PDA

View Full Version : Секс от съжаление



whiskyandcocaine
05-25-2014, 21:13
Вчера пак получих т.нар. секс от съжаление. Запознах се с една дама, бях много пиян и тя ми викна такси и ми помогна да се кача, обаче аз я помолих да дойде с мене и после в къщи е почерпих малко и почнах да я нападам, обаче тя не искаше - каза че и харесвам, обаче щото съм пил и тн. не иска. Обаче аз й се помолих и ми даде не че напрайх нещо много добро ама и тя не очакваше нещо друго, все пак бях изпил 1 бутилка...
но както и да е според вас това жалко ли е? Честно казано мен много ме кефи да се моля за секс.

prosto_chovek
05-25-2014, 21:16
Браво, похвали се, че вчера си правил секс.

whiskyandcocaine
05-25-2014, 21:18
не, със смесени чувства съм не знам дали не съм жалкар напоследък много пия и често се случва да си прося направо. странното е, че не ми пука, предпочитам да съм си на масата да ям и да пия и даже не мисля толкова за жени, дори не ми се занимава. а съм млад човек все пак.

anonymous908491
05-25-2014, 21:39
Щях да питам много ли е грозна, но то се подразбира. Аз за това внимавам като пия, иначе сутрин се будя до крокодил

ShtrudeL
05-25-2014, 21:49
Има ли значение? Правил си секс.

whiskyandcocaine
05-25-2014, 21:58
Щях да питам много ли е грозна, но то се подразбира. Аз за това внимавам като пия, иначе сутрин се будя до крокодил
ми, не, аз ако не бях пил едва ли бих я нападнал, даже още като я фиксирах знаех, че най-вероятно няма да ме ще.

TROLLDADLOLCAKE
05-26-2014, 06:36
Аре бе...всичките поне веднъж сме се събуждали до няква сходна на "Квазимодо".Квото си направил,направил.Нали си топнал чушката пък квото е ! ;)

draid
05-26-2014, 09:22
Аз не бих се молил, какво остава за секс. Като цяло надали ти е пуснала само щото си я помолил.

whiskyandcocaine
05-26-2014, 09:27
Аз не бих се молил, какво остава за секс. Като цяло надали ти е пуснала само щото си я помолил.що бе много е яко така, като не се дърпа не е интересно. но не мисля че има жена която ако знаеш как да я помолиш ще те остави тей незадоволен да спиш.

draid
05-26-2014, 10:24
Ми ела ще те запозная с такива.

DownloadVirus
05-26-2014, 10:57
що бе много е яко така, като не се дърпа не е интересно. но не мисля че има жена която ако знаеш как да я помолиш ще те остави тей незадоволен да спиш.

Много свестни жени познаваш,личи си .

RapExotic
05-26-2014, 13:46
Да, жалък си бил. Първо напиването до такава степен си прави с мъжка компания, а не пред дама и второ да молиш за секс е все едно да и кажеш "аз съм пълен загубеняк, немога да си намеря момиче, затова ми пусни от съжаление".

Didko_Beats
05-26-2014, 15:47
Правил ли си секс ? - Правил си ... ко толкоз се оплакваш


Първо напиването до такава степен си прави с мъжка компания, а не пред дама

Защо , и на мъже ли да почне да се моли ? :D

whiskyandcocaine
05-26-2014, 18:04
това не го разбрах...значи като се напия с някой приятел някъде да се наспя, утре да ида назаведение и тогава да търся плячка. хмм, да, да, чудесна логика. иначе не може всички да сме като тебе и да ни пускат моментално даже и когато сме мъртво пияни и се налага тя да ти отключи твоята врата , кво да прайш има и грозни люде :)

anonymous908491
05-26-2014, 18:13
това не го разбрах...значи като се напия с някой приятел някъде да се наспя, утре да ида назаведение и тогава да търся плячка. хмм, да, да, чудесна логика. иначе не може всички да сме като тебе и да ни пускат моментално даже и когато сме мъртво пияни и се налага тя да ти отключи твоята врата , кво да прайш има и грозни люде :)

Тоя секс като си мъртво пиян е едно от нещата, които се помнят най-дълго, голямото постижение е да го вдигнеш, но пък иначе секс ще правиш.

anonymous708973
05-26-2014, 19:55
Да, жалък си бил. Първо напиването до такава степен си прави с мъжка компания, а не пред дама

АБСОЛЮТНО.
И с втората част съм съгласна, ама на тая да наблегна. Пиян и залян мъж да залита наляво-надясно като 16-годишен, дето не си знае мярката, ми е толкова противно вече, че нямам думи. На каква подкрепа и на каква рационалност да разчитам в такъв момент, ако стане нещо?

