PDA

View Full Version : Не толкова важна тема.. :)



Anonimka_99
05-26-2014, 12:19
Здравейте! Предварително се извинявам ако има правописни грешки. Преди да започна искам да кажа, че всъщност не знам къде точно да пусна тази тема и реших да е в този раздел.
Така... На 14 години съм(почти 15) и имам малки гърди. Ще си помислите - "Офф тези деца не спряха да се комплексират...Не разбират ли, че са още малки за да мислят за гърдите си и секса??". Е, ще ви изненадам - харесва ми да съм си с малки гърди. Темата ми се отнася пак за гърдите, но няма да Ви питам как да си ги уголемя и тем подобни. Та моят проблем е, че има едни деца(12-13 год.), които днес ми казаха, че нямало какво да сложа в него.
Аз миналата седмица ходих с майка ми и си купих първия сутиен. На него за размер пише 32/70 и ми пасва идеално. Попринцип съм слаба - 45 килограма и обичам да нося по-широчки дрехи и така изглеждам като "дъска", но си знам, че имам нещо отдолу :D. Та те ми викат, че нямало какво да сложа в него, че ми били много малки и дори ме питаха с какъв вид чорапи го пълня. Аз разбира се не искам да се разправям с тези същества и нищо не им отговорих. Та не знам как да се справя с тези същества да спрат да ми говорят тези неща. По принцип съм много добра с хората и никога не тая лоши чувства към никого въпреки, че като малка много пъти са ме унижавали и точно това ме е направило да съм по-силна и да не ми пука, но в този случай аз знам, че нямат право да ми говорят лъжи.
Благодаря Ви за вниманието и времето, което отделихте да прочтете моя проблем(ако мога да го нарека такъв). Иска ми се да ми помогнете някак...

RapExotic
05-26-2014, 13:41
Игнорирай ги. Те са лапета, какво очакваш.