PDA

View Full Version : Прецакване на матура за седми клас, какво мога да направя с този квестор



sunshine333
05-23-2014, 11:05
Здравейте, както знаете днес минаха матурите за седми клас.На тази по БЕЛ обаче на мен ми се случи нещо не толкова нормално (21.05.) . По време на изпита квесторите не спираха да подсказват, всички преписваха и си говореха.По едно време питаха кой е най - добър по БЕЛ, всички казаха, че съм аз.Квесторът дойде и ме помоли да му дам листа за отговори.Естествено си помислих, че има някаква грешка или нещо такова, дадох му го и той започна да чете всичките ми отговори НА ГЛАС.Чудя се сега дали да пускам жалба (не знам как ще го докажа, май камерите нямат звук) или какво ?! Моля ви, помогнете ми.

gugenceto2
05-23-2014, 11:18
E на камерата ще се вижда как ти взема листа и всички започват да пишат :) Кажи на директорката?

420
05-23-2014, 11:28
свържи се с директоркаата ама то вече няма значение , всичко е минало няма как да правите матурата на ново :D

sunshine333
05-23-2014, 12:42
свържи се с директоркаата ама то вече няма значение , всичко е минало няма как да правите матурата на ново :D

Да, но все си мисля, че е по - добре да кажа нещо, отколкото въобще да не кажа.Поне да го накажат някак?!?На такива все им се разминава!

mitko1pr
05-23-2014, 12:44
Напиши e-mail до МОН. Това е корупция и трябва да бъде сигнализирано за нея. Пиши им възможно най-бързо, за да могат да направят нещо на време. Ако до 2-3 дни не ти отговорят, намери някакъв техен телефон и им се обади.
anticorruption@mon.bg

Castiel_
05-24-2014, 15:23
И на мен ми се беше случило подобно нещо, за съжаление няма как да го докажеш освен ако няма камери.

Yogurt
05-24-2014, 17:06
И при мен по български стана нещо подобно!В училището ни има камери, но точно в залите в които бяхме нямаше.Абсолютна подигравка...България се е превърнала в един разграден двор, изобщо не се надявай на справедливост.В нашето училище имаше хора от министерството и изобщо не беше наложен контрол...така че се съмнявам да вземат отношение.

sunshine333
05-25-2014, 19:22
Благодаря на всички!Сега пък се намерих в Бг-Мамма. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=783301.735 - Първото мнение. :D Наистина доста бързо се разпространяват нещата.