PDA

View Full Version : Татуировки



darkness848
05-27-2014, 20:56
Здравейте,
Първо искам да се извиня, ако темата е публикувана в грешният раздел, но просто не знаех къде другаде ще бъде по-удачно, та да я поместя там.
Та, въпросът ми е относно татуировките.
Намислила съм да си правя татуировка на ребрата, може да се каже, че ще е средно голяма. Не ме притеснява това колко ще боли, колко ще струва и т.н, а по-скоро това, че след време може да ми омръзне да я гледам и тогава какво да правя?
Затова, ако може някой, който има татуировка или който скоро си е направил да каже горе-долу какво е чувството, с една нова перманентна рисунка по теб. :D За тези, които имат вече от няколко години насам, дали им е писнало да ги носят и заслужава ли си да се направи татуировка?
Ще поясня, че няма да я правя просто ей така, за да се надраскам, а си има своята сантиментална стойност. Така де или поне така предполагам. Става на въпрос за един мой девиз, на който доста често се уповавам и съответно с него мисля да направя и една рисунка.
Та, така. Надявам се да може да ми отговорите на горните въпроси, а и също, ако можете да препоръчате някой добър в професията си, за когото ще знам, че може да ми изпълни поръчката. :D
Благодаря предварително! :)

П.П. Забравих да спомена, ако може някой от студио за татуировки в Пловдив. :D

kaRamella
05-27-2014, 23:20
Затова, ако може някой, който има татуировка или който скоро си е направил да каже горе-долу какво е чувството, с една нова перманентна рисунка по теб. :D

Значи аз моята татуировка дълго я мислех и да ти кажа адски много си я харесвам и не мисля, че скоро ще ми омръзне.Рядко откривам някой да има нещо подобно . Моят съвет е хубаво да обмислиш какво искаш и когато си сигурна, че това е нещото което ще те радва , можеш да си я направиш спокойно.

420
05-28-2014, 19:12
Аз имам на глезена и даже забравям , че я имам освен ако някой не ме пита нещо свързано с нея /

Пък и не вярвам нонстоп да си гледаш ребрата , за да ти омръзне :)

Пък ако ти омръзне , има вариант след време (ако е не особено голяма) да се направи върху нея друга :D което не ти го препоръчвам ,но все пак да знаеш /

Зайче..
05-29-2014, 03:54
Аз имам 4 татуса (скоро може да станат 5, но мисля да приключвам вече :Д) и един от тях са на повече от 1 година, другите са по-нови. Ако това, което ще си татуираш наистина има смисъл за теб няма да ти омръзне и с времето толкова много ще свикнеш с нея, че няма да можеш да се сетиш как са изглеждали ребрата ти (или която и да е друга татуирана част от тялото) преди да ги нашариш.
Между другото внимавай, защото е голяма краста :Д хаха

AmericanAssholes
06-01-2014, 07:26
Като знаеш че ще ти омръзне,а и нещото което ще си татуираш не е особено важно за теб,защо изобщо ще си правиш? За модата ли?

Nakata-Trakia
06-23-2016, 09:11
Аз попаднах съвсем случайно в Пловдив препоръчвам ви www.tattoo-plovdiv.alle.bg

solo_
06-23-2016, 10:09
Как може да има хора, които така да се загрозяват? :x :mad:

KaRiNa.Ni
06-23-2016, 10:46
Татусите са до време...всеки който не е с татус му свалям шапка! Станахме като в Китай копи пейст...Модата тръгна от преди 7,8 години сега всеки по улицата е с татуировка повече жени виждам нашарени от колкото мъже.Прекаленото много татуси на жени изглеждат тип:"Лежала си 5 години в Сливен,за какво ли"?!