PDA

View Full Version : Пилците се броят на есен, коврите... сега?



Ednookiq_Smok
05-24-2014, 07:50
Кауза - да преброим коврите у Форона!
За да няма обидни коментари към която и да е явна или неявна ковра, подвизаваща себе си у Форона, пускам анкета, която ще бъде анонимна.
И да, ако има момчета/мъже, които изживяват себе си като Кончита Вурст - могат да вземат участие също (въпреки, че аз се опитвам да преброя единствено женските коври). :D

Ednookiq_Smok
05-24-2014, 10:32
Призовавам за по-голяма активност в гласуването! :)
Както обещах - анкетата е анонимна, така че репетирайте за утре, момичета/жени/... . :P

Minwu
05-24-2014, 19:15
Пиич, не се измъчвай с такива глупости.. Не знам на колко годинки си, но явно щом още не си го разбрал - те са малко. На каквото обръщаш внимание в живота си - това се случва. Ти си това, което мислиш! Като обръщаш внимание на курвите, все курви ще срещаш! Ти си този, които решава как вижда света. :) За какво ти е да анализираш всичко от преди? Напр. хващаш си супер мацка, която е спала с 50 мъже, но и е писнало и иска да има нещо по-сериозно, ще я зарежеш ли, ако разбереш за това? Миналото не съществува, приземи се Тук и СЕГА! Ебаси и тъпите въпроси...

Ednookiq_Smok1
05-24-2014, 19:38
Пиич, не се измъчвай с такива глупости.. Не знам на колко годинки си, но явно щом още не си го разбрал - те са малко. На каквото обръщаш внимание в живота си - това се случва. Ти си това, което мислиш! Като обръщаш внимание на курвите, все курви ще срещаш! Ти си този, които решава как вижда света. :) За какво ти е да анализираш всичко от преди? Напр. хващаш си супер мацка, която е спала с 50 мъже, но и е писнало и иска да има нещо по-сериозно, ще я зарежеш ли, ако разбереш за това? Миналото не съществува, приземи се Тук и СЕГА! Ебаси и тъпите въпроси...

Аз просто искам да ги преброя - не смятам да си хващам бройка от тук или да се женя за някоя от тях.
По отношение на примера ти:
Нал' се сещаш, че бивша ковра няма, както няма бивш педал, педофил и т.н. - крастата кат' си я има - си я има докато не влезе в менопаузата коврата, та и малко след това.

anonymous908491
05-24-2014, 19:42
рабалка още не е гласувала

anonymous708973
05-24-2014, 21:46
Нал' се сещаш, че бивша ковра няма

Че дефиницията ти за курва е плоска, плоска е.
Обаче тва е още по-плоско. Хората минават през различни етапи от живота си. И кой си ти да съдиш, че момиче, което от 16 до 20-годишна възраст е спало само с един, е постъпило по-правилно от момиче, което от 16 до 18 е спало с петима, след което от 18 до 20 си има сериозна връзка? Пази се от дефиниции като "правилно", карат те да вярваш, че си нещо повече.

tori
05-24-2014, 21:49
Пази се от дефиниции като "правилно", карат те да вярваш, че си нещо повече.
Добре казано. Харесвам.

Ednookiq_Smok2
05-25-2014, 10:03
Както писах по-горе - бивши коври няма!!!
И не мога да разбера примера ти - описваш ситуация за момиче, което от 16-20 е спало с 1 и за друго, което от 16-18 е преспало с 5, след което от 18-20 - с един.
Както и да го въртя това "кубче на Рубик", всичките ми изчисления показват, че първото момиче за този 4-5 годишен период е имало един партньор, а онова другото - 6. Това, че е попаднала на "сериозна" връзка не я прави невинна. Има ли ги бройките - има ги. Намаляват ли те с годините - не, не намаляват.
И да добавя допълнително пояснение - ако онова първото момиче в примера ти от 20 до 30 г. възраст се отприщи и преспи със 100-тина, да - тя също е ковра (но късно себеопределила се)!
Общо взето моето лично мнение е, че една жена или един мъж (за целия си живот) следва да има към 10-15 сексуални партньори (най-много), за да не попада в моето определение за ковра/коврар. :)
Над тази бройка ситуацията я определям като съвременен вариант на Содом и Гомор.

И сега възнамерявам да приключа разяснението си, като само спомена, че дори в животинския свят (на топлокръвните животни), при все животинското им поведение, рядко женските биват е'ани повече от 15 различни сексуални партньора.
Сега разбира се - някои хора биха искали да бъдат сравнявани с насекомите - разбирам го това - плющете се. Светът е свободен. Но не се опитвайте да убедите някой, че ако преспиш с 50-тина различни хора, то ти не си ковра/коврар, дори след това да посветиш живота си само на един/една.

Adorable Sunshine
05-25-2014, 13:13
Не мисля, че броя на сексуалните партньори може да определя хората! Какво означава да си "ковра", айде моля ви се! На вас не ви засяга колко партньора имам. Объркано общество.. Вие мъжете може да имате 20 бройка и да сте супер свалячите, ама аз може да имам 5-7 и да съм супер "ковра", не разбирам логиката.
Какво изобщо ви засяга кой с кого си ляга и кой колко сексуални партньора има? Едни и същи теми, едни и същи смотани хора, които не поглеждат по-далеч от носа си.

И ако все пак мислите, че "коврата" е жена, която си прави кефа, то бивша "ковра" има. Има момент в който човек се влюбва и сексуалния му апетит е напълно задоволен от човека, който обича. Да не говорим, че има много различни видове взаимоотношения ,отворени, затворени.. задръстени и прочие връзки! :) Живейте си живота и не категоризирайте човека по сексуалните му предпочитания и партньори.
Не знам дали ме разбрахте, опитвам се да го обясня на прост език :)

Ednookiq_Smok3
05-25-2014, 13:59
Ей, това коврите - много обидчиви...
Я, сега да направим кратка ретроспекция на първия ми коментар:

Кауза - да преброим коврите у Форона!
За да няма обидни коментари към която и да е явна или неявна ковра, подвизаваща себе си у Форона, пускам анкета, която ще бъде анонимна.
И да, ако има момчета/мъже, които изживяват себе си като Кончита Вурст - могат да вземат участие също (въпреки, че аз се опитвам да преброя единствено женските коври). :D
Къде написах, че търся поименно кои са коврите на този форум?
Но изглежда, че коврите осъзнават своето ковренско поведение и побързаха да се самозащитят, въпреки че никой не им търси сметка.
И дават примери как имало бивша ковра и т.н.
По вашата логика има и бивш убиец (стига да си излежи наложената му присъда), бивш педофил (ако си е падал по момченца и/или момиченца, но с възрастта да му е попреминала потентността и възбудата).
И в последния си пост (преди този) написах, че е нормално до 10-15 сексуални партньора в живота на жената.
Нека направим прости сметки - имам колежки от университета, които се омъжиха на 24-25, сега на 27-28 г. имат семейство - мъж и дете/деца. Не ги виждам да почнат да изневеряват на половинките си. Преди това преди да се омъжат, живееха на семейни начала с приятелите си към 2-4 г., т.е. от около 22 г. от своя живот те са избрали своя партньор в живота (нека да допуснем, че ще се разделят или му сложат рога след около 20 г. с около 2-3 други). Излиза, че след 22 г. възраст та до края на живота - към 4-5 сексуални партньора. Какво излиза, че от 16 г. до 20-22 г. е нормално да има над 10???
Кой каквото и да ми казва/пише - за мен ковренско поведение е, ако едно момиче в тази възраст сменя сексуалните си партньори през 4-5 месеца, при все че от коментарите на повечето разписващи се тук момичета, оставам с впечатлението, че до 18 г. са имали 2-3 макс различни сексуални партньора.

И в заключение - никъде не пиша, че коврите нямат право на семейно щастие - а просто се опитвам да ги преброя - нищо повече, нищо по-малко.
От четирите женски коментара си правя извода, че: Minwu, PinkPan7her, tori и ти - Adorable Sunshine, сте коври, като две от вас са гласували по очаквания начин в анкетата, а другите две са лицемерничали и са подали грешни отговори. :)

Danica
05-25-2014, 14:21
"От четирите женски коментара си правя извода, че: Minwu, PinkPan7her, tori и ти - Adorable Sunshine, сте коври" -> Oт четирите женски коментара правиш извода, че момичетата във форума, които са достатъчно интелигентни да защитят адекватно мнение, различно от твоето, са коври.

