PDA

View Full Version : "Ходене"



heyyou
05-24-2014, 13:18
Здравейте! Имам малък "проблем". Най-сетне успях да намеря достатъчно сериозно момиче, с което да си заслужава връзката. Но проблемът е, че никога до сега не съм си имал приятелка. Може би е смешно, защото (нека не звучи надменно) съм от популярните момчета, почти всички момичета ме харесват (отново моля да не звучи самохвалски), но не съм си имал "гадже". Дори не съм девствен, на почти всеки купон камо ли пък лагер се намира момиче, с което "да си легна". Но просто не съм си хващал сериозна приятелка. А това момиче е страхотно, и искам да правя всичко, за "да е щастлива. Та въпроса ми е главно към момичетата - какво очаквате приятелят ви да прави, примерно : колко често да излизате, на кафе, или пък разходки, да й се обаждам ли по няколко пъти на ден, или пък като се видим в училище (от едно сме), как да реагирам и как да се държа. Ще съм благодарен за ВСЯКА информация, която получа, защото искам да е щастлива. Благодаря за вниманието :)

Неутрален
05-24-2014, 13:50
Без напрежение ги прави нещата и всичко ще е ок. Няма нужда да спазваш модел някакъв.

You'reDead.
05-24-2014, 17:33
еби и захварляй ко го мислиш?

Wednesday666
05-24-2014, 18:10
Не мисли, че има нещо конректно. Жените се радваме най-вече на внимание под всякакви форми (поне по мое мнение) - на съобщения, обаждания, нови идеи за посещаване на нови места, разходки, филми, просто да прекарваме хубаво с половинката. Аз лично от подобни неща се чувствам най-щастива, карат ме да се чувствам желана и обичана, а това е най-важното.

Borntobewild..
05-24-2014, 20:09
Не мисли, че има нещо конректно. Жените се радваме най-вече на внимание под всякакви форми (поне по мое мнение) - на съобщения, обаждания, нови идеи за посещаване на нови места, разходки, филми, просто да прекарваме хубаво с половинката. Аз лично от подобни неща се чувствам най-щастива, карат ме да се чувствам желана и обичана, а това е най-важното.

Много съм съгласна с теб, но приятел не прекалявай с това, защото всички момичета реагират различно и може да не е от онези, които обичат прекаленото внимание.. Давай и го, но не я задушавай

heyyou
05-24-2014, 22:01
Благодаря ви. Единствено за "срещите" в училище малко съм объркан, как да се държа с нея пред другите и такива неща...

Borntobewild..
05-25-2014, 18:11
Благодаря ви. Единствено за "срещите" в училище малко съм объркан, как да се държа с нея пред другите и такива неща...

Според мен не е нужно нито да прекаляваш с показността на връзката ви, нито пък да я криеш, дръж се нормално :))