PDA

View Full Version : уфф...поредната тема дали съм бременна? :(



xnoname
05-28-2014, 15:02
Здравейте! Умирам от притеснение, защото на 21 май с приятеля ми правихме секс с презерватив (както винаги), но този път презерватива се скъса...:Х Много се притесних, но той ме успокои, че не е свършвал и всичко е наред, но сега обаче ще откача, защото трябваше вчера (на 27 май) да ми дойде, а вместо това днес когато отидох до тоалетната и се избърсах забелязах, че имам бледо червено течение, но дори не е на капки по бельото, а само когато се избърша, тоест е много слабо, а четох, че това е симптом на бременност...Ще откача :( Не е свършвал, не бях в овулация, но все пак дали има някакъв шанс от предеякулационната течност или и аз не знам. :Х Извинявам се, че пиша като побъркана просто много съм притеснена. Моля да ме разберете и ако някой е изпадал в подобна ситуация да ми каже дали е възможно да съм забременяла. Благодаря предварително! <3

igaydarov
05-28-2014, 15:42
Е щом не е свършил в теб е излишно да се притесняваш... а ти как рзбра че той не те лъже, той свърши ли навън, видя ли това или не си?
Все пак си проследи цикъла, би трябвало да ти дойде макар и с малко закъснение... но по-скоро не си бременна и не се шашкай толкова - при всеки се е късал презерватив, най-често става ако сте използвали някакво олио за смазване (за целта има лубриканти)...
За това за напред е желателно дали с презерватив или не, винаги да свършва извън влагалището ти - устата ти е добро алтернативно място...

xnoname
05-28-2014, 15:49
Да, свърши буквално на леглото ми...така разбрахме, че се е скъсал и ме притеснява и това, че не знам колко време сме го правили със скъсан презерватив. Благодаря ти много и междудругото "течението" се усили, може би това е просто цикъла ми, но се е изменил и в началото е било слабо течение.

iSev
05-28-2014, 17:56
Ако толкова много се притесняваш тест за бременност се прави от 7-ия ден след акта нататък. Купи си един и приключи със въпроса веднъж завинаги! :)

xnoname
05-28-2014, 18:09
И ако се окаже, че съм не ми се мисли какво ще правя.....:( Aми ако е цветна бременност.....мисля, че ще полудея, минали са точно 7 дена от акта, но много ме е страх да си взема тест. Сигурно изглеждам, като параноичка, но сериозно съм изплашена...на 16 години съм, ако нашите разберат, че въобще съм правила секс не знам..:( :(

analgin
05-28-2014, 19:07
По-спокойно не си набивай излишни филми с тази параноя в момента нищо променяш , това течение в момента е много вероятно да е преди менструацията до 1-2-3 сигурно ще ти дойде и просто си купи един тест като минат определените дни , спокойно , не всеки скъсан презерватив предизвиква автоматично забременяване.

Ednookiq_Smok8
05-28-2014, 19:28
А докато го правехте без презерватив (общо взето и със скъсан капут, и без - един и същ резултат) - сексът как беше? Та да се знае дали хлапето е заченато в удоволствие. :D

Nonetheless
05-28-2014, 19:42
А докато го правехте без презерватив (общо взето и със скъсан капут, и без - един и същ резултат) - сексът как беше? Та да се знае дали хлапето е заченато в удоволствие. :D

Колко забавно

@thread
По-добре си направи тест

Ednookiq_Smok8
05-28-2014, 19:46
Колко забавно

@thread
По-добре си направи тест
Нали? :D
Ама народът го е казал - "на чужд гръб и сто тояги са малко". :)
Да е живо и здраво лапето! :)

Сега сериозно - ако се е случила изключително малката вероятност да забременееш, то със сигурност ще трябва да уведомиш и "баба и/или дядо" (т.е. мама и/или тати). :D

igaydarov
05-28-2014, 21:56
Нали? :D
Ама народът го е казал - "на чужд гръб и сто тояги са малко". :)
Да е живо и здраво лапето! :)

Сега сериозно - ако се е случила изключително малката вероятност да забременееш, то със сигурност ще трябва да уведомиш и "баба и/или дядо" (т.е. мама и/или тати). :D

:v :v
Това ме разсмя!

Най-малкото не забравяй да пишеш ако си станала мама, имам информация от близки и ще те насоча какви подпомагания и помощи имаш право от държавата. Няма само чернокожите да точат системата.

xnoname
05-29-2014, 12:30
Значиии благодаря много на всички и най-вече, че не започнахте да ме нападате :Д analgin се оказа прав, просто е било някакво предменструално течение и сега съм си в цикъл. Надявам се за напред да не ни се късат презервативите ии да, отново благодаря много :))

MarkKnight
05-29-2014, 13:08
бахти тия презервативи какво ги правите,та ги късате като дъвки бе?

Ednookiq_Smok9
05-29-2014, 15:42
бахти тия презервативи какво ги правите,та ги късате като дъвки бе?
И аз това се чудя - страх ме е да си помисля как са се вихрили само... :D
Ам, то момичето е на 16, та сигурно кат' зайци са се ебали... :)

Hilary_
05-30-2014, 19:26
.. а четох, че това е симптом на бременност..
Къде си го чела? :lol:

brsi
07-15-2014, 12:25
Бременна си.