PDA

View Full Version : Моята луда сватба!!!



merilyn85
05-27-2014, 22:12
Сега ще ви разкажа една история. Какъв карък трябва да си за да я преживееш. Омъжена съм от 5 месеца и реших да споделя тази история от деня на сватбата ми. Значи сутринта станах и реших първо да се изкъпя……..но нямаше вода. И това беше само началото. Не можех нито да се изкъпя, нито да си измия зъбите, нито нищо. Звъннах тук там и се оказа, че има някаква авария и в целия град няма вода. Трябваше да пропътувам 20 километра до апартамента ни в друг град. Тъй като нямах избор, взех брат ми и тръгнахме. По пътя ни се спука гума…..сега като се замисля незнам дали да се смея или да плача. Но слава богу наблизо беше един него приятел, който благоволи да ме закара, докато брат ми си сменя гумата.И отидохме ние до нашия апартамент и се изкъпах…Преоблякох се и се качихме отново в колата. И се върнахме благополучно в моя дом. Майка ми беше дошла в моята къща, за да ми помага да се приготвям. Имаше толкова много неща да се свършат, че съвсем забравих за роклята, която бях оставила по предния ден в химическото и накарах майка ми да отиде да я вземе. Върна се след половин час и ми я донесе. След малко пристигна и сестра ми, която между другото е масивен пушач. И не бяха минали и 15 минути и тя взе че запали цигара. Аз вече бях започнала да обличам роклята. Майка ми ми помагаше да я облека. Но ръцете не и стигнаха и извика сестра ми да и помогне, която в този момент пушеше. И дойде с цигара в уста и тръгна да оправя воала. След това взе с едната си ръка цигарата си, а с другата помагаше да се облека. И незнам точно какво стана, май замахна нещо и изгорен тютюн попадна върху роклята ми. И както се очаква тя се продупчи на едно място. Тогава ужасно много се паникьосах и започнах да викам на сестра си и да търча напред назад. Но нали майка ми винаги има решение за всичко е взе едно изкуствено цвете и го забучи на мястото на дупката. Не беше много красиво, но предпочитах това от колкото дупка. Поне малко си отиваше, защото роклята ми беше доста кичеста. И проблемите не спряха до тук. Докато отидем на церемонията се оказа, че чичо ми си счупи ръката. Незнам точно как е станало. Ако тези работи, които ми се случиха ви се струват малко…незнам. О, чакайте за малко да забравих. Когато вече пристигнахме в ресторанта и дойде моят ред да танцувам първия си танц с мъжа ми…така силно се изтърсих, че цял живот ще го помня. Ужасно много ме досрамя, но поне водещата се опита да замаже малко положението. Е хора това беше моята история, която сигурно дълго време още ще разказвам. Надявам се и вие ако имате някакви такива случки да ги споделите.

MarkKnight
05-27-2014, 23:27
http://i.imgur.com/hnyinuv.gif

bloodyF
05-28-2014, 00:27
http://i.imgur.com/hnyinuv.gif

хахаххаха