PDA

View Full Version : Няква надежда за мен ?



Svetlio Nikolov
05-26-2014, 08:12
Здравейте , тази тема е много важна за мен !
Моля , не се правете на интересни искам помощ!

На 12 съм и постоянно ме притесняват за математиката ... А аз съм много зле !
По география също - имам проблеми със запаметяването .
И история . Просто не мога да ги запомня !

Искам да тренирам бокс , но не знам дали още има време да бъда записан ...
Ако това не стане искам да стана ветеринарен лекар , защото съм добър по Човекът и природата , разбирам и Биологията ...

Мога и да рапирам с 3-ма по-големи от мен ги редим . (Като се събираме)
Записвал съм и някой песни при тях , но с рапа просто няма как да се оправя ...
ПРОСТО ИСКАМ ХУБАВА РАБОТА !!!
Разбирам и от компютри - доста !
Моля за мнения по темата !

an7raks
05-26-2014, 08:24
Мога и да рапирам с 3-ма по-големи от мен ги редим . (Като се събираме)
Записвал съм и някой песни при тях , но с рапа просто няма как да се оправя ...
ПРОСТО ИСКАМ ХУБАВА РАБОТА !!!

Жалко, че вече няма професия негър... :/

Mozzela
05-26-2014, 08:57
Седни си на гъза и учи, имал проблем със запаметяването хаха.. Не разбирам бокса какво общо има с професията.. Тренирай го за здраве и да поддържаш форма.Ветеринарен лекар няма бъдеще, особено в България.И да разбираш от компютри не значи да играеш и дърпаш игри от замунда или пък да намериш липсващия крак ..

Svetlio Nikolov
05-26-2014, 09:37
MoZZela , да съм казал , че не уча ? НАПРОТИВ ! Уча страшно много , математиката просто не я разбирам , не мога да запомня думите от учебника защото са ми сложни ! Не играя тъпи игри ! По-скоро се занимавам с програми като sony vegas , photoshop и Adobe effects . Винаги ще има бъдеще за ветеринарите - дори и в чужбина ... Започнал съм да уча Немски .

mayaaa
05-26-2014, 10:23
На 12 си, защо си правиш планове какво ще работиш? Специализирай се в каквото ти харесва, прави каквото ти е приятно, а за робота има време да мислиш.
Иначе, това за запомнянето и за думите в учебника ти е голямото извинение, ама както и да е.