PDA

View Full Version : Пиърсинг :3



EmiliesAngel
05-28-2014, 01:14
Хора, някой дупчил ли се е в "На Тъмно"? Искам да си пробия ухото на две места. Горе и до обичайните дупки, които ни правят още като деца. Колко струва? Добри ли са? Болката каква е? Обеци те ли ще ми дадат? А те колко струват? И ако се сетите за още нещо, което решите, че искате да споделите, ще се радвам да чуя. :)


П.П. : Ако знаете други добри студия във Варна, също ще съм ви много благодарна за информацията. :) A и също така, трябва ли да съм с придружител/родител като нямам 18 ?

420
05-28-2014, 20:13
Аз лично имам "на тъмно" за мега мизерно и не бих си направила там , дори и безплатно да ми предложат :)

по-добре отиди в някое тату студио , принципно дупчат там и ако е по-пекан човека, който ще те дупчи би могъл да ти каже да дойдеш с някой приятел на 18 (в смисъл да не изисква родителско присъствие)

EmiliesAngel
05-29-2014, 21:18
Някой друг с още информация или предложения къде да отида?

xoxi
05-30-2014, 08:35
Всичките ми дупки на ушите съм ги правила преди 18, сама или с някоя приятелка/приятел в студиото. Никога не са питали за години, родител и т.н.
Не съм от Варна и не мога да ти помогна с място, но обеците се дават от студиото. В студиата за татуировки и пиърсинги има много по-голям избор. В повечето козметични салони, където предлагат и дупчене на уши, има максимум 4-5 модела обеци.
Меката част на ухото може да се пробие и с пистолет, но ако искаш и на хрущяла, по-добре ще е с игла, в професионално студио, за да си сигурна, че всичко ще е наред. На мен една дупка + 1 обеца ми излизаше 5лв.

EmiliesAngel
06-01-2014, 22:32
Мерси за инфото! :)