Аре, моля те, под завивките ли им надничаш, че знаеш коя е ковра и коя не? Щото нали базираш тезата си на тва, че коврата си сменя сексуалните партньори на еди-колко си месеца (а що 4-5? ако ги сменя през 1 месец, по-ковра ли ще е? ако ги сменя на 6, няма ли да е ковра? обясни ми що си сложил точно тая рамка, че не ми е ясно).
Окей, PinkPan7er може и да е ковра, може и да не е - ти как разбра, и то на база на едно съвсем адекватно изразено мнение, че е ограничено да поставяш хората в подобни плоски и неясни категории?

HollyGolightly
05-25-2014, 14:37
Какво те интересува коя с колко е спала и какъв етикет заслужава да и се сложи? Такова поведение е присъщо на деца, които тъкмо са научили кое как се прави и всичко им е все още интересно.

Ednookiq_Smok4
05-25-2014, 16:12
Грррррррррррррррррррррррр ррррррррррррррррррррррррр ррррррррррррррррррррррррр ррррррр!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Леле, жена да си - винаги знаеш как да изкараш друг човек (мъж) от нерви...
Към първия коментар (след последния мой) - как ли определих месеците? Отговор - грубо ги сметнах наум. Те нямат никакво значение в случая - мисълта ми бе, че момичето/жената след 22-25 г. обикновено има дългосрочна сериозна връзка и постоянен партньор и в този период (до края на своя живот) рядко навърта сериозно количество бройки (може би към 5-6 да са). В повечето случаи бройките се налепят на брояча докато момичето е 16-22 г. Тук, въпросът е кога Обществото ще сложи "тикет" "ковра". Защо повечето момичета на възраст до 18-19 г. имат по 1-3 различни сексуални партньора, а една малка част имат десетократно повече от тях?
Нормално ли е момиче под 18 г. (което по закон все още няма право да гласува и официално да купува цигари и алкохол, и което НЯМА право да ГЛЕДА филми категоризирани 18+) да се е'е като отвързано и то не с постоянен партньор, а с различни? Ясно е, че използвам думата "ковра" в значението на "курва". В тази връзка - вие какво разбирате под тази дума? И какво смятате, че българското Общество разбира под нея? Обществото като цяло - деца, тийнейджъри, възрастни хора, пенсионери. Моля, не изхождайте само от своята позиция и не гледайте само от своята камбанария.
Според вас певицата Кали ковра ли е или не - достойно ли е да имаш три деца от трима различни хора и публично да заявяваш, че искаш да имаш 4-то, но от 4-ти? Според вас момиче, което преспи с целия си клас (мъжкото му съсловие) - ковра ли е или не?
Къде написах, че коврите са ниско интелектуални хора? Знаете ли, че мой колега в работата (около 40 г.) ми е разправял, че докато е бил млад цялата негова компания са е'али едно момиче, на което явно много му се е искало да бъде е'ано, в т.ч. толкова (явно) го е сърбяло, че дори е пускало на братовчед си (щото по думите на колегата ми) оня имал голяма "патка" и сега какво - момичето пораснало и е станала преподавателка. Не се знае дали не е дори майка на някоя/някой разписваш се тук.
И сега какво да очаквам - поредния коментар как всяко момиче минава през различни периоди и как нямало нищо "ковренско" в поведението? Сори, ама от моята камбанария, като ви чета коментарите, ми се струва, че се опитвате да ме убедите, че всяко момиче в пубертета си е "ковра", която след това уляга и намалява оборотите. Да, ама не - не мисля така. Има много момичета, които излизат от пубертета без да са били клатени от десетки.

И сега въпросът на въпросите - ако сегашният ви приятел ви попита с колко преди него сте били - ще го излъжете ли, ще му кажете истината или ще го отрежете с думите, че това не го засяга. И защо ще постъпите по този начин? Убеден съм, че момиче, преспало с 1-5 ще си каже истината, момиче преспало с 10-15 малко ще понамали бройката. А момиче преспало с 15+ може би "деликатно" ще откаже да си признае. Защо? Срам ли я е? Ако - да, от какво?
Оставям последния въпрос отворен...

fire_magic
05-25-2014, 16:36
"Всички жени са курви с изключение на майка ми, но да не забравяме, че и тя е жена."
Кефи ме че за всеки следващ коментар си правиш нова регистрация :D

tori
05-25-2014, 16:37
От четирите женски коментара си правя извода, че: Minwu, PinkPan7her, tori и ти - Adorable Sunshine, сте коври, като две от вас са гласували по очаквания начин в анкетата, а другите две са лицемерничали и са подали грешни отговори. :)
Хаха, дори не съм гласувала. Пантерката също едва ли ще ти падне на нивото и ще ти направи кефа. Не че нещо ама мислиш твърде коловозно.

Danica
05-25-2014, 16:38
Грррррррррррррррррррррррр ррррррррррррррррррррррррр ррррррррррррррррррррррррр ррррррр!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Леле, жена да си - винаги знаеш как да изкараш друг човек (мъж) от нерви...
Към първия коментар (след последния мой) - как ли определих месеците? Отговор - грубо ги сметнах наум. Те нямат никакво значение в случая - мисълта ми бе, че момичето/жената след 22-25 г. обикновено има дългосрочна сериозна връзка и постоянен партньор и в този период (до края на своя живот) рядко навърта сериозно количество бройки (може би към 5-6 да са). В повечето случаи бройките се налепят на брояча докато момичето е 16-22 г. Тук, въпросът е кога Обществото ще сложи "тикет" "ковра". Защо повечето момичета на възраст до 18-19 г. имат по 1-3 различни сексуални партньора, а една малка част имат десетократно повече от тях?
Нормално ли е момиче под 18 г. (което по закон все още няма право да гласува и официално да купува цигари и алкохол, и което НЯМА право да ГЛЕДА филми категоризирани 18+) да се е'е като отвързано и то не с постоянен партньор, а с различни? Ясно е, че използвам думата "ковра" в значението на "курва". В тази връзка - вие какво разбирате под тази дума? И какво смятате, че българското Общество разбира под нея? Обществото като цяло - деца, тийнейджъри, възрастни хора, пенсионери. Моля, не изхождайте само от своята позиция и не гледайте само от своята камбанария.
Според вас певицата Кали ковра ли е или не - достойно ли е да имаш три деца от трима различни хора и публично да заявяваш, че искаш да имаш 4-то, но от 4-ти? Според вас момиче, което преспи с целия си клас (мъжкото му съсловие) - ковра ли е или не?
Къде написах, че коврите са ниско интелектуални хора? Знаете ли, че мой колега в работата (около 40 г.) ми е разправял, че докато е бил млад цялата негова компания са е'али едно момиче, на което явно много му се е искало да бъде е'ано, в т.ч. толкова (явно) го е сърбяло, че дори е пускало на братовчед си (щото по думите на колегата ми) оня имал голяма "патка" и сега какво - момичето пораснало и е станала преподавателка. Не се знае дали не е дори майка на някоя/някой разписваш се тук.
И сега какво да очаквам - поредния коментар как всяко момиче минава през различни периоди и как нямало нищо "ковренско" в поведението? Сори, ама от моята камбанария, като ви чета коментарите, ми се струва, че се опитвате да ме убедите, че всяко момиче в пубертета си е "ковра", която след това уляга и намалява оборотите. Да, ама не - не мисля така. Има много момичета, които излизат от пубертета без да са били клатени от десетки.

И сега въпросът на въпросите - ако сегашният ви приятел ви попита с колко преди него сте били - ще го излъжете ли, ще му кажете истината или ще го отрежете с думите, че това не го засяга. И защо ще постъпите по този начин? Убеден съм, че момиче, преспало с 1-5 ще си каже истината, момиче преспало с 10-15 малко ще понамали бройката. А момиче преспало с 15+ може би "деликатно" ще откаже да си признае. Защо? Срам ли я е? Ако - да, от какво?
Оставям последния въпрос отворен...

