PDA

View Full Version : тая за кво се помисли..



azdaa
05-24-2014, 12:50
Абе вчера на еди кое си място по еди кое си време, си седя аз и чакам маршрутка... седнал съм на 1 пейка пред мене хора, идва 1 момиче отдалеч дет ми изглеждаше позната ама се сетих че не е .. е окей тя застана до хората които са прeд мене и започна дългото чакане към 20 мин щот аз преди изпуснах на косъм предишната тъпия шофьор не ме видя както и да е.. чакаме ние и тва момиче се обръща ушким гледа настрани после се обръща и ме гледа видя ме че 2 пъти кат се обърна я гледах, после обаче се обърна сиг над 10 пъти,аз естествено тогаа се направих че си глеам нещо на телефона или друго ..и вече на 20 тия път сигурно отидох до нея и викам познааме ли се щот ме гледаш от 10 минути и тя вика не просто случайно се обръщам.. после кат се качихме мина време исках и номера и тя се изсмя :Д мисля че се помисли за няква велика с тва изсмиване се тая де да споделя па мое се види у форума и да види колко е зле :Д

never_lose_hope
05-24-2014, 13:02
Естествено е да не иска да си даде номера - че кое нормално момиче ще си даде номера на някакъв непознат? А като гледам начинът ти на писане - не е тя тази, която е зле ;) няма да е зле ти да се научиш да пишеш :D

Auriss
05-24-2014, 13:04
102 ти ли си ?

azdaa
05-24-2014, 13:06
Естествено е да не иска да си даде номера - че кое нормално момиче ще си даде номера на някакъв непознат? А като гледам начинът ти на писане - не е тя тази, която е зле ;) няма да е зле ти да се научиш да пишеш :D

да аз си нямам друга работа че да си гледам и грешктие в форума.. нали ме разбра ма трябваше се напраиш на интересна аре не пиши поече в темата и остай дургите да се изкажат

shmatarok
05-24-2014, 14:52
Повечето момичета не биха си дали номера на непознат.
Не е необходимо непременно да се е помислила за нещо, като си ѝ поискал номера. И аз бих се засмяла, ако някакъв напълно непознат ми изтърси такова нещо.

yakuza_
05-24-2014, 15:00
като те гледам какъв си селянин, вероятно не е гледала теб

Getyourfreakon
05-24-2014, 15:13
Другия път питай за фейсбук, по-вероятно е да ти го даде :D

You'reDead.
05-24-2014, 17:31
брао брат точно тай! разпространявай действиата на булгарските марши!

RapExotic
05-24-2014, 20:21
Май ти си се помислил за велик и не си могъл да примеш истината - тя не е гледала теб.

azdaa
05-24-2014, 22:09
абе вие зле ли сте .. нали ви казвам че съм седнал на пейка и няма никой до мене зад мене над мене.. само пред мене 1 семейство с деца и тя.. тя се обръща към мене не гледала мене сигурно е гледала ква ми е тениската хахааа

SHPAIdURmeN
05-25-2014, 05:51
Другия път питай за фейсбук, по-вероятно е да ти го даде :D

Mда днешната логика + както си оставят номерата у фацебукуту :D

igaydarov
05-30-2014, 14:33
пич, може да е била дрогирана с нещо и да е имала халюцинации и това да няма нищо общо с теб. но, да предположим, че ти си бил чаровен и те е харесала и за това те е гледала така често.

ще ти дам безплатен скъпоценен съвет. следващия път като ти се случи:
1. погледни я и ти меко не като че ли ще я изнасилиш, и задръж погледа си в нейните очи;
2. усмихни и се леко и и кажи: Хей как си, аз съм едикойси, и си протегни ръката
3. направи и някакъв комплимент, примерно че има хубава усмивка или че има хубави очи или нещо друго което ти хареса по нея
4. попитай я, тя какво е харесала в теб за да те гледа така често и се разприказвайте...

за да и вземеш телефона, трябва да си и направил впечатление с нещо и да те е опознала поне малко, базовите неща.
трябва да създадеш привличане преди да я съблазняваш с желанието си за телефонния и номер...

draid
05-30-2014, 19:06
Странни ми е как някой си дава фейса по лесно от телефона, при положение че там има много повече лична информация. Странни дни настъпиха.

Getyourfreakon
05-30-2014, 19:34
Странни ми е как някой си дава фейса по лесно от телефона, при положение че там има много повече лична информация. Странни дни настъпиха.

Повечето хора добавят хора във фейсбук без да ги познават и да знаят за тяхното съществуване, просто да има, за това не им пука кой им има фейсбука и не го имат за нещо кой знае колко лично. Телефонните им номера ги имат само приятелите им. Та за това мисля, че си дават фейсбука по-лесно :D

draid
05-30-2014, 19:35
Няма значение, за мен това е откровен признак на слабоумие от телефона трудно може да разбере къде живея, какво правя и къде ходя. Да не говорим, че лесно се блокира ако започне да ти досажда.

heartlesandfreaky
05-30-2014, 22:41
с подобно отношение как очакваш да реагира? :D

Mr.Killer
05-30-2014, 23:07
Защо не я снима с телефона и да качиш снимката с подробно описание за момичето. Може пък някой случайно да и знае номера. :D

k_lima
05-31-2014, 10:02
Божее.. :D :D Било му е скучно на момичето, докато е чакало, и просто си е зяпала. Може да те е помислила за симпатяга. Но повярвай ми, развалила си е мнението за теб още при първата ти реплика " Познаваме ли се щот ме гледаш от 10 мин" :D :D :D Пич, не искам да се отяждам, ама това че те е гледала не я прави влюбена в теб и не очаквай като й кажеш някоя такава глупост и направо да ти се хвърли в прегръдките. :D

azdaa
05-31-2014, 11:21
Божее.. :D :D Било му е скучно на момичето, докато е чакало, и просто си е зяпала. Може да те е помислила за симпатяга. Но повярвай ми, развалила си е мнението за теб още при първата ти реплика " Познаваме ли се щот ме гледаш от 10 мин" :D :D :D Пич, не искам да се отяждам, ама това че те е гледала не я прави влюбена в теб и не очаквай като й кажеш някоя такава глупост и направо да ти се хвърли в прегръдките. :D


не знам що помисли че я питах просто така .. още в началото я помислих за една моя позната дет рядко я виждам.. и за тва реших да я питам въпреки че познатата ми беше малко по слаба и висока от нея :Д но кат се обърна над 10 пъти си помислих че може и да е тя :Д се тая моето мнение е че тва момиче се помисли за някво велико..

едит-мене ми е смешен поста ти в началото как казваш че и било скучно (възможно е) .. викаш изключваш факта че ме е харесвала и от скучност се обръщаше над 10 пъти да ме гледа ..

azdaa
05-31-2014, 11:26
draid-съгласен съм с теб отностно фейсбук .. аз нямам и не мисля да си правя, но може да се каже че ако и бях задал въпроса дай си фейсбука , можеше и да го даде но на мен ми е се тая понеже дори да го беше дала на другия ден щях да разбера ква е надута.. да вярно че беше пълно с хора в маршрутката но само дето се изсмя ми подсказа каква е както и да е .. иначе наистина повечето хора не мога да мислят че повече информация може да намери някой за тях в фейсбук, а не чрез телефона им ..

baby_baby
05-31-2014, 12:28
Тва че ти е отказала я прави зле??

azdaa
05-31-2014, 12:48
Тва че ти е отказала я прави зле??


не че се направи на важна и се измся.. а преди тва 10 пъти се обръща и ме гледа : )