PDA

View Full Version : Влюбени сме а не сме заедно



bebebebe
05-26-2014, 07:55
И двамате се харесваме.Но не съм му казвала,нито той на мен. Срам ме е да му кажа но много го искам.. От половин година съм влюбена в него.. Изобщо не съм предполагала,че ще харесам точно него. Не знам - просто се случи. Той е от моя клас. През часовете постоянно се гледаме и си се усмихваме.Обичам да се закачаме.. Дразним се взаимно и се смеем.. Един път ме бяха хванали да не избягам и той стоеше точно зад мен.Усетих тялото му зад мен. Беше ме хванал за ръката.. Обаче ние не се държим мило един с друг. Той не е от тези кавалерите и това ме кара още повече да го харесвам.Много ме е страх ,че сега след 7 клас ще се разделим... Искам да сме заедно. А не знам да чакам ли или да му кажа. Как ще му кажа? Много ме е срам а и не трябва ли момчето да действа първо? Всяка минута,всеки ден мисля за него. Постоянно го сънувам.. Нямам и апетит.Единствено съм добре когато е близо до мен. Това е така и продължава още от началото на зимата. Чувствата ми все още не са изчезнали и едва ли ще изчезнат,което ме притеснява. Не мога да си представя,че повече няма да го видя. Трябва да стане нещо! Много ми е гадно... Сега ще кажете,че съм малка. Да,малка съм и какво от това? Да не би аз да съм виновна,че се влюбих? Никой не определя кога да се влюби. Изобщо не съм вярвала,че ще се влюбя в него. Преди не бяхме толкова близки,но след като се опознахме всичко се промени. Изведнъж стана много красив и привлекателен. Характера му е страхотен. Много съм объркана. Какво ще стане? Защо не ми каже??? Дали ще си остане една несподелена любов? От това ме е страх..

Borntobewild..
05-26-2014, 09:49
Ахаа и той те харесва викаш ? На колко години си ? С какво ти показва, че те харесва ? Кажи му и тогава обяснявай как и той имал чувства, защото по това, което си написала от нищо не мога да изкарам, че той е ВЛЮБЕН в теб. Бога ми държал те е да не избягаш, още ли се гоните? Дразните се взаимно ? - Седнете да говорите като нормални, зрели хора :)

li0n
05-26-2014, 11:11
Ахаа и той те харесва викаш ? На колко години си ? С какво ти показва, че те харесва ? Кажи му и тогава обяснявай как и той имал чувства, защото по това, което си написала от нищо не мога да изкарам, че той е ВЛЮБЕН в теб. Бога ми държал те е да не избягаш, още ли се гоните? Дразните се взаимно ? - Седнете да говорите като нормални, зрели хора :)

Седми клас е, следователно е на 13.
Малки са да говорят като "зрели хора", по простата причина, че не са. По-скоро ще я посъветвам да му каже, защото на тази възраст момченцата от намеци НЕ разбират.

xoxi
05-26-2014, 11:31
Като цяло подкрепям мнението на li0n.
Но откъде си сигурна, че той те харесва? Само заради това, че ви се засичат погледите ли? Това, че се дразните и се смеете, не означава, че чувствата ти са споделени. Както го описваш, мен ми се струва повече, че ти си внушаваш, че той изпитва същото към теб и затова ти се и струва, че всичко което (не) прави е защото и той те харесва. Обобщено казано, мисля, че неговата ''любов'' е равна на твоите внушения.

queen_ofdisaster
05-26-2014, 12:04
На тази възраст момчетата наистина не разбират от намеци..не че някои и след това го правят,но това е друга тема :D Пиши му в близко бъдеще,излезте на разходка;кино;сладолед итн..варианти много.Като прекарате повече време заедно и то насаме,ще разбереш дали наистина те харесва или си приела погрешно дразненето и закачките в училище. :)

RapExotic
05-26-2014, 14:25
Ако не направиш нещо по въпроса в скоро време, ще си остане несподелена любов от твоя страна. И по-лошото е, че никога няма да разбереш дали и той те е харесвал. Тези неща не стават с чакане, а с действия.