Няма да те подхващам за "грубите сметки" - мисля, че зададох въпроса си достатъчно ясно в предния пост.
Проблемът с тезата ти е, че се базира на думи като "обикновено" и "рядко", а за това ти трябва някаква статистика. Разполагаш ли с такава? Аз мога да ти посоча много жени (обикновено от поколението на майките ни или десетина години по-млади), които до 30-годишна възраст са имали един партньор. В последствие идват кризата на средната възраст, криза след развода и прочие феномени, в резултат на които въпросната жена ще мине няколко "тъпкача", че даже и в рамките на една седмица. И кво с'а, понеже до 25 не са били коври, и сега не са?

Това, което искам да ти покажа е, че всеки случай е уникален сам за себе си. Едно момиче, проебало се на 16, е нормално да има 2-3 партньора, докато е на 20 - по 1 сериозен приятел на година, примерно. Същото това момиче, обаче правило секс на 19, ще има същите 2-3 партньора, докато стане на 20. Коя е коврата в тоя случай? Имат еднакъв брой "тъпкачи", както се изрази ...

Няма да подхващам и темата за двойния стандарт, понеже е дъвкана и предъвквана милиони пъти.
И не, няма да излъжа приятеля си с колко съм била. Не се срамувам от изборите си, не се срамувам от това, което съм правила - имала съм причина да го направя и съм окей с това. Смятам, че човекът до мен трябва да ме приеме за това, което съм, без да ме съди или поставя в подобни плоски категории.

Ковра не е жена, а състояние на духа.
И като такова, дефиницията му е различна за всеки - не се опитвай да ни налагаш твоята ... или поне се опитай да я поднесеш достатъчно аргументирано.

anonymous908491
05-25-2014, 18:01
И кой си ти да съдиш

Да си чувала за мнение, да си виждала хора, които имат мнение, което е различно от масовото, сигурно не си, иначе нямаше да приемаш думите на някой като извод за всички.
Хареса ми как два пъти добави 'плоска' , сякаш намекваше за цици.

Ednookiq_Smok4
05-25-2014, 18:32
Мила ми Баница,
аз никъде в своята анкета не съм разделил възможностите по признак "възраст" - в тази анкета може да вземе участие, както момиче на 16 с 1 сексуален партньор, така и момиче на 16 с 50+ сексуални партньора, а също - жена на 28 г. с 3-ма партньори и 25 г. с 50+. Дори и някое момче или мъж също може да пусне своя вот (което да изкриви данните). Анкетата е анонимна, точно за да не се упреква потребителката на форума "х" за своето по-либерално поведение. :) По отношение на статистиката - приеми, че целта на тази анкета е точно да добия представа за нагласите и поведението на потребителките (от всякаква възраст) на един форум.
А ти след като разкри, че ни взела участие в това анонимно допитване/анкета, как имаш дързостта да отправяш въпрос към човек, дали същият се е позовал на някакви статистически данни? Не ти ли се струва, че се получава някакво противоречие? Като да не гласуваш на избори, а след това да си от яростните критикуващи...

Danica
05-25-2014, 18:44
Мила ми Баница,
аз никъде в своята анкета не съм разделил възможностите по признак "възраст" - в тази анкета може да вземе участие, както момиче на 16 с 1 сексуален партньор, така и момиче на 16 с 50+ сексуални партньора, а също - жена на 28 г. с 3-ма партньори и 25 г. с 50+. Дори и някое момче или мъж също може да пусне своя вот (което да изкриви данните). Анкетата е анонимна, точно за да не се упреква потребителката на форума "х" за своето по-либерално поведение. :) По отношение на статистиката - приеми, че целта на тази анкета е точно да добия представа за нагласите и поведението на потребителките (от всякаква възраст) на един форум.
А ти след като разкри, че ни взела участие в това анонимно допитване/анкета, как имаш дързостта да отправяш въпрос към човек, дали същият се е позовал на някакви статистически данни? Не ти ли се струва, че се получава някакво противоречие? Като да не гласуваш на избори, а след това да си от яростните критикуващи...

Мили мой,
айде да четем малко повече и да пишем по-малко, става ли? : )

Придържай се към конкретните въпроси, не измествай темата. Твоят коментар беше, че коврите трупат тъпкачи между 16 и 20 години - аз на свой ред коментирах това. За анкетата и дума не е ставало. Как си тръгнал да събираш статистически данни в тийнейджърски форум с анонимна анкета изобщо няма и да обсъждам ... и не разбирам защо трябва да съм част от една статистика, за да имам правото да коментирам доколко е валидна?

Искам да разбера как като видиш едно момиче на 20 и знаеш, че е имала 4-ма сексуални партньори, ще прецениш дали е ковра или не? Дали тия 4-ма са били сериозни, смислени връзки по година или са били случайни забивки, натрупани в рамките на 2 месеца? Щото за мен това би било определящо дали момичето е с "либерално поведение", а не точно ква цифра мъже са се въргаляли под завивките с нея.

Ednookiq_Smok4
05-25-2014, 18:52
Мила ми Баница,
Аз уточних още в горните си коментари, че за мен ковра в момиче/жена с над 15-20 сексуални партьора! За мен е нормално момиче да има 4-5 бройки, за които ти така упорито пишеш.
Държа да подчертая, че ти използваш думата "тъпкачи", така че не е нужно да я поставяш в кавички. Да я поставяш в такива стига да ме цитираш, но ти не го правиш, така че не е необходимо използването им.
Аз преценявам от къде да събирам данните си. Ти имаш ли регистрация в бг-мама? Можеш ли да си сигурна дали не съм попитал и българските майки колко партньора са имали?
Сега, виждам че си с прясна-прясна нова и абсолютно анонимна регистрация, така че спокойно можеш да ми напишеш тук или на личен на колко години си в същност и с колко момчета/мъже си била. Не те познавам, че да почна да ти държа сметка и да те упреквам. :)

Гарантирам 100%, че ако ми отговориш на личен - по никакъв начин няма да пренеса информацията тук! Но побързай - ако загубя валидна сесия, понеже не съм дал правилен e-mail, съответно акаунтът ми не е потвърден, та в скоро време очаквайте моето ново завръщане. :D

HollyGolightly
05-25-2014, 18:57
Мила ми Баница,
Как очакваш някой да води нормален разговор с теб, при положение че само обиждаш хората пишещи в темата ти?

Ednookiq_Smok4
05-25-2014, 18:58
Как очакваш някой да води нормален разговор с теб, при положение че само обиждаш хората пишещи в темата ти?
Оу, извинявам се - възрастен съм какво да се прави - къде D там и B. "Даница" не ми звучеше благозвучно, за разлика от "Баница". :D

Danica
05-25-2014, 18:59
Мила ми Баница,
Аз уточних още в горните си коментари, че за мен ковра в момиче/жена с над 15-20 сексуални партьора! За мен е нормално момиче да има 4-5 бройки, за които ти така упорито пишеш.
Държа да подчертая, че ти използваш думата "тъпкачи", така че не е нужно да я поставяш в кавички. Да я поставяш в такива стига да ме цитираш, но ти не го правиш, така че не е необходимо използването им.
Аз преценявам от къде да събирам данните си. Ти имаш ли регистрация в бг-мама? Можеш ли да си сигурна дали не съм попитал и българските майки колко партньора са имали?
Сега, виждам че си с прясна-прясна нова и абсолютно анонимна регистрация, така че спокойно можеш да ми напишеш тук или на личен на колко години си в същност и с колко момчета/мъже си била. Не те познавам, че да почна да ти държа сметка и да те упреквам. :)

Гарантирам 100%, че ако ми отговориш на личен - по никакъв начин няма да пренеса информацията тук! Но побързай - ако загубя валидна сесия, понеже не съм дал правилен e-mail, съответно акаунтът ми не е потвърден, та в скоро време очаквайте моето ново завръщане. :D

Ако искаш в синьо ми оцвети сгрешения ник следващия път, няма да те направи по-интересен.
Опитай се да не се вкопчваш в думите - мисли глобално. Дадох ти нагледен пример, че не можеш да съдиш човек според някакви си числа. Казах ти, че ковра е състояние на духа, а не бройка. Същото, което може да се каже за 4-5 бройки на хипотетичното ни момиче може да се каже и за 10-15-20. Ама айде да съм конкретна, явно не съм достатъчно ясна иначе. Жената е на 45 години, неомъжена - за 25 години средно сексуална активност, колко партньора е нормално да има? Какъв е проблема да са 15? Или след определена бройка казваш на партньора "Сори, че така се получава, ама вече чукнах 15 мъже, ти си 16-тия и ако искам да не бъда ковра, не мога да правя секс с теб."

