PDA

View Full Version : Обезкосмяване..



Borntobewild..
05-25-2014, 20:20
Здравейтее ^_^ Аз имам мъничък, но дразнещ проблем /мен ме дразни де/.. Когато се обезкосмявам независимо къде и с какво ми се обръщат някои от косъмчетата и настава адската болка и тече кръв от време на време.. Та въпроса ми е имали ли сте такъв проблем и как сте го премахнали : ))

anonymous908491
05-25-2014, 22:53
С нож и вилица, в краен случай с лъжица

Red_Hair
05-26-2014, 02:41
Обръщат се, ако бръснеш на контра.Другия вариант е да имаш свръх чувствителна кожа, но тя свиква.Така че, или ти е за пръв път или удряш контра.Аз ползвам пяна за пръснене и за брадата и за под мишниците, и за гърдите, и за мястото между краката.По профила ти съдя, че си момиченце, така че надявам се, да нямаш брада, нито косми по гърдите, но дори и да имаш пробвай Veet.

mimmm
05-26-2014, 08:07
аз използвам самобръсначка за краката и под мишките , и за т-а депилатоар на ELEA :) и след брънене където и да е семажа с крем ,,Здраве '' :))))

Borntobewild..
05-26-2014, 10:45
Обръщат се, ако бръснеш на контра.Другия вариант е да имаш свръх чувствителна кожа, но тя свиква.Така че, или ти е за пръв път или удряш контра.Аз ползвам пяна за пръснене и за брадата и за под мишниците, и за гърдите, и за мястото между краката.По профила ти съдя, че си момиченце, така че надявам се, да нямаш брада, нито косми по гърдите, но дори и да имаш пробвай Veet.

Не ми е за първи път ;д от 5ти клас се обезкосмявам и да бръсна на контра, защото става съвсем гладко и не остават косъмчета, предполагам, че е за това отдавна, но си търсех решение, което не пречи на бръсненето на контра, и да нямам брада ;д и косми по гърдите и се надявам никога да нямам :Д