PDA

View Full Version : Петър Дънов



Майничката
05-24-2014, 07:10
Не съм сигурен,че темата е за точният раздел,но все пак смятам,че тук е най-логично да я публикувам.Честно казано бях изключително против да чета книги на Петър Дънов.В общи линии ме навиха,като ми обещаха парично възнаграждение,ако прочета една негова книга.Тази книга на която попаднах се казва Петър Дънов - " За добродетелите и успеха" .Разбира се,книгата се оказа доста интересна и накрая въобще не ме интересуваха парите,които ми обещаха.Сега искам да се насоча към следваща негова книга.Ако някой е чел нещо от него нека сподели мнение,евентуално препоръки...

Believe :3
05-24-2014, 20:14
Петър Дънов-За силата на мисълта. Може и тази:За невидимите светове. :)

Minwu
05-24-2014, 20:38
Която и да подхванеш няма да сгрешиш. В интерес на истината аз на 16 години ги четях и някои неща ги мислех за пълни глупости, но сега след години като ги прочетох наново разбрах, че съм грешала и тогава не съм била достатъчно узряла за думите му. Велик човек, помогна ми да израстна и промени мислите и живота ми завинаги!
“Цял свят се прекланя пред мен, а аз се прекланям пред духовния учител Петър Дънов от България.” - Алберт Айнщайн