Важна е историята на човек, сухите данни в конкретния случай не ти предоставят достатъчно информация, че да направиш валиден извод.

А как моите години и сексуални партньори имат отношение към разговора, само ти можеш да ми кажеш : )

Ednookiq_Smok4
05-25-2014, 19:01
Ако искаш в синьо ми оцвети сгрешения ник следващия път, няма да те направи по-интересен.
Опитай се да не се вкопчваш в думите - мисли глобално. Дадох ти нагледен пример, че не можеш да съдиш човек според някакви си числа. Казах ти, че ковра е състояние на духа, а не бройка. Същото, което може да се каже за 4-5 бройки на хипотетичното ни момиче може да се каже и за 10-15-20. Ама айде да съм конкретна, явно не съм достатъчно ясна иначе. Жената е на 45 години, неомъжена - за 25 години средно сексуална активност, колко партньора е нормално да има? Какъв е проблема да са 15? Или след определена бройка казваш на партньора "Сори, че така се получава, ама вече чукнах 15 мъже, ти си 16-тия и ако искам да не бъда ковра, не мога да правя секс с теб."

Важна е историята на човек, сухите данни в конкретния случай не ти предоставят достатъчно информация, че да направиш валиден извод.

А как моите години и сексуални партньори имат отношение към разговора, само ти можеш да ми кажеш : )

Любопитен човек съм - признавам. Ходих да гласувам вече и сега ми е скучно, като слушам студията в ефир.

Ednookiq_Smok4
05-25-2014, 19:03
btw: чакам отговорът ти на личен - без имена, само възраст и бройка. ;)

Danica
05-25-2014, 19:07
Любопитен човек съм - признавам. Ходих да гласувам вече и сега ми е скучно, като слушам студията в ефир.

И аз съм любопитна и чакам да ми отговориш на романите, които изписах ...
Както и евентуално да ми дадеш някакво по-рационално обяснение да ти дам тая информация, освен "любопитен съм" : )

Ednookiq_Smok4
05-25-2014, 19:13
пратих ти лично. :)

Ednookiq_Smok5
05-25-2014, 21:27
SPAM: я, преди да затрия и този си профил, да взема да се разпиша с един коментар по темата. :D

whiskyandcocaine
05-25-2014, 21:30
Oбаче от мъжката курва няма по-лошо.
Иначе защо все трябва да се сочи някой с пръст, харесва ти секса, правиш го. Просто жените са по-добрата половина от човечеството, те са майки, от тях се очаква да са повече от нас, да не пият, да не гуляят, да не правят секс с различни партньори, докато за нас всичко това се счита за "геройство". Еми, не е честно, но ако трябва да съм искрен проблема и разликата е в това "кой кого..." :)

ShtrudeL
05-25-2014, 21:38
Ще кажа само едно - Саманта <3 Sex and the city <3 Ако не бях толко затворена и идеалистична, бих била като нея. <3
ИнаК гласувах с жълто.

Ednookiq_Smok5
05-25-2014, 21:50
Много хора застъпват тезата, че човек е повече от животно, че човек е повече духовно извисен спрямо животното. В тази връзка, ако се отдаваш на е'ането и т.н. - се приравняваш с животните.
Други хора (също немалка част) твърдят точно обратното - че човек не е кой знае колко по-различен от животното и, че е съвсем в реда на нещата да се отдава на нуждите си - каквито и да са те.
Тук идвам аз - човекът с молива, който тегли чертата (лично за себе си) - и комбинира двете тези (за да си изгради лично свое мнение, което не налага на другите). Ако приема, че теза 1 е правилна - то след определена бройка мнението следва да бъде - "ковра". Ако приема теза 2 - тук трябва по-задълбочено да вникнем в същността на въпроса.
Да вземем за пример една глутница вълци, един прайд, една социална група примати. И в трите се наблюдава алфа-мъжкар. Какво прави той? - Сношава се, сношава се с почти всички женски в глутницата/прайда/социалната група. Как живее - в бой, секс (като животно) и слава. Кога умира - за няколко години. Живее на бързи обороти, пръска семе насам-натам и накрая е сломен от нов претендент. Ако трябва да го сравнявам - бих го оприличил на наркобос, мутра и т.н. - човек, с много пари и млади момичета, които оножда, след което го разстрелват и дотам. Затова тук се появява вътрешната дилема в мен - ако приема теза 2 - че човек е като животно, то тук е нормално (поне така си мисля) да изразя мнение, че има логика мъжете да побеждават в спора за абсолютния размер на бройките сексуални партньори (поне някои от тях). Общо взето малък процент мъже се радват на трицифрен резултат, постигнат за цял живот, а голяма част - на значително по-малък. Колкото до жените - ако направя сравнение с животинското царство - то тогава и за тях не би следвало броят различни сексуални партньори да е особено голям - колкото и да му е кратък живота на алфа-мъжкарят, то не му е чак толкова кратък, което от своя страна ограничава женските животни в глутницата/прайда/социалната група примати да имат твърде голям брой сексуални партньори. Това е причината да смятам (отново лично мнение), че не е добре едно момиче/жена да се радва на твърде голям брой различни сексуални партньори.
Но кой съм аз да правя подобни изводи. Като се замисля - в първия си коментар призовах момчетата/мъжете тук да не се припознават тук като Кончита Вурст и да взимат дейно участие в анкетата. Изглежда както част от ХУ минават към неизяснения трети??? пол, то явно ХХ прихващат от мъжкото поведение и по-големите абсолютни бройки сексуални партньори. :)
Здраве да е! :)

Danica
05-26-2014, 06:21
Много хора застъпват тезата, че човек е повече от животно, че човек е повече духовно извисен спрямо животното. В тази връзка, ако се отдаваш на е'ането и т.н. - се приравняваш с животните.

Не мога да се стърпя да не се намеся :D
От еволюционна гледна точка, за жената е по-изгодно да намери един-единствен партньор, с който да се сношава -> здрав родител, който да осигури и отгледа здраво поколение. Това е животинския начин, това, което ти е заложено от природата. Така че фактически, нарушавайки еволюционното правило, ние се отдалечаваме от животните.

Продължавам да не смятам, че можеш да наричаш някой курва само на база на броя партньори, които е имал/а. И държа на тезата си, че коврата е състояние на духа - ако искаш, наречи го, възприятие за света, за секса. Не виждам нищо лошо в жена, която прави секс за удоволствие и е достатъчно дискретна, за да не й се разчуе име.

Проблемът ми е с жените, които правят секс по всички останали причини. Не само тия, които го използват като разменна монета за престиж/пари и тук включвам жените, които го правят с цел да се издигнат по кариерната стълбица. Коври са жени, които ще спят с теб, за да си докажат, че са повече от приятелката ти и "могат да имат всеки мъж". Коври са жените, които ще ти духат в тоалетната, за да направят мръсно на бившия си/приятеля си, който ги е наранил.
Коврата е с липса на морал, но не мога да приема, че липсата на морал е обвързана с някакви сухи цифри ...


към Ednookiq_Smok1-2-3-4-5: не съм се обидила, дебелокожа съм :) нямах възможност да отговоря на последното ЛС.

Adorable Sunshine
05-26-2014, 08:10
Не знам какви са тези плоски разсъждения по темата, тук да се развиват тези как жените трябвало да са нещо повече от мъжете, да са майки, да не пият и прочие. Вие също сте бащи, не забравяйте.
2ро, не знам как веднага ме вписа в категория "коври" след един единствен коментар, който съм написала, даже не съм гласувала анкетата и дори не знаеш колко партньора съм имала.
Няма да си направя труда да изчета всички тези глупави и комплексирани коментари, без никакви доводи. Може да си правите каквито искате плоски заключения за жените.
Нещата ВИНАГИ са по-прости от колкото мислите :) - обичаш секс.. правиш секс. Ако мъжете тук сте толкова емоционални личности просто не си лягайте с жените на втората среща, ще избегнете "коврите", успех :)

girlwithblueeyes
05-26-2014, 08:36
Поредната комплексирано тема от комплексирано момченце на което са му били шута.Коврите както ги наричаш ти вече са и мъжки и женски.

anonymous708973
05-26-2014, 09:27
Хаха, дори не съм гласувала. Пантерката също едва ли ще ти падне на нивото и ще ти направи кефа. Не че нещо ама мислиш твърде коловозно.

