PDA

View Full Version : Работа от вкъщи



MiroPetrov
05-26-2014, 22:24
Здравейте! Казвам се Миро Петров и от известно време работя от вкъщи. Опитвах всякакви чуждестранни пирамидални сайтове , реклами , продажба на дрехи от един сайт в друг и т.н. В крайна сметка приходите ми бяха малко , а задълженията много Докато не открих нещо наистина доходоносно . Заставам с името си зад това , което казвам , не съм анонимен и платен рекламодател , живея във Варна и съм юрист по професия. Става въпрос за изкарване на доходи от съвсем легитимен сайт на име ebay . Мисля , че ви е познат . Това е много нов начин от края на миналата година за работа от вкъщи . Ние българската общност имаме Faceboock група , в която можете по всяко време да попитате и обмените опит. Понеже тя е затворена група в нея се допускат вече работещи лица, защото е направена с цел помощ , а не реклама. За да улесним нашата работа всеки ден правим online презентация , която е от 20:30 часа. В нея се обеснява абсолютно всичко, тя е с максимум 10 човека (защото се прави конферентна връзка по скайп) , единствено трябва един ден по-рано да се запишете. Не искам да изпадам в повече подробности , ако желаете пишете ми нищо не губите да разберете за какво става въпрос
skype: miro_petrov или на ЛС тук