PDA

View Full Version : Последната дума за казармата (най-вероятно няма да е последната)



rob_na_daskalo
05-26-2014, 12:38
Макар че казармата отдавна вече не е факт, все още се вдига шум около това дали тя трябва да се върне, като доказателство за това е анкетата на началната страница на сайта. Аз съм твърдо против, като по-късно ще каза защо. Първо искам да наблегна на факта, че масата хора, които коментираха "за" бяха момичета, чиито доводи бяха че в казармата ставаш истински мъж, и, че днешните момчета "били женствени и затова имали нужда от казарма". Ами, скъпи момичета, имам една новина за вас - вие направихте момчетата женствени! Да, така е, защото когато изляза по къси гащи и всички момичета ми казват - "Иу, какъв си космат, обръсни си краката..." и т.н. След това влизам във форума, където някое момче пита "Дали да си обръсна краката/ръцете/половите органи/някоя друга част на тялото?" и всички момичета му казват "Да, направи го, щом ние момичетата го правим, защо не и момчетата?", и после същите тия момичета (говоря като цяло, никой да не се обиди) коментират под анкета за казармата "О, трябва да има казарма, момчетата в днешно време са женствени!". Еми тая логика аз не я разбирам.
Също не разбирам как е възможно да казваш, че искаш казарма, като не знаеш за всичките зверства, които са се извършвали в казармата. Знаете ли, през 2002г. пиян сержант минал с камиона си през палатка със спящи войници, като прегазил главата на един редник? Въпросното момче издъхнало във военна болница, след като прекарал 408 часа в кома. Лекарите казали: "Момчето практически нямаше мозък, просто чакахме силното му сърце да спре.". А през 1992г. един новобранец е бил надут с компресор от по-стари войници. И това са само малка част от зверствата. Прочетете тази статия http://www.temanews.com/index.php?p=tema&iid=458&aid=10755 и ще ви стане ясно защо аз съм абсолютно ПРОТИВ връщането на казармата.

Didko_Beats
05-26-2014, 14:03
Значи по твоята логика , космите те правят мъж ?



И това са само малка част от зверствата.

Знаеш ли как се бие телеграма ? :D

anonymous895156
05-26-2014, 14:12
Който иска казарма - да се записва войник, вместо да мрънка по форумите. Тва могат да направят всички момиченца и момченца, които се оплакват от липсата ѝ.
Аз нямам намерение да стъпвам на такова място, камо ли да прекарвам в него месеци или години от живота си.

anonymous908491
05-26-2014, 15:33
Ами, скъпи момичета, имам една новина за вас - вие направихте момчетата женствени!


А твоето оправдание да си идиот какво е ?

JDeel
05-26-2014, 18:16
На мен ми звучи по-добре свят пълен с женчовци, отколкото с промити мозъци мислещи само за насилие. Мир да е, слънце, палми и розави балони. Дреме ми дали някой е способен или неспособен да се прави на голям мъж пред някой друг или пред някоя жена.

Междувременно се търси жена за papugai, понеже хормоните му очевидно си търсят успокоение по всевъзможни начини.

anonymous908491
05-26-2014, 18:25
По възможност да е гимастичка и да има сестра, която обича да и прави мръсно.

EinGutesKind
05-26-2014, 18:26
Който иска казарма - да се записва войник, вместо да мрънка по форумите. Тва могат да направят всички момиченца и момченца, които се оплакват от липсата ѝ.
Аз нямам намерение да стъпвам на такова място, камо ли да прекарвам в него месеци или години от живота си.

Точно това е, че те самите не се записват, ама другите да са в кюпа :D Човешката злоба граници няма.

golemiq_korab_minava
05-26-2014, 18:35
Ми скоро като започнат гражданските войни ще ревете къде ни била армията и що не може да се защитите. или ще избягате на запад, ако можете де, щото страните вече ще са се национализирали и няма да е като сега.

доста ревете и срещу циганите, които издържате, които ви крадат до стотинка, и ще се чудите що сме в ЕС и как да угодим европейските желание за демокрация.
ревете си.

golemiq_korab_minava
05-26-2014, 18:49
ма не бе, всичко става само мирно и с добро. все още живеете в илюзия. ще ги аклиматизирате, ама друг път, ако въобще сте разговаряте с такива някога, ма не бе, утре с тях ще съжителствате и не се сърдете на някой друг за безпомощното ви състояние

EinGutesKind
05-26-2014, 18:50
^ Като гледам тия, дето са ходили, те първи ще избягат ако стане война :D

golemiq_korab_minava
05-26-2014, 19:01
^ Като гледам тия, дето са ходили, те първи ще избягат ако стане война :D

Няма такова АКО'' . Тя ще стане и само наивиници отхвърлят този факт.
Който свари ще избяга, ако има съвест за родителите си, после няма да знае дори как се държи автомат. А нашета наемно нищожна армия не войска може да отблъсне, ами шепа сепаратисти ще я победят в окупираните градски места.

Обществото ни всяка година деградира все повече, но вие си мълчите. Вчера за множеството беше прериоритет една степен на развитие, днес целта му е проституцията на магистралата. И не случайно споделих сиганите, които отказват да се развиват и да работят за държавата. Вие преценвайте как ще се справяме с тях.

anonymous908491
05-26-2014, 19:06
^ Като гледам тия, дето са ходили, те първи ще избягат ако стане война :D

Но пък тези от нас, които не успеят да избягат, ще са единствените оживяли през тая война.
Казармата може и да е кур, но пък там се правят приятелства, които остават за цял живот.

li0n
05-26-2014, 19:06
Аз не знам ти с кой си излизал, но ако ми цъфне някакъв обезкосмен на мен, ще бягам надалеч.

EinGutesKind
05-26-2014, 19:08
Но пък тези от нас, които не успеят да избягат, ще са единствените оживяли през тая война.
Казармата може и да е кур, но пък там се правят приятелства, които остават за цял живот.
Аз си имам достатъчно приятели и без нея. :cool:

anonymous908491
05-26-2014, 19:15
Аз си имам достатъчно приятели и без нея. :cool:

А аз почти не влизам във фейса.


Аз не знам ти с кой си излизал, но ако ми цъфне някакъв обезкосмен на мен, ще бягам надалеч.

А ако е дошъл само за секс ?

li0n
05-26-2014, 19:26
Ще ме отврати само като го видя.

anonymous895156
05-28-2014, 14:05
Ми скоро като започнат гражданските войни ще ревете къде ни била армията и що не може да се защитите. или ще избягате на запад, ако можете де, щото страните вече ще са се национализирали и няма да е като сега.

доста ревете и срещу циганите, които издържате, които ви крадат до стотинка, и ще се чудите що сме в ЕС и как да угодим европейските желание за демокрация.
ревете си.


ма не бе, всичко става само мирно и с добро. все още живеете в илюзия. ще ги аклиматизирате, ама друг път, ако въобще сте разговаряте с такива някога, ма не бе, утре с тях ще съжителствате и не се сърдете на някой друг за безпомощното ви състояние

:(