Ба, и аз не съм гласувала. Никакви притеснения нямам на тема бройка аз :)
За сметка на това, най-курвенските номера, които съм виждала, ги завъртя момиче, коете беше спало само с едно момче, когато се запознахме. И не визирам факта, че за нула време си увеличи бройката многократно, а че нахрани една камара момчета с лъжливи обещания и сигнали. И за да е по-красива ситуацията, те са близки приятели.
това е курвенско за мен. Не момиче, което обича секса, не залъгва никого, не изневерява. Не знам защо си представяте такъв тип момиче като лесна пияна мухла с никакви стандарти.

_ivi_
05-26-2014, 13:59
Поредния комплексиран автор с безумните си коментари на не виждал момиче .

Ednookiq_Smok6
05-26-2014, 15:38
Ееее, ще се карам!!!
Вие не четете, вие не гласувате, но взимате дейно участие да се разписвате.
Добре - момиче, което е преспало със стотина различни човека, според вас какво е - съвременна жена?
И да - вече няма да се повтарям. Стига ви толкова - моля, преди да ми зададете някакъв въпрос - прочетете внимателно моите коментари, а не тези оставени от други. Както и по възможност - не четете коментарите ми през ред или диагонал!

И разбира се - да ми и е Честита новата регистрация! :)

Adorable Sunshine
05-26-2014, 16:28
Ееее, ще се карам!!!
Вие не четете, вие не гласувате, но взимате дейно участие да се разписвате.
Добре - момиче, което е преспало със стотина различни човека, според вас какво е - съвременна жена?
И да - вече няма да се повтарям. Стига ви толкова - моля, преди да ми зададете някакъв въпрос - прочетете внимателно моите коментари, а не тези оставени от други. Както и по възможност - не четете коментарите ми през ред или диагонал!
И разбира се - да ми и е Честита новата регистрация! :)


Не разбирам.. защо винаги гледате в купата на другия?
Има си ги и леките жени, но ако не ви харесват просто не се занимавайте с тях. Защо е нужно да ги анализираш или да им водиш някаква статистика и още повече да им лепваш етикет на втора ръка хора?? Защото повечето мъже(а и не само) не знаят истинското значение на думата к*рва, ковра или още там както ги наричат.
Защо по-големия проблем на обществото е да анализира "коврите" ? Да продължим после с "батките", не че на някой му пука, ама давай да се тормозим, защо обичат те да бройкат жените? Причината е същата, "коври","батки".. простотии :)
Виж по-принцип за това е този форум, да коментираме. ОБАЧЕ, не може да определиш една жена по бройката на сексуалните ѝ партньори и това е ! :)

Ednookiq_Smok6 каза:
"Общо взето моето лично мнение е, че една жена или един мъж (за целия си живот) следва да има към 10-15 сексуални партньори (най-много), за да не попада в моето определение за ковра/коврар. "
Майко мила, това дори няма да го коментирам :D
Доводи уникални, а Кончита изобщо не знам защо я споменаваш.

Ednookiq_Smok6
05-26-2014, 16:56
Виж, мое "малко слънчице", аз никъде не използвам епитета "ковра" с негативни краски, каквито точно вие момичетата й придавате. Вие свързвате думата с нещо негативно - аз я асоциирам с жени, които поради една или друга причина - навъртат бързо бройка след бройка или по-просто написано - летят от цвят на цвят, където "летят" следва да се замени с "сядат/наденват", а "цвят" следва да се замени с трибуквена думичка, започваща с "к" и завършваща на "р". :)
Това е причината, всичко написано от мен - да ви се вижда толкова... плоско написано. Аз не възприемам думата "ковра" или "курва" като нещо обидно за жена - обществото я възприема, не аз. Не съм изучавал българска филология, но все си мисля, че произхода на думичката се крие в корена, който съставлява първите три букви от нея. А в последните си няколко поста няколко момичета се опитаха да ме убедят, че "ковра" - това е девствено момиче или момиче, имащо 1-2 сексуални партньора, което се характеризира с даден вид вредно за обществото поведение.
Виж - аз съм мъжко чадо - не разбирам от сложни завоалирани неща. Аз търся начин да опростявам нещата, за мое улеснение. Затова и съблюдавам етимологията на думата "ковра". Я сега, се замислете как е на англ. "ковра"/кучка? Я, сега ми отговори защо са толкова модни тениските и шапките, на които на англ. е написано "bitch". Как момичетата хвърлят пари, за да имат подобна тениска/шапка, а в един форум подскачат до небесата, ако някой човек напише "ковра"?
Двоен стандарт ли усещам - питам, защото както писах по-горе - обикновен човек съм. Просто създание с ХУ хромозоми съм. Не съм сложно устроен като вас, момичетата. :P

anonymous708973
05-26-2014, 19:58
Курва на английски е whore. И ти гарантирам, че никой не изгара от желание за такава тениска.
Кучка е bitch.
Да ти обясня ли разликата с прочутия лаф?

Ednookiq_Smok6
05-26-2014, 20:05
Курва на английски е whore. И ти гарантирам, че никой не изгара от желание за такава тениска.
Кучка е bitch.
Да ти обясня ли разликата с прочутия лаф?
В англ. не е като да няма (въпреки, че мнозина биха казали, че сръбския може би има повече) подобни думички. Да, признавам - bitch=кучка, whore=курва, а какво показва чичко Гуугъл: https://translate.google.bg/?hl=bg#en/bg/slut
Опа, то имало и трета думичка - slut, която има значението на първите две...

Ednookiq_Smok6
05-26-2014, 20:09
И ако питаш мен - значението, с което вие "натоварихте" думата курва - момиче правещо мръсни номера, според мен за такова момиче повече приляга думата "кучка". За пример: "тя е такава кучка"...
А курва - това си е бройкаджийка от всякъде. Момиче, което го кефят "еднооките пръчки". То от там си идва и самото съществително име. Кой е коренът на думата курва? Това, че ти под едното разбираш другото - не е мой проблем. ;)

Ednookiq_Smok6
05-26-2014, 20:10
Къде е границата между нимфоманията (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B8%D0%BC%D1%84%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D 0%B8%D1%8F), курварството и освободеното поведение - е, тук, признавам си нещата ми се сливат. :)

igaydarov
05-26-2014, 20:19
Пичага, не знам целта на темата ти каква е. Не знам и на колко си години.
Моят съвет към теб е да чукаш колкото можеш повече красиви жени докато си млад, защото след 35-40г няма да имаш такива сили и способности каквито имаш на 20г примерно, а и ще имаш като цяло други приоритети и ще си по-сериозен, ще имаш семейство и т.н. Човек, според мен трябва на младини да се наживее както си трябва и да е по-освободен, а като стане на години да е сериозен и да се кротне ако не напълно то поне в известна степен.
Какво значи курва? Тая глупава и пошла дума не носи никакъв смисъл и значение!? Обикновено смотаните моногамни момичета я използват за да заклеймят по отраканите и ебливи момичета които искат да гребат от живота с пълни шепи.
Какво е курва? - Жена на 20г в разцвета на младостта си, която прави много секс с различни мъже? В това какво лошо има, ако обича разнообразието и е пристрастена към секса, тя е нимфоманка? Нима е по-хубаво на 20г да имаш от 3г сериозна връзка и да ти направи бебе и да гледаш деца когато самата ти си едно дете ненаживяло се и което ще си го върне вече като е женена и ще изневерява. Курвата, аз я разбирам като жена, която прави курвенски номерца, врътка глупаците на малкото си пръстче, използва ги, те си харчат парите по нея щото са кухи и дори понякога не им и пуска и им създава проблеми. Жените които правят много секс, са нимфоманки и полигамни жени (пък са тези които имат няколко връзки паралелно), а тези които го правят срещу пари са проститутки. Та какво разбираш ти под курва? Такава която е била с много ли? - Какво лошо има в това?? Ти да не би да не искаш да си с много жени и да си чукал различни? Какво лошо има в това да бъдеш с една, втора, трета, десета, педесета, ако всичките са готини и си си изкарал супер яко с тях! Човек това е много сериозен опит, който като мъж ти дава голямо самочувствие и си магнит за жените а това ти носи огромни плюсове в живота като цяло. За мен думата курва не носи негативен смисъл в смисъла бройкаджийка а в смисъла на долни номерца, интриги и струяща простотия и прозираща "хитрост" която изпъква от такава мацка.
Не знам дали да отговарям на анкетата след като е въпроса към момичетата...

