PDA

View Full Version : Изпуснах външното оценяване по КОО "Природни науки и екология"



Yogurt
05-28-2014, 09:28
Днес не се явих на външното оценяване.Какво ще стане сега?

marinow
05-28-2014, 09:30
Няма да ти се провали кандидатсването, но по тези три предмета /БИОЛОГИЯ И З.О., ХИМИЯ И ООС И ФИЗИКА И АСТР./, ще имаш по една двойка за всеки предмет.. Но защо не се яви ?

Лия
05-28-2014, 09:31
Ми най-вероятно няма да можеш да кандидатстваш в друго училище, а ако учителите и изискванията са по-строги можеш и да повтаряш /което мен малко ме съмнява, но не е изключено, ако учителите преценят така/.

Yogurt
05-28-2014, 10:11
Как така няма да мога да кандидатствам?

hrissie
05-29-2014, 10:09
Ами,ако ти оставят двойка за годината,отиваш на поправителен.Следователно, не можеш да кандидатстваш.Зависи от учителите :)

teenmonster
05-31-2014, 09:48
По принцип оценката от матурите се пише като текуща оценка и учителите не би трябвало да ти я оставят за годината. Ако не си се явил, ще имаш двойка. За годината те имат право да ти пишат най-много тройка, защото иначе после ще им търсят сметката защо държавата те е оценила за еди каква си оценка а те са ти писали примерно с две единици по-нагоре или надолу. Никой нама да си сложи главата в торбата. Смятай, че по тези три предмета ще имаш максимално 3 за годината, а ако ти пишат 2, няма да можеш да кандинатстваш, защото поправителните изпити са след записването за първото класиране. В такъв случай ще бъдеш разпределен на случаен принцип в обикновена паралелка в някое училище без специалност.

Light_Dreamer
05-31-2014, 11:56
По принцип оценките от КОО се пишат като текущи оценки. Няма да ти пишат двойка за годината по физика, химия и биология. А ти какви оценки имаш по тези предмети?

Lighting
06-01-2014, 11:48
Ми най-вероятно няма да можеш да кандидатстваш в друго училище, а ако учителите и изискванията са по-строги можеш и да повтаряш.

СТИГА ГЛУПОСТИ :D :D

edno momi4e :***
06-01-2014, 12:02
аз когато бях 7 клас порпуснах всички без тези по математика и български език и география май беше .. просто не ми се ходеше :ддд

edno momi4e :***
06-01-2014, 12:03
и нищо не стана завърших си и кандидатствах