PDA

View Full Version : Просто да споделя, а може би да чуя и някой съвет.



1train
05-25-2014, 09:11
Пиша, за да си излея мъката, а и някой ако даде някой съвет ще е хубаво.. Момче на 19 години съм, абитуриент, няма значение от къде съм..

Попринцип съм доста мекушав човек(не съм педал де, просто съм по сърдечен предполагам или както се нарича), но не го показвам пред хората, за да не ме смятат за мека китка. Не че това има много общо с темата, но както й да е. Та.. от няколко месеца съм влюбен в едно момиче от моя клас(бивш вече, защото завърших). Доста красиви момичета има, но никоя никога не ми е направила такова впечатление както тя. Те попринцип повечето са дости кухи лейки, може би заради това. Изключително красива е, има невероятно чуство за хумор, забавен човек, който човек би искал в своята компания или дори повече. Когато сме били в училище, винаги сме си говорили на всякакви теми, с една дума бях човека, с който най-много говори от мъжки пол. Вчера ни беше бала и аз й бях кавалер. 12-те класове бяхме събрани в един ресторант и там празнувахме до сутринта. Също забравих да добавя, че едно друго момче я беше поканило преди мен, но тя му била отказала. Като я видях направо ми омекнаха краката, имах чуството, че стоя върху потъващ пясък. После в ресторанта всичко мина перфектно, направо имам чуството, че се влюбих 3 пъти повече. Танцувахме няколко бавни танца(или както се наричаха, че ги забравих) и на два от тях си беше сложила глава на рамото ми. После на разни кючеци и чалги се размазахме жестоко, цялата вечер беше трепач. Доста снимки си направихме заедно, предимно тя искаше да се снимаме(не че аз не исках, просто не ми беше удобно да й кажа след като се снимахме 2-3 пъти). Когато бях седнал, а пускаха разни песни, който я кефят, ме дърпаше да стана да танцуване. Аз ставах де, направо глътка въздух не ми даваше да си взема. Бих помислил върху този въпрос, но работата е там, че тя отива да учи в София, а аз май ще отида във Варна. А тя също преди мисля, че спомена, че има приятел, но честно казано не ми изглежда точно така(между другото този приятел не е от нашия град). Та исках да си излея мъката, понеже непрестанно мисля за нея, ако някой даде и някое съветче, ще е хубаво. А също така не мисля, че имам смелост да й призная чуствата си, защото не знам тя как ме вижда мен. Като много добро приятелче, с което може да си сподели и прави всичко или нещо повече. Но пак казвам, че не знам дали наистина има приятел или не.. Та това са двата проблема, че ще ходим да учим на различни места най-вероятно, и че май си има приятел.

Devilsplaymate
05-25-2014, 14:38
Усложняваш си живота повече отколкото трябва.
1. Стой на stand-by докато не се разбере кой къде ще учи (защото това да влезеш в университет заради момиче е абсолютна глупост).
2. Просто подпитай деликатно (и не чак толкова) дали си има приятел. Все пак се познавате, била ти е дама на бала, явно общувате по някакви социални мрежи най-малкото.
3. Ако не си подавал документи изобщо във София (или тя във Варна), то тогава - just get over it. Точка 2ра може да послужи само за задоволяване на любопитството ти.

TROLLDADLOLCAKE
05-25-2014, 17:34
^Булшитс!
Ако я обичаш и смяташ,че искаш да си с нея ДЕЙСТВАЙ,като истински мъж.Достатъчно путьовци се навъдиха,дето не знаят дали искат да са с някого и стоят и чакат.Ако искаш нещо - ОТИДИ И ГО ВЗЕМИ.Утре може да е късно ! ;)

П.С. За приятеля и - Кво ти пука?Да не би след години приятелят и да дойде да ти каже " Благодаря,че пренебрегна своето щастие заради моето"?!?! ;)

Borntobewild..
05-25-2014, 18:02
^Булшитс!
Ако я обичаш и смяташ,че искаш да си с нея ДЕЙСТВАЙ,като истински мъж.Достатъчно путьовци се навъдиха,дето не знаят дали искат да са с някого и стоят и чакат.Ако искаш нещо - ОТИДИ И ГО ВЗЕМИ.Утре може да е късно ! ;)

П.С. За приятеля и - Кво ти пука?Да не би след години приятелят и да дойде да ти каже " Благодаря,че пренебрегна своето щастие заради моето"?!?! ;)

+1

shmatarok
05-25-2014, 18:37
^Булшитс!
Ако я обичаш и смяташ,че искаш да си с нея ДЕЙСТВАЙ,като истински мъж.Достатъчно путьовци се навъдиха,дето не знаят дали искат да са с някого и стоят и чакат.Ако искаш нещо - ОТИДИ И ГО ВЗЕМИ.Утре може да е късно ! ;)

П.С. За приятеля и - Кво ти пука?Да не би след години приятелят и да дойде да ти каже " Благодаря,че пренебрегна своето щастие заради моето"?!?! ;)

+1 :)

И аз бих казала да рискуваш и да действаш - по-добре да разбереш сега, отколкото след време да се връщаш назад и да се чудиш дали си имал шанс за нещо с нея. :) Успех и сподели после какво е станало

RapExotic
05-25-2014, 19:40
Ако за всичкото прекарано време с нея не си разбрал дали те харесва или не, то явно нямаш никакъв усет към тези неща. На бала алкохола си казва думата, така че не взимай под внимание думите и действията и от миналата вечер. Ако ще правиш нещо, то го направи сега, а не след като влезе да учи някъде. Има точно два варианта - да тръгнете или да те отреже. Колкото повече отлагаш и не правиш нищо по въпроса, толкова по вероятно е да се случи второто.

TROLLDADLOLCAKE
05-26-2014, 06:18
+1 :)

И аз бих казала да рискуваш и да действаш - по-добре да разбереш сега, отколкото след време да се връщаш назад и да се чудиш дали си имал шанс за нещо с нея. :) Успех и сподели после какво е станало

Именно.Как ми се искаше в 8-ми клас да имаше кой да ми каже и на мен "ДЕЙСТВАЙ".Казах му да го направи,защото имах сходна на неговата случка..в 8-ми клас бях путьо и не ми стискаше да поговоря с нея.2 години по - късно се засякахме на купон на общ приятел и си говорих с нея (бяхме пийнали) и реших да я поздравя за връзката и с нейния със нещо от сорта на "Много си отивате,страшна двойка сте" и тя ми каза точно : "Ако не беше такова гомно и си беше преглътнал егото сега ти щеше да си на негово място".Помня ги тези думи и надали някога ще ги забравя.Отиди и я вземи и да кажеш какво е станало.В най - лошия случай поне ще знаеш,че си опитал.УСПЕХ !

fenastz
05-26-2014, 18:15
Как ще го харесва, изкарали са цял бал без дори да се натискат :lol: Пич дълбоко във френд зоната си, забрави за тая, иди си в София, научи се как да не бъдеш мекушав и си живей живота.