Ednookiq_Smok6
05-26-2014, 20:32
Човече, то идеята бе само да се гласува и то само от момичета/жените - беше ми любопитно колко освободени са. За да не се притесняват - направих я анонимна, така че да няма хапливи коментари към някоя по-освободена от тях. То какво се случи - момичета/жени, които не са гласували или не смятат да гласуват в анкетата - те точно почнаха да поставят въпрос след въпрос. Анкетата е за момичета/жени/коври - и всяка една от тях може да се определи към едно от трите. Може да е някаква много яка мацка, която да е навъртяла 50+ бройки и да се смята за момиченце - тогава да си цъкне радио-бутона за 50+ и да забрави. Друга може да е имала само един - ама самата тя да се смята за ковра - тогава да си цъкне радио-бутона за 1-2. Не е сложно, нали? Всеки сам си поставя границата за това кога една жена става ковра и кога не - за някои това може да е жена преспала с над 5-ма, за друг това е жена преспала с 500, за трети - жена преспала с 500 000. За четвърти - подобно понятие може да не съществува. Аз никъде не съм теглил чертата и да кажа, анкетата приключи, взеха участие "х" момичета/жени/коври и данните показват, че има "у" коври. Написах своето мнение за стандартната бройка, щото ме попитаха/провокираха (иначе щях да си запазя мнението за себе си).
Сега, личното ми мнение, е че по "коврарски" начин постъпиха някои момичета тук, които почнаха да търсят под вола теле. Е, след като почнаха да го търсят - какво откриха? Отговор - откриха еректиралия чеп на добичето и силното му желание то да ги плющи! :D

igaydarov
05-26-2014, 20:36
Хахахаха :D :D Ясно, братле! +1 имаш от мен. И успех с проучването на срамежливите и затворени путета от форума
А прочетох че си разкрил стандартната бройка, би ли я постнал пак, че аз не четох цялата тема :D

Ednookiq_Smok6
05-26-2014, 20:41
За мен е добре партньорката ти за сериозна връзка, а защо не и майка на децата ти (след време) да е била (максимум) с около 10-12 преди теб. Че повече не ми се види редно. Тя, ако е била шавлива на младини, то със сигурност знае 2 и 200. Да, ще е невероятно маце за секс, ама да ти е майка на децата ти... Хм, за мен по-добре не. :)

igaydarov
05-26-2014, 21:05
Дам, това е така. Тенденция е мъжете които мислят за обвързване и намиране на мацка за семейство да търсят такива които са били с по-малко мъже. Даже някои мои приятели и познати с които съм обсъждал това, някои от които са бройкаджии и са с по няколко паралелни връзки, искат жената с която да имат деца да е била с до 5.

anonymous708973
05-26-2014, 21:30
искат жената с която да имат деца да е била с до 5.

Ама съветът ти е към друг мъж е да "да чукаш колкото можеш повече красиви жени докато си млад"...
Ееееех, да ви го натаковам в тъпите двойни стандарти.

Бих се разписала, ама темата просто е ужасно плоско зададена. Къде-къде по-интересни въпроси сме си поставяли в тоя форум, ама... за чий да се хабя да питам, като няма да стигнем доникъде.

Ednookiq_Smok6
05-26-2014, 21:40
Споко, ти си красиво момиче - виждал съм твои снимки в темата за Снимки. :)
И ти ще си намериш мъж, който да ти направи бебе/бебета (когато му дойде времето). Не се плаши, булка! :) За всеки влак си има пътници. :)

igaydarov
05-26-2014, 22:21
Ама съветът ти е към друг мъж е да "да чукаш колкото можеш повече красиви жени докато си млад"...
Ееееех, да ви го натаковам в тъпите двойни стандарти.

Бих се разписала, ама темата просто е ужасно плоско зададена. Къде-къде по-интересни въпроси сме си поставяли в тоя форум, ама... за чий да се хабя да питам, като няма да стигнем доникъде.

Чакай сега, казах какво ми казват по принцип мои приятели с които съм говорил на тази тема, а не какво смятам аз относно бройката на жените. Чисто статистически погледнато, повечето мъже искат да имат деца от жена която не се е чукала наляво и надясно и това защо е така, може би защото искат да е сериозна и да е постоянна, а не нимфоманка и курвентия. И да, права си, малко се получава мъжете да чукат много а жените по-малко и това е нормално и е напълно естествено в природата, защото ролята на жената е да износи плода и да го отгледа, с подкрепата и грижите на мъжа за тях естествено. В природата един мъжки осеменява няколко женски и там ли са двойни стандартите?

На мен лично ми е все тая с колко е била преди това. Миналото и не ме интересува. Една жена или е порастнала по акъл или е на 17г цял живот, дали е порастнала умствено след като е била с 5 мъже или с 15 за мен е все тая. И да, не виждам нищо лошо в това, докато можеш (до преди да се обвържеш сериозно и да създадеш семейство) да правиш секс с много и различни жени, докато срещнеш подходящата. За предпочитане е според мен, да се наживееш преди да създаваш семейство, отколкото след това да си курве.

Adorable Sunshine
05-27-2014, 07:42
Чакай сега, казах какво ми казват по принцип мои приятели с които съм говорил на тази тема, а не какво смятам аз относно бройката на жените. Чисто статистически погледнато, повечето мъже искат да имат деца от жена която не се е чукала наляво и надясно и това защо е така, може би защото искат да е сериозна и да е постоянна, а не нимфоманка и курвентия. И да, права си, малко се получава мъжете да чукат много а жените по-малко и това е нормално и е напълно естествено в природата, защото ролята на жената е да износи плода и да го отгледа, с подкрепата и грижите на мъжа за тях естествено. В природата един мъжки осеменява няколко женски и там ли са двойни стандартите?

На мен лично ми е все тая с колко е била преди това. Миналото и не ме интересува. Една жена или е порастнала по акъл или е на 17г цял живот, дали е порастнала умствено след като е била с 5 мъже или с 15 за мен е все тая. И да, не виждам нищо лошо в това, докато можеш (до преди да се обвържеш сериозно и да създадеш семейство) да правиш секс с много и различни жени, докато срещнеш подходящата. За предпочитане е според мен, да се наживееш преди да създаваш семейство, отколкото след това да си курве.


Ти ако се сравняваш с животните...
Човекът има много по-сложно устроен мозък от този на животните, уникални интелектуални способности. Човешкият мозък притежава качества, които НЯМАТ ЕКВИВАЛЕНТ В ЖИВОТИНСКИЯ СВЯТ.Социалната организация и социалното поведение са много ПО-СЛОЖНИ. В анатомично, физиологично, молекулярно-биологично и преди всичко в генетично отношение човекът притежава забележителни специфични свойства. ВСИЧКО ТОВА ПРИ ЖИВОТНИТЕ ЛИПСВА!
Човекът притежава свободна воля, творчески заложби, изобретателност и интелигентност, широкомащабни способности да възприема, анализира, систематизира и преценява, има абстрактно мислене. ВСИЧКО ТОВА ПРИ ЖИВОТНИТЕ ЛИПВА.
Между човека и животните съществува непреодолима пропаст, това са два различни свята и човекът НЕ е еволюирало животно.
Стига ми развивате някакви сухи теории! Какво правят по принцип твоите приятели на никой не го засяга. Повечето мъже може да изявяват претенции към жените, когато и те спрат да се чукат наляво-надясно! И да, в природата е нормално 1 мъжки индивид да чука много женски, обаче не забравяй, че някои женски индивиди също се чукат с няколко едновременно за да са сигурни, че ще бъдат оплодени, бащата познава децата си по миризмата след това.

Спирам по тази тема, че направо се вбесявам. Кухи лейки, болно общество, стереотипи, етикеция, то глупости ли са чудесии ли са, човека обича да си усложнява живота.
Ако искам ще спя с 2.. или 20 - това НЕ ви засява и това НЕ ВИ ДАВА ПРАВОТО да ми лепвате етикет на курва.
Ако имате проблем със самочувствието, увереността, сивото вещество ви е малко или МОЗЪЧНИТЕ ВИ КЛЕТКИ УМИРАТ В АГОНИЯ това не е ничий проблем! Лек ден! :)

igaydarov
05-27-2014, 13:30
"Спирам по тази тема, че направо се вбесявам. " -

Не разбирам причината поради която се вбесяваш. Най-вероятно си била наранена и мразиш мъжете като цяло или поне тези на които им върви с жените. Имаш някакъв проблем или минал спомен, който те тормози и боли.