А иначе авторът лекичко на трол ми бие.

draid
05-26-2014, 20:56
Не че ако е пил и 2-3 ще може да е добра подкрепа на 100%, ама и аз не одобрявам да се напиеш така, че да не можеш да ходиш и още повече да не знаеш какво правиш или пък да не помниш.

anonymous708973
05-26-2014, 21:35
Не ти говоря за 2-3 малки уискита в компания, колкото да си направиш кефа, а преди това да си ял и всичко да е наред, а за отиване някъде с ясното съзнание, че ще се наковеш като говедо.
Или пък да не е с ясно съзнание, ами просто да не знаеш кога да спреш. Еми, не сме на по 16 вече, срамота е да лягаме под масите и да не помним кво е ставало.

102
05-26-2014, 22:15
все пак бях изпил 1 бутилка

draid
05-26-2014, 22:18
Ами то от 2-3 до лягане под масата за някой хора е 1 бутилка разлика. По принцип пия изключително рядко, като по-млад пиех много бира, но в последните години съм в 90% с кола или поне ще карам през деня и не близвам. Случва се обаче някой и друг път в годината да изляза в приятна компания и да пийнем стабилно. Това обаче далеч не означава, че не мога да вървя, нямам ясно съзнание и не знам какво става, какво остава да пълзя някъде. Обаче има огромна разлика защото някой хора могат и от 2 големи водки да им омекнат краката и да не могат да вървят, това за мен обаче не е наковаване, просто лоша преценка на възможностите често срещана при младите.

Като се замисля дори в повечето случаи когато ме е боляла глава на другият ден обикновено сме излезли за 1-2 бири в някоя кръчма и след това някой е дал блестящата идея да отидем еди къде си. Не са рядкост и случаите в които някой чака петък за да се омаже доволно. А надали ще кажеш и ти, че никога не си се напивала.

Като цяло ще ви призова всички, някои бъдещи шофьори, други наскоро станали. За Бога,когато пиете не карайте. Не се качвайте дори в кола. Ако ще пиете оставете ключовете от колата и излезте, ако си нямате доверие дайте ги на някой сериозен. Лично аз не пия дори малка бира ако трябва да шофирам или има дори малка вероятност да ми се наложи след време същият ден.

whiskyandcocaine
05-27-2014, 08:21
Не че ако е пил и 2-3 ще може да е добра подкрепа на 100%, ама и аз не одобрявам да се напиеш така, че да не можеш да ходиш и още повече да не знаеш какво правиш или пък да не помниш.
четвърт руснак съм...иначе по душа 100%. :)
Никога не съм се напивал така, че да не мога да ходя, колкото и да изпия - пиян съм, но си ходя нормално, даже се прибирам сам редовно, абе нямам проблеми от такова естество. Проблема е, че ставам друг човек.

102
05-27-2014, 10:05
проблема е че ставам друг човек

fenastz
05-28-2014, 11:39
Де да знам аз не се виждам да моля някаква курва за секс, но щом теб не те бърка, кефи се.

whiskyandcocaine
05-28-2014, 12:18
защо трябва да е "неква курва"

igaydarov
05-28-2014, 15:55
Кво да ти кажа, лек... не е за хвалба според мен... защо ще ме питаш, ами защото пиян всеки може да налита и да си хваща момичета за 1 нощ, с нищо не си различен от 90% от всичките останали по дискотеките...
Другото е че си бил мъртво пиян, какъв секс си видял ти, какво удоволствие си изпитал според мен - нищо и половина. Съдейки по себе си, само 1 път бях така много пиян и правих секс и какво да ти кажа, свърших и после не можах да вдигна самолета пак, много ми се спеше и като цяло нищо особено не беше, а на мацката и се правеше още и още.
Глупаво е да се хвалиш с това че си се молил за секс щот си бил пиян, какъв мъж си ако се молиш за секс или си плащаш за секс... цялата ти история е леко глупава.

whiskyandcocaine
05-28-2014, 17:18
Не беше "секс", беше ЛЮБЕНЕ, любихме се.