PDA

View Full Version : Проблем с качването на музика и филми на iphone 5 !



Andy01
05-26-2014, 15:50
Предварително да се извиня , ако съм объркала слочайно мястото за темата и , за това , че със сигурност вече има такава. Проблема ми е , че от година и половина имам iphone 5 и винаги си качвам музика на телефона , като от съответната папка , където са песните , който искам да качвам ги придвижа с мишката направо в music в itunes и се качват. Обаче вече не става така . Реших да си кача и филм и отидох в add file to libary ( в itunes ) добавих филма и музика и след това го синхронизирах . После реших да си кача още музика и отново отидох add file to library и след това пак го синхронизирах , но ми изтри всички филми и музика. И после отново се опитах и пак стана същото. Моля, помогнете , какво мога да направя , за да си кача филми и музика без да ми изтрие останалите неща ?

Mozzela
05-26-2014, 17:13
Мнсля, че нямаш достатъчно памет, провери дали е така. Филми, няма да стане, освен ако не е съвместим формат, а такива няма да намериш лесно. Най-добре изтегли някой плеър за филми (препоръчвам av player - бърз, лек и удобен, изчистен вид,само че е към 2 долара) и ще си качваш през компютъра каквито искаш филми. За музиката нямам представа защо ти ги трие, но май е заради липса на памет.