"Ако искам ще спя с 2.. или 20 - това НЕ ви засява и това НЕ ВИ ДАВА ПРАВОТО да ми лепвате етикет на курва." -

Това безспорно е така и никой не го оспорва. Никой не ти е лепнал етикет "курва".

____________________________________
Благодаря ти за кратката лекция по физиология, биология, психология и разликите при животните и хората.
Лек и усмихнат ден!

Ednookiq_Smok7
05-27-2014, 16:24
Мило, ми "малко слънчице", пак ли си недоволно с нещо, пак ли те тревожи някой коментар? :)

igaydarov
05-28-2014, 21:59
А защо да се броят пилците на есен бе, агента!? Да не си птицевъд и да ми цитираш календара? :D :D

Ednookiq_Smok8
05-28-2014, 22:14
а, това е просто заигравка с името на темата - да привлича повече четящи. :)

Ednookiq_Smok9
05-29-2014, 16:00
@обръщам се към досега разписалите се момичета в тази тема:

Момичета, помощ!!! Без вашите коментари темата ми е обречена на забрава и липса на интерес. :/
Моля, някоя от вас да спише 2-3 реда конра-коментар, че да върнем анкетата към живот! :)
Предварително ви благодаря за отзивчивостта! :P

Hilary_
05-31-2014, 05:23
Защо се изживяваш като критерий за това кой какъв е? Мислиш ли, че с плоската си анкетка ще получиш отговор?
Факт е, че жената в различни периоди е променлива в това отношение, докато мъжът перманентно си е "ковра".

anonymous708973
05-31-2014, 07:26
Какви са тия феминистки глупости?
Познавам достатъчно мъже, които не смятат, че е гордост да спят с много.

draid
05-31-2014, 08:01
Защо се изживяваш като критерий за това кой какъв е? Мислиш ли, че с плоската си анкетка ще получиш отговор?
Факт е, че жената в различни периоди е променлива в това отношение, докато мъжът перманентно си е "ковра".

Ти кога направи сефтето, кога вече знаеш как всички мъже са еди какви си ? Да не би да те минаха всички ? Ако е така явно съм пропуснал ще ти дам адрес на ЛС да минеш.

anonymous708973
05-31-2014, 08:53
Чакай бе, тя знаеше какви са всички мъже доста преди да направи сефтето.

Yoo reTo G
06-02-2014, 11:32
:)

Ednookiq_Smok10
06-07-2014, 16:09
Я си седя в съботния ден, мързелувам, чудя се какво да правя на компа, че да не ставам да си подредя стаята и/или да си пусна пералнята (щото ме мързи като един истински шоп). :)
И те така... чета си аз www.blitz.bg и хоп - една статия: http://www.blitz.bg/news/article/272046
Чета аз статията - гледам, тя линкната към други... (не мога да броя до толкова) статии :D
Ок, постарах се - прочетох ги и тях.
Сега си седя и размишлявам - те това не е ли вече "ковра"?
Ам, като знам женорята тук как ме нападаха, че няма такова "жУвотно", а просто момичета, на които повечко им се живее, та сигурно не е?
Знам ли?

anonymous708973
06-07-2014, 19:37
Ам, като знам женорята тук как ме нападаха, че няма такова "жУвотно", а просто момичета, на които повечко им се живее, та сигурно не е?
Знам ли?

Я пак? Честно ли... Главозамайващ брой хора не могат да четат в тоя форум, честно, направо е притеснително!
Това, което казахме е, че не може да база ЧИСЛО да определяш човека като някакъв.
Все едно да те определя като някакъв на база заплатата ти. Същата работа е.

Курви има, на всички ни е ясно, просто нашата дефиниция не е толкова тесногръда.

Ednookiq_Smok10
06-07-2014, 20:09
Ама, виж - ти сега както си го написала - курви, ти обиждаш една не малка част от женското съсловие (при все, че има 3,5 млрд. нежни половинки на тоз' свят). Докато аз не се изразявам така грубо - наричам ги коври и използвам значението, като жена, която я сърби там долу за мъжко внимание, нищо повече, нищо по-малко. Не давам пояснения какво се очаква и какво не от подобна представителка. Видиш ли - аз съм мъж. На червеното казвам червено, на синьото - синьо. Ако това е тесногръдие пред това да наричам червеното - винено с цвят на зрели домати, а на синьото - знам ли, нещо друго - то, да, АЗ СЪМ ТЕСНОГРЪД!!!
btw: благодаря, че ми обърна внимание. ;-)

Adorable Sunshine
06-07-2014, 21:34
Най-накрая да си признаеш :)

П.п.- Аз не разбирам.. защо толкова внимание се обръща на жените и техния сексуален нагон, ти нали.. като типичен мъж да се разпишеш.
Има разлика между ковра и жена, която си прави кефа, ЖЕНА-ПОДЧЕРТАВАМ. А доколкото разбрах ти не я правиш тази тънка разлика.

Ednookiq_Smok10
06-07-2014, 21:42
Какво разбираш под жена - нали се сещаш, че за мен това е ХХ-хромозонно човешко същество, което включва всички свои представители от женски пол. :) в т.ч. девойки, момичета, жени, възрастни баби, както умни, така и глупави човешки същества. :)
За мен коврата е жена, а жената дали е ковра - да, ако "сърбежът" е достатъчно голям, че бройката да нараства прекалено бързо. :) Виждаш ли - мисълта ми е, че жените са цялото множество, а коврите са част от това множество. И, за да бъде една жена ковра - тя трябва да отговаря на определени параметри. За мен това е броят сексуални партньори. ;) Тук припомням, че за всеки човек - тази бройка може да е различна или дори да липсва. :)

anonymous708973
06-07-2014, 21:47
като жена, която я сърби там долу за мъжко внимание, нищо повече, нищо по-малко.

Че то всички ни сърби. Значи всички сме курви.
Тия форумни малоумщини с коврите като евфемизъм ги пробутвай другаде.

Точно тук ми е проблемът - какво значи "прекалено бързо"? Това е уж количествена характеристика, ама ти я обръщаш на качествена. Кой определя кога е "прекалено бързо"? Че често се случва след дълга сериозна връзка да искаш да си поживееш, тогава бройката ти в рамките на два месеца (примерно) може да скочи от двама на петима. И кво? Според чии критерии подобно момиче е курва? Годините не са ли важни? Опита? Как се е запознала с тия новите трима, какво е очаквала?
Не, братче, само проклетото число е важно. Не съм съгласна с присъствието на този единствен параметър. Грешна ти е функцията, щом държиш да се отнасяме към въпроса толкова математически.
Тесногръдо е да съдиш на база един параметър. Пример: Подобно увеличаване на бройката (виж примера горе) при 22-3-годишно момиче и при една 15-годишна е съвсем, ама съвсем различно!

И ми е трудно да повярвам, че анализът ти стига до там, а не се простира до очаквания и разбирания за момиче, което си набедил за "ковра".

Ednookiq_Smok10
06-07-2014, 21:54
мисля си, че сериозна връзка едно момиче може да има и на 16, и на 23. Както и периоди на "фриволно" поведение.
И никъде не съм писал, че се въртя около бройката 5.
btw: не мислиш ли, че когато както казваш - "след дълга сериозна връзка да искаш да си поживееш" в рамките на месец-два те опънат 10-тина различни, не един многократно по 10 пъти на ден в продължение на 2 месеца, а 10-тина различни (не дай си Боже да си и от малко населено място), е тогава не само аз, ами и околните ще решат, че си лесна.

draid
06-07-2014, 22:00
Въпроса се изчерпа.

Великата инквизиция постанови изгаряне на всички вещици и курви в тоя форум.

anonymous708973
06-07-2014, 22:05
Наистина ли изтъкваш като аргумент хорското мнение?

Да, напълно е възможно, но като човек, който беше... да кажем, несимпатичен на цяла гимназия, държа да отбележа, че ако се водиш по това какво ще си помислят Сульо и Пульо за теб, доникъде няма да я докараш.
Едни ще кажат, че не си забавен; други ще кажат, че си задръстен; трети ще те набедят, че си безчувствен и дебелокож... все някой ще каже нещо, което не ти харесва или не е вярно. И какво - при всяка забележка ще си променяш линията на поведение ли?