fanofcats
06-05-2014, 19:39
И двамате се харесваме.Но не съм му казвала,нито той на мен. Срам ме е да му кажа но много го искам.. От половин година съм влюбена в него.. Изобщо не съм предполагала,че ще харесам точно него. Не знам - просто се случи. Той е от моя клас. През часовете постоянно се гледаме и си се усмихваме.Обичам да се закачаме.. Дразним се взаимно и се смеем.. Един път ме бяха хванали да не избягам и той стоеше точно зад мен.Усетих тялото му зад мен. Беше ме хванал за ръката.. Обаче ние не се държим мило един с друг. Той не е от тези кавалерите и това ме кара още повече да го харесвам.Много ме е страх ,че сега след 7 клас ще се разделим... Искам да сме заедно. А не знам да чакам ли или да му кажа. Как ще му кажа? Много ме е срам а и не трябва ли момчето да действа първо? Всяка минута,всеки ден мисля за него. Постоянно го сънувам.. Нямам и апетит.Единствено съм добре когато е близо до мен. Това е така и продължава още от началото на зимата. Чувствата ми все още не са изчезнали и едва ли ще изчезнат,което ме притеснява. Не мога да си представя,че повече няма да го видя. Трябва да стане нещо! Много ми е гадно... Сега ще кажете,че съм малка. Да,малка съм и какво от това? Да не би аз да съм виновна,че се влюбих? Никой не определя кога да се влюби. Изобщо не съм вярвала,че ще се влюбя в него. Преди не бяхме толкова близки,но след като се опознахме всичко се промени. Изведнъж стана много красив и привлекателен. Характера му е страхотен. Много съм объркана. Какво ще стане? Защо не ми каже??? Дали ще си остане една несподелена любов? От това ме е страх..
Това не е любов,това е детско харесване,а децата не знаят какво искат все още,а камо ли да знаят какво е любов.По принцип за любовта няма граници във възрастта,но тя е само за тези,които разбират какво е тя,а не да се закачат като вас помежду си и да кажат,че вече са влюбени един в друг.Моят съвет е да се опознаете повече,да споделяте интереси,защото още не се познавате лично и не знаете нищо един за друг.Успех!

Priceless
06-06-2014, 08:54
Не сте. Нищо не сте. Нито влюбени, нито заедно.

6antaviq
06-06-2014, 16:16
Това са ми любимите теми. Коментираме 100 човека иииииииии NO ANSWER. What the... Не, че ми се коментира ама си му кажи ае на кафе. Разцъкайте некой друг разговор. Стига да сте над 13,14 и 15.
Ако сте в горната граница искай да си играете на гоненица или дама и т.н.

wsx
06-08-2014, 13:08
Ахаа и той те харесва викаш ? На колко години си ? С какво ти показва, че те харесва ? Кажи му и тогава обяснявай как и той имал чувства, защото по това, което си написала от нищо не мога да изкарам, че той е ВЛЮБЕН в теб. Бога ми държал те е да не избягаш, още ли се гоните? Дразните се взаимно ? - Седнете да говорите като нормални, зрели хора :)

И аз съм 7ми клас. Не очаквай от ХЛАПЕТА да говорят като зрели хора.. Също така момчетата на тази възраст не знаят как да си покажат чувствата и опитват се да ни го обяснят като се дразнят с нас и подобни неща.. Казвали са ми го много учители и зрели хора ;)

wsx
06-08-2014, 13:14
Това са ми любимите теми. Коментираме 100 човека иииииииии NO ANSWER. What the... Не, че ми се коментира ама си му кажи ае на кафе. Разцъкайте некой друг разговор. Стига да сте над 13,14 и 15.
Ако сте в горната граница искай да си играете на гоненица или дама и т.н.

Просото ме уби :D :D :D Не наистина сериозно ти казвам и аз скоро ще съм на 14 все още съм на 13 :lol: както и да е.. Вие както сте по-големи от нас си мислите, че сме прекалено много малки а вече ние на тези години спираме да си играем на гоненица и др игри :D Даже вече децата не играят такива игри всичко за това са виновни компютрите телефони таблети и др. това е друг въпрос :P Така, че моля ви се не си представете като бебета в детска градина като ви кажем че сме на 13,14 или 15 :)

wsx
06-08-2014, 13:23
Това са ми любимите теми. Коментираме 100 човека иииииииии NO ANSWER. What the...

Моля ти се ако забелязваш темата е публикувана от Guest ;) Да нищо не и пречи но може би не е успяла да си намери темата :D

draid
06-08-2014, 20:45
Мале чувствам се така сякаш като бях 7 клас още крачеха динозаврите. Кажи му иначе ще се разделите и това там.

AnnieHahha
06-09-2014, 17:26
Влюбени на 13 годишна възраст.Брей.