PDA

View Full Version : А сега?



baiza
05-26-2014, 06:09
Здравейте и от мен.Ето я и моята история.Ходя с едно момче от 2 години вече.Преди известно време(има няма 9 месеца) излизах с приятелка и се целувах с едно друго момче,под въздействието на алкохола.Не знам как но моя приятел е разбрал за това нещо и не иска да е с мен вече.Той е зодия стрелец и много не умее да си сдържа нервите.Но дойде при мен говорихме и пак нищо.А най-тъпото е че си мисли че съм правила секс с онова другото момче и не ми вярва че не съм му изневерила по такъв начин.Кажете ми какво да правя.Дайте ми някакъв съвет.Благодаря предварително!

TROLLDADLOLCAKE
05-26-2014, 06:23
Каквото и да направиш той вече те смята за курва.И не само той.

yakuza_
05-26-2014, 06:27
Здравейте и от мен.Ето я и моята история.Ходя с едно момче от 2 години вече.Преди известно време(има няма 9 месеца) излизах с приятелка и се целувах с едно друго момче,под въздействието на алкохола.Не знам как но моя приятел е разбрал за това нещо и не иска да е с мен вече.Той е зодия стрелец и много не умее да си сдържа нервите.Но дойде при мен говорихме и пак нищо.А най-тъпото е че си мисли че съм правила секс с онова другото момче и не ми вярва че не съм му изневерила по такъв начин.Кажете ми какво да правя.Дайте ми някакъв съвет.Благодаря предварително!

:lol: отървало се е момчето

RapExotic
05-26-2014, 14:08
А ти самата сигурна ли си, че не си спала с него под въздействието на еди кво си? Това са жалки оправдания. Не очаквай да ти повярва.

fenastz
05-26-2014, 18:04
Какво да правиш? Самонакажи се, че си такава жалка курветина. Помоли го за прошка и се надявай за най-доброто.

HollyGolightly
05-26-2014, 18:14
Това, че си била под въздействието на алкохол не може да бъде никакво оправдание. Решението да се напиеш си е било твое, следователно си отговорна и за дейстията си. А това каква зодия е, няма нищо общо, на никого няма да му е приятно да знае, че приятелката му се натиска с други момчета, понеже не си знае лимита.
Освен да му се извиниш, друго не можеш да направиш.

girlwithblueeyes
05-27-2014, 08:53
Ама за какво пиете като не знаете после кво вършите .Приятелят ти ако има малко достойство няма да ти се върже на оправданията и ще ти бие шута .

baiza
05-30-2014, 17:21
Първо не съм се натискала с другото момче а просто се целунахме и това е ... не съм се напивала и съм сигурна че не съм си лягала с друг освен с приятеля ми!Извинявах се хиляди пъти и нищо.Как да си изкупя вината?

queen_ofdisaster
05-30-2014, 19:12
колкото и да му се извиняваш;ако той не реши да ти прости и да се сдобрите,няма как да оправиш нещата.станалото станало,не можеш да върнеш времето назад.случката може само да ти е за урок. ;)

Hilary_
05-30-2014, 19:30
А най-тъпото е че си мисли че съм правила секс с онова другото момче и не ми вярва че не съм му изневерила по такъв начин.
Сериозно? Това е най - тъпото според теб от цялата ситуация? :lol:

igaydarov
05-30-2014, 19:52
Ти си по официални данни лека жена и заслужаваш такъв приятел да имаш който да те направи на гъз, като пред очите ти сваля други и се целува с други...и после ти каже, че не е това което си мислиш... ;) :v

Mr.Killer
05-30-2014, 23:09
И аз да съм и аз ще те зарежа! :D

HollyGolightly
05-30-2014, 23:18
Първо не съм се натискала с другото момче а просто се целунахме и това е ... не съм се напивала и съм сигурна че не съм си лягала с друг освен с приятеля ми!Извинявах се хиляди пъти и нищо.Как да си изкупя вината?
Ох, извинете, моя е грешката, не сте се натискали и не си била пияна, просто си го целунала под въздействието на алкохола. След като не можеш да си контролираш действията и да отказаш, значи си била пияна, освен ако принципно не си трудна.. смисъл трудно да отказваш :?
И аз да съм на приятелят ти и аз ще ти бия шута.

Cloud9
05-31-2014, 06:58
Която и да е зодия мъж или жена ще се ядоса!2 години си ги пратила по дяволите ей така.Честито да ти е.тъпо е да кажеш че "само"си се целувала.То разбирам да е било по бузката да го приемаш за нещо минимално.Откази се от момчето,по-добре ще му е без тебе.Иди се напии и се целувай докато ти мине.

NightBurn
05-31-2014, 08:23
Това, че си била пияна не е оправдание. Разбила си му сърцето... Какво очакваш да направи? Да ти каже "А, няма никакъв проблем, да."!? В грешка си. Сърдечно го помоли да ти прости и се надявай на най-доброто. Ако не стане, то значи всичко между вас е приключило. И не виждам каква връзка има зодията с това!?

k_lima
05-31-2014, 10:07
И какво като си била пияна? Всички сме се напивали някога, ама пък да се целувап с друг.. Пак си е изневяра, а извиненията не връщат времето назад... Единственото, което можеш да направиш и е да чакаш да прецени как да постъпи с теб.

baby_baby
05-31-2014, 12:46
Нормално момчето да те зареже след като си направила така на теб ще ти е добре ли той като се напие и да се целува с друго момиче и после само да се оправдава че го е направил под въздействието на алкохола??

lyuba991
06-03-2014, 17:55
Ми като не си му казала ти, а сам е разбрал.. ако му беше разказала, може би щяхте да оправите нещата и той щеше да ти има доверие. В момента обаче няма и причина да мисли, че казваш истината.