
M8
гледам, че познаваш htc и си се насочил към него, така че не виждам смисъл да т препоръчвам други марки

MaGuSs
05-28-2014, 00:52
M8
гледам, че познаваш htc и си се насочил към него, така че не виждам смисъл да т препоръчвам други марки

Препоръчай ми някои числа за тото-то неделя, че да си купя един м8 :D

Mary_Jane_69
05-28-2014, 05:21
Лятото май пускат новия Нексус, защо не изчакаш?

sexobeAt
05-28-2014, 14:16
M8
гледам, че познаваш htc и си се насочил към него, така че не виждам смисъл да т препоръчвам други марки

така е да...и като цяло ми харесва и като марка и като качество особено One и поколението му :д ...ще изчакам още месец може би и ще видим :) Поздрави!

sexobeAt
05-28-2014, 14:19
Лятото май пускат новия Нексус, защо не изчакаш?

Новия?! Аз си мислех,че скоро няма да има нов такъв...а как се казва,че да се поразровя за техн.хар-ки и прочие ;д
впрочем мога да изчакам и Iphone 6..но там цената е нереална и в страна като България е безполезен малко тоя телефон...
П.П Ся ми се наби Нексъс-а в главата заради теб :Д Трябва да се прави избор и то труден ;д

Mary_Jane_69
05-28-2014, 17:14
Ами аз имам такива спомени, не зная, но новото хтц нз до колко е удобна тая лента с бутоните, относно One серията, не съм се заяждала, но имам хтц, който не е от тая серия и е с наполовина характеристики на единицата, със същия сенс, със киткат и фронта му е същия дори.

Mozzela
05-28-2014, 17:18
новият nexus ще е в България чак края на декември до средата на януари, ако не и края.. Излиза малко след акфон, месец-два, ама го вкарват много по-късно. Гадно е, че понякога има фабрични дефекти в началото, а аз мразя да се занимавам с гаранции, обичам новичко да си ми работи .. m8 най-големият му минус за мен е, че много се 'лъзга :D. Ще ме е страх да си го слагам по джобовете, защото и без тва е голям, а и много се хлъзга, все пак е алуминий.

Mary_Jane_69
05-29-2014, 17:14
Хах лизга са! Матовата пластмаса също.

OoVasKoO
05-29-2014, 17:17
новият nexus ще е в България чак края на декември до средата на януари, ако не и края.. Излиза малко след акфон, месец-два, ама го вкарват много по-късно. Гадно е, че понякога има фабрични дефекти в началото, а аз мразя да се занимавам с гаранции, обичам новичко да си ми работи .. m8 най-големият му минус за мен е, че много се 'лъзга :D. Ще ме е страх да си го слагам по джобовете, защото и без тва е голям, а и много се хлъзга, все пак е алуминий.
отзад с алуминий?
хах, при мен гърбът е от обработена стомана и тоя проблем го няма

sexobeAt
05-29-2014, 17:52
Ами аз имам такива спомени, не зная, но новото хтц нз до колко е удобна тая лента с бутоните, относно One серията, не съм се заяждала, но имам хтц, който не е от тая серия и е с наполовина характеристики на единицата, със същия сенс, със киткат и фронта му е същия дори.
Какъв е твоя телефон ?!

sexobeAt
05-29-2014, 17:54
новият nexus ще е в България чак края на декември до средата на януари, ако не и края.. Излиза малко след акфон, месец-два, ама го вкарват много по-късно. Гадно е, че понякога има фабрични дефекти в началото, а аз мразя да се занимавам с гаранции, обичам новичко да си ми работи .. m8 най-големият му минус за мен е, че много се 'лъзга :D. Ще ме е страх да си го слагам по джобовете, защото и без тва е голям, а и много се хлъзга, все пак е алуминий.
Определено няма да чакам толкова...предпочитам 'лъзгащия' се One :D

Mary_Jane_69
05-29-2014, 19:57
За васко, че не видях мненията след тва :Д
>Алуминиеви са да, както и единичката


сексобийт
>htc desire 601

sexobeAt
05-29-2014, 21:47
За васко, че не видях мненията след тва :Д
>Алуминиеви са да, както и единичката


сексобийт
>htc desire 601
доволна ли си...защото на мен също ми допада тоя както и desire 816 (с един проблем,че е малко големичък)

Mary_Jane_69
05-30-2014, 09:06
Да разбира се, мисля че в момента е 500, като го взех беше 660 :Д
http://www.gsmarena.com/htc_desire_601-5667.php

Не е хипер чудо, но си е достатъчен


ЕДит:
816 нормално е да е по упдейтнат :Д и о боже камерите о.О ако върви на разумна цена, по добре го вземи, знам ли : )

sexobeAt
05-30-2014, 11:41
Да разбира се, мисля че в момента е 500, като го взех беше 660 :Д
http://www.gsmarena.com/htc_desire_601-5667.php

Не е хипер чудо, но си е достатъчен


ЕДит:
816 нормално е да е по упдейтнат :Д и о боже камерите о.О ако върви на разумна цена, по добре го вземи, знам ли : )

да наистина камерите са брутал ;д особено предната...но знам ли,прекалено ми е голям сякаш..с него няма да мога и да преписвам,ще се вижда :Д, сякаш по добре One mini на цена от 730-50лв...а desire-a ще е може би около 800 :|

П.П Между другото LG G2 мини също е велика :Д днес го видях в едно момиче и реших да поразгледам...и наистина си струва ;д (явно не знам какво искам все още...всеки ден нов мерак)

Mary_Jane_69
05-30-2014, 23:05
1 мини мн пари, по добре си вземи като моя

koko95
06-01-2014, 01:31
Сядайте си на трите букви и се успокойте, android с windows phone 8 rom the best!

JoLLiE92
06-01-2014, 04:07
Как трябва да ви се обясни, че няма по-по-най в тая класация? Според зависи какво искаш ти, какво търсиш, дали имаш предпочитания за марка. Версията на Андроида винаги по-новата е по-добра. Самият телефон е друга бира. Има хора, за които ако не е Галакси, не струва, а на мен лично Галакси дори да ми подарят няма да го използвам. :Д

Mary_Jane_69
06-02-2014, 20:41
Сядайте си на трите букви и се успокойте, android с windows phone 8 rom the best!

Mn gi razbirash