Моля те... на 23 след 5-годишна връзка най-вероятно ще си поживял с половинката, ще сте имали идея поне за брак, ала-бала. Сериозността е съвсем различна :)
Точно това е.
Бройка "10". Какво ти казва само по себе си? Едно голямо нищо.
Виж, ако се допълни с детайли - 17-годишна, четирима от партньорите й са близки приятели, други трима са 30-годишни, един е бивше гадже на най-добрата й приятелка.
Или пък - 22-годишна решава, че й се поживява след 4-годишна връзка, като до приключването й е имала 3-ма партньори; от следващите 7 двама са били забивка за по една вечер; към други двама е имала по-сериозни намерения, но нещата не са станали, с трима е била "приятелка с привилегии" за по 3-4 месеца...

Малко е различно, не мислиш ли?

Ednookiq_Smok10
06-07-2014, 22:10
дай си бройката на личен - както не веднъж обещах в тази тема - не разкривам и няма да разкрия нищо, споделено ми на личен. Ти си решаваш дали да ми пишеш или не, дали ще се престрашиш или не. :)
Че сега с тоз' пример дето си го пльокнала тук - имам странното усещане, че от първо лице е писан. ;)

anonymous708973
06-07-2014, 22:16
Нем, нищо общо, измислих си ги и двата, но мога да дам реални примери с познати.
Както съм писала и преди, имам невероятно мила, добронамерена приятелка, която е дама с безупречни маниери и която е спала с 18 момчета. Няма да я чуеш да изпсува никога, няма да я видиш неприлично облечена, пияна, няма да я видиш да налита на заети момчета.
От друга страна, имам позната, която беше спала с един, когато се запознахме, в момента бройката й също е далече от 18, но е най-голямото курве, което познавам. Без притеснения дава фалшиви надежди, спи с момчета, които са приятели помежду си, налетя на гадже на близка своя приятелка... и т.н.
А за себе си казах - аз притеснения на тема бройка нямам. И съм горда да кажа, че благодарение на различните си познанства, отдавна се научих да не съдя по количеството, а по качеството :)

draid
06-07-2014, 22:17
Eee извинявай ама да са те минали 10 човека на 20г си е доста сериозна бройка и говори лошо за теб или за човека който са го минали. И то не само за това, че е спала с 10 човека.

18 ?!?!???

Потресох се. Дано да е на 50 неомъжена още, че иначе ще се double потреса.

Ednookiq_Smok10
06-07-2014, 22:27
Е, добре де - от секс за една вечер какво качество извличаш???
За мен си е чиста бройка - количествен показател.
Това е все едно да убиеш човек, ама да влезеш в затвора, да си излежиш присъдата и да те пуснат - възможно е в "затвора попаднал на хора и станал човек". Е, да, ама убийството дето е извършено - никой няма да върне претрепания/претрепаната, нали? Така и с неангажиращите връзки, дет' уж едно момиче има нужда след дълга връзка - ебали ли са я, ебали са я.

Има много готин лаф (донякъде имащ отношение с насоката, която подхванах):
човек А се обръща към човек Б: Ако ти го мушна само веднъж - ебане ли е или не?
тук човек Б има две възможности за отговор: Не, не е. (При което човек А добавя: Тогава нека ти го вкарам.) или Да, ебане е.

В тази връзка - ако твоята интелигентна позната, която не отричам, че може да е свястно момиче, дори може и на външен вид да е зашеметяваща, може да е добросърдечна и човеколюбива, да обича всичко и всеки, но ако си ляга тоз месец с тез двамата, следващия- с други двама (разбира се, че говоря за различно време, а не с по двама наведнъж) и като направи до 25 г. възраст бройката ... 50. Е, не, не мога да не изразя позиция, че това момиче може би е лесно или иначе казано да е ковричка (и пак повтарям - аз не разбирам да прави мръсни номера, а просто да я цъкат различни хора, вместо един и редовно). ;)

anonymous708973
06-08-2014, 08:24
Точно това е. Не е лесна. Съзнавам, че няма как да се съгласиш с мен, когато не я познаваш, но това момиче е безумно далеч от понятието "лесна". :)

Това с количеството и качеството беше във връзка с понятието "прекалено бързо". :)

102
06-08-2014, 09:20
за мен курвата се познава по поведението и маниерите, а не по бройките

Violenza
06-08-2014, 09:23
Пилците се броят на есен, а коврите... с песен.

Какво прави "трудна" жена, дето си е лягала с много мъже?

anonymous708973
06-08-2014, 09:38
Виоленца, ето ти отговор:


за мен курвата се познава по поведението и маниерите, а не по бройките

Далеч по-трудна е от някаква кифла, дето се прави на недостъпна всеки път и си е лягала с двама.
Поведението, темите на разговор, начините, по които можеш да й привлечеш вниманието и т.н. Няма как да го обясня без да я познавате :)

draid
06-08-2014, 09:41
Бе щом са я преборили 18, а не ми отговори на колко години е, явно не е толкова трудна. Може да има по "лесни" с по-малко бройки, ама не виждам какво нея я различава ? За мен тая бройка е огромна и направо потресаваща за млада жена.

Violenza
06-08-2014, 09:44
Виоленца, ето ти отговор:



Далеч по-трудна е от някаква кифла, дето се прави на недостъпна всеки път и си е лягала с двама.
Поведението, темите на разговор, начините, по които можеш да й привлечеш вниманието и т.н. Няма как да го обясня без да я познавате :)
Е добре де, аз питам кое й е трудното? И далеч не съм казала нито пък смятам, че едва ли не трябва да е простачка и да й личи от 100км каква е. Тя пак може да си е възпитана и нелош човек. Но какво й е "трудното" на жена, която 20тина момци са я омаяли, че да си легне с тях... Ако е твоя наборка пък не ми се мисли.

Тромбоцит
06-08-2014, 10:19
Познавам интелигентни и ерудирани госпожички, които се чукали с N на брой господа. Не е до акъл, до желание си е.
Аз лично приветствам дамите, които са ги онодили бая хора, коитусът с тях предполага умелост.

draid
06-08-2014, 11:13
Интелекта няма роля тук или поне не е определящ фактор. Познавам доста интелигентни жени, от които и такива които са с повечко бройки, но са на възраст от 25-30г.

Adorable Sunshine
06-08-2014, 18:01
Значи ковра си ако те "опъват" разни господа, разбира се, въпросните господа не извличат никакви негативи от въпросния акт, само позитиви? :)
Не,не и НЕ! Не можеш да ме убедите, че коври са всички с над еди каква си бройка, и всички, които лепват този грозен етикет на жени, които си правят кефа СА тесногръди конформисти, комплексари и .. няма да продължавам.
Добре си се кръстил едноокия питон. Да се знае, хаха *if u know what i mean*

Ednookiq_Smok11
06-08-2014, 18:51
Значи ковра си ако те "опъват" разни господа, разбира се, въпросните господа не извличат никакви негативи от въпросния акт, само позитиви? :)
Не,не и НЕ! Не можеш да ме убедите, че коври са всички с над еди каква си бройка, и всички, които лепват този грозен етикет на жени, които си правят кефа СА тесногръди конформисти, комплексари и .. няма да продължавам.
Добре си се кръстил едноокия питон. Да се знае, хаха *if u know what i mean*

Кефиш, как само упорито пишеш "не, не и НЕ". :)
btw: имаш ли някаква връзка с " aintnosunshine_ "?

draid
06-08-2014, 19:02
Значи ковра си ако те "опъват" разни господа, разбира се, въпросните господа не извличат никакви негативи от въпросния акт, само позитиви? :)
Не,не и НЕ! Не можеш да ме убедите, че коври са всички с над еди каква си бройка, и всички, които лепват този грозен етикет на жени, които си правят кефа СА тесногръди конформисти, комплексари и .. няма да продължавам.
Добре си се кръстил едноокия питон. Да се знае, хаха *if u know what i mean*

Що и ти ли вече им изгуби бройката ?

Adorable Sunshine
06-08-2014, 19:09
Виж ти, и шегаджии се подвизават тук! :) (draid)
П.п; не,нямам връзка с "aintnosunshine_ " :)

Ednookiq_Smok11
06-08-2014, 19:23
Светла ли се казваш - може отговорът да е на личен. :)