PDA

View Full Version : Искам да отслабна в краката...



smile :)))
05-23-2014, 15:18
На 15 години съм и не съм висока.Преди време бях много кльощава, но краката и дупето ми станаха по сочни да речем.Иначе коремът ми е слаб, дори имам плочки.Та въпросът ми е дали знаете някакви упражнения за отслабване в дупето и краката или някакъв хранителен режим...Благодаря предварително!!!

Christina13
05-23-2014, 15:58
В youtube има предостатъчно упражнения за отслабване. А иначе за хранителен режим избягваш сладкото, газираното, пърженото, яж плодове,зеленчуци, пий вода и т.н.

RapExotic
05-23-2014, 21:41
Колоездене. Може и велоергометър, но по добре в реални условия.

Getyourfreakon
05-23-2014, 21:50
е че това е най-на оферта да нямаш корем и да си с по-сочни крака и дупе :D

SonataArctica
05-23-2014, 22:19
е че това е най-на оферта да нямаш корем и по-сочни крака и дупе :D

именно

smile :)))
05-24-2014, 20:14
Е да....Ама те моите крака са по скоро мускулести и се опасявам че ако тренирам ще станат още по мускулести :D

igaydarov
05-28-2014, 09:49
Прави клекове, напади и мъртвя тяга, не гони големи тежести а повече повторения. трябва да правиш и редовно кардио тренировки.
Трябва ти и диета, вече за професионална диета се свържи с професионалист. Аз имам едно момиче предвид, което може да ти помогне - републиканска шампионка по културизъм за жени и е страхотна! Промяната в нея е невероятна, ако искаш да те свържа с нея ми пиши на ЛС ;) Но без тренировки и диета няма да стане нищо.