PDA

View Full Version : Крем



420
05-25-2014, 13:04
може ли някой да ми препоръча депилиращ крем? или нещо подобно става въпрос за обезкосмяване от колената на горе и не мога с кола маска защото ме боли адски много и стават гадни сининки , които и да искам не мога да скрия :lol: за самобръсначка даже и не съм мислила и затова крайния ми вариант е крема , обаче нямам никаква представа кой да си взема D:

Hayashi
05-25-2014, 13:10
Със самобръсначка или крем е едно и също. Дори самобръсначката е доста по-добър вариант, защото не е пълна с отровни химични съединения по азбучен ред и няма никога да ти докара обрив.
Очевидно не правиш нещо както трябва, защото аз точно там вече винаги се минавам с кола маска и синини досега не съм си докарвала.

420
05-25-2014, 13:12
не говоря за някакви огромни синини , ами такива мънички и дразнещи окото :D самобръсначка никога не съм ползвала и страшно много ме е страх да не се порежа и за това нямам особено големи намерения да пробвам с нея .

С епилатор също минавам косъмчетата ама е много бавно и досадно , на болката вече свикнах :D за това най-удачно ми се вижда крема

едит; също и една приятелка ми беше споменавала някаква пяна , която след като се напръскаш изчакваш цифра време и после я махаш с хавлиена кърпа и е по- дълготрайно от депилиращия крем и самобръсначката - някой знае ли за каква точно става въпрос ?

queen_ofdisaster
05-25-2014, 15:53
Аз съм доволна от кремовете на Veet :) Сравнително трайни и не чакаш много време преди да ги премахнеш;от 5 до 10 минути.

girl91
05-25-2014, 17:16
Аз използвам крем на Дева с алое вера и зелен чай, пише, че е готов за 5 минути, аз го оставям за около 7-8, но не го използвам за краката, а за ръцете над лакътя. Иначе със самобръсначка не е страшно, може да си вземеш гел за бръснене. Има такива продукти под формата на пяна, но няма логика ефектът от тях да е по-дълготраен от този на крем депилатоара, защото те също премахват само тази част на косъма, която се намира над кожата, не премахва косъмчетата от корена.

ManuelaK
05-27-2014, 15:41
Този крем на Avon е хубав
http://www.enzo.bg/avon/skin-so-soft-soft-and-smooth-krem-za-depilacija-za-chuvstvitelna-kozha/

Runaway11
05-27-2014, 16:11
не говоря за някакви огромни синини , ами такива мънички и дразнещи окото :D самобръсначка никога не съм ползвала и страшно много ме е страх да не се порежа и за това нямам особено големи намерения да пробвам с нея .

С епилатор също минавам косъмчетата ама е много бавно и досадно , на болката вече свикнах :D за това най-удачно ми се вижда крема

едит; също и една приятелка ми беше споменавала някаква пяна , която след като се напръскаш изчакваш цифра време и после я махаш с хавлиена кърпа и е по- дълготрайно от депилиращия крем и самобръсначката - някой знае ли за каква точно става въпрос ?

Много трудно човек може да се пореже със самобръсначка :) Питай майка си да ти покаже, но не е голяа философия! по-евтино, лесно и по-бързо ;)

420
05-27-2014, 17:46
значи взех си днеска този на дева :D и си върши работата г/д въпреки че мирише отвратително , но забелязах че една част от косъмчетата ги маха напълно а другата са някакси на половина ?! :lol: седях с него към 6-7 мин. повече ли трябваше?

Djenka
05-27-2014, 19:57
Обръсни ги, не е толкова страшно..... По-бързо и евтино е. Освен това не отнема време, особено ако е само за коленете - докато си под душа става точно за 2мин.

420
05-27-2014, 21:27
аз крема си го взех за бедрата, защото наистина не ми понася колата там