PDA

View Full Version : За мастурбацията



T.N.
05-28-2014, 11:50
Здравейте! Искам да ви попитам дали е нормално да се мастурбира 3 пъти седмично?
Говоря за седмицата + уикендите. Или според вас е малко? Защото понякога ми се иска да мастурбирам 2 дена подред.

Borntobewild..
05-28-2014, 12:12
Мастурбираш тогава, когато искаш и имаш нужда.. Няма точни определени пъти, в които трябва да мастурбираш в седмицата ??? :Д Мастурбирай си 2 дена подред, ако искаш и през 2 часа, все тая, всичко е нормално :Д

whiskyandcocaine
05-28-2014, 12:19
3 пъти в седмицата, ама не си уточнил в колко часа. Кажи в колко часа мастурбираш и в кои дни от седмицата.

analgin
05-28-2014, 19:12
Не е много, не се притеснявай, мастурбирай колкото често желаеш. Не е малко, не е и много , нормално е да изпитваш нужда два поредни дни .. колкото по-често го правиш , толкова по-силно желание ще имаш.

igaydarov
05-29-2014, 13:46
Не е хубаво да мастурбираш прекалено много, защото ще загубиш желание и стръв да преследваш жените в реалния живот. Остави какви глупости ти пишат останалите - колкот си искаш и когато си поискаш - не е така, вреди (и съм ти написал как) ако злоупотребяваш...
Препоръчвам ти макс. 2-3 пъти седмично да се самозадоволяваш, а през останалото време търси момичета които да чукаш реално.

Ice_b0x
05-31-2014, 18:58
Аз масторбирам само във вторник

Didko_Beats
05-31-2014, 19:04
мастурбирай когато имаш нужда , а не когато нямаш какво да правиш ... то е както при алкохола-полезно е в умерени количества

carera
06-03-2014, 17:42
Здравейте, бихте ли споделили каква е правилната техника за "лъскане на бастуня". Аз съм необрязан и досега го правех като движех кожата напред-назад, без контакт на ръката с оголена главичка. Още секс не съм правил и се притесних че като се случи, тогава ще има пряк контакт на главичката с вагината, а аз такова триене не съм тренирал. Реших да имитирам секс по следния начин: Намазах с лубрикант двете си ръце, сложих ги една пред друга да образуват като тунел, пъхнах го в тях и започнах с движенията. Чувството беше по различно, даже малко неприятно, но успях да свърша за около 3 мин. След това видях че има последствия. Главичката беше зачервена, болезнена на допир, отдолу гемчето беше протрито и като разранено. Уточнявам че имах късо гемче, което преди 2 години беше коригирано от хирург. Та въпроса ми е как да продължавам да тренирам, без да се наранявам. Благодаря.

RapExotic
06-03-2014, 19:47
Здравейте, бихте ли споделили каква е правилната техника за "лъскане на бастуня". Аз съм необрязан и досега го правех като движех кожата напред-назад, без контакт на ръката с оголена главичка. Още секс не съм правил и се притесних че като се случи, тогава ще има пряк контакт на главичката с вагината, а аз такова триене не съм тренирал. Реших да имитирам секс по следния начин: Намазах с лубрикант двете си ръце, сложих ги една пред друга да образуват като тунел, пъхнах го в тях и започнах с движенията. Чувството беше по различно, даже малко неприятно, но успях да свърша за около 3 мин. След това видях че има последствия. Главичката беше зачервена, болезнена на допир, отдолу гемчето беше протрито и като разранено. Уточнявам че имах късо гемче, което преди 2 години беше коригирано от хирург. Та въпроса ми е как да продължавам да тренирам, без да се наранявам. Благодаря.

Ама то цяло изкуство е станало мастурбирането напоследък. :D

Виж сега, ако си на 15-16 и нямаш възможност да правиш секс с момиче е нормално да ти се прави по-често. Прави го само тогава, когато наистина изпитваш нужда, а не от нямане какво да правиш. Вече като си намериш приятелка гледай да не мастурбираш за да може да си пазиш силите за нея. Няма конкретни техники и правила, можеш да правиш всичко, което намираш за приятно.

carera
06-04-2014, 17:10
Прави го само тогава, когато наистина изпитваш нужда, а не от нямане какво да правиш. Аз не го правя често, в седмицата веднъж. Обаче си мисля че не го правя правилно. Никой не ми е обеснявал как точно се прави. А и аз не съм питал, срамно ми е. Затова попитах тук, по-печените в тая област да ме просветят.

Eagle 123
06-04-2014, 17:26
Затова попитах тук, по-печените в тая област да ме просветят.
Хах дайте сега да видим кой има завършена професорска степен и е на път да се дипломира като академик в областта "Лъскане на мъжкия полов орган" ..

Няма проблеми пич, то това е хубавото, че ти сам си определяш темпото - бързо/бавно и кога точно искаш да се задоволиш само от теб зависи :) Нормално е на твоята възраст, просто трябва и на това да намериш златната среда, не прекалявай, но е редно да го практикуваш, докато не преминеш на следващия вече по-сериозен етап :)

fanofcats
06-05-2014, 19:24
Мастурбирай само когато нямаш полов контакт твърде дълго време,иначе ще ти отмине мерака ;)

an7raks
06-05-2014, 19:28
колкото по-често го правиш , толкова по-силно желание ще имаш.
Пълна глупост!

carera
06-05-2014, 20:27
..Та въпроса ми е как да продължавам да тренирам, без да се наранявам.. Никой не каза нещо по въпроса. Само аз ли имам такъв проблем.

baby_baby
06-06-2014, 10:22
Не виждам нещо ненормално

Хвани си приятелка и правете секс по-добре е

NissaN
06-06-2014, 10:53
Нормално е

androidman
06-06-2014, 16:12
нормално е, но все пак не прекалявай

fenastz
06-27-2014, 15:53
Тва да не ти е фитнес програма :D