PDA

View Full Version : Истинските любовни истории...



SuperBadSuperFresh
05-28-2014, 15:13
Здравейте! Всеки е гледал много истории за любов в киното и телевизията. Всеки е чел такива истории.
Но никой не говори за истинската любов около нас. В семейството ни, в България, през 21 век, на съседната улица...
Иска ми се да разкаже всеки по някоя любовна история, случка на която е бил свидетел наистина. Има много теми за собствените ни истории, нека почерпим вдъхновение от чуждите. :)

Започвам аз. С мама и тате. Запознали се на 18, мама не харесала нахакания младеж, когото всички момичета харесвали. А той пък на втората седмица от запознанството им спрял да забелязва другите жени и след като тя му се ядосала веднъж на типично момчешките закачки, той й заявил напълно уверено " Ти ще станеш моя жена". След 10 години заедно се оженили. И така още 21 след това. Няма да забравя преди около година как се скараха, не си говореха 2 дни, после мама си нарани коляното случайно, а тате просто го целуна. Ей така, като на малко дете. И всичко отмина :)

Другата история. Един приятел на дядо. На достолепните 80 години. Всеки ден се разхожда с очарователната си жена, държейки я под ръка. Наскоро разбрах историята. Обичали се на младини. Пътищата им се разминали,след много години, когато били на около 70 и вече без половинки се събрали и така вече 10 години се обичат, сякаш са на 18...

DoubleDMG
05-28-2014, 15:15
Ей ся се подхлъзнах в/у винкел и замалко да ми мине през сърцето,но разбира се , не го обичам.

PP: Разминах се само с охлузване,малко кръв и подуто.

Djenka
05-28-2014, 16:32
Нашите са с една година разлика и не се спогаждали много, но рано или късно се събрали (било тайна от общите им приятели, ама не за дълго :D). Били са някъде на 17-18. След това мама забременява с мен и, щат - не щат, се женят. И досега са заедно, роди се и сестра ми. Често се карат, но пък им личи любовта, забелязвам я в малките неща. Не е кой знае каква специална любовна история, но на мен ми е една от любимите.

bybrek
05-28-2014, 17:30
Родителите ми,се запознават на годежа на братовчедите си,нейната братовчедка и неговият братовчед се сгодяват,нашите са шафери,запознават се там,татко като един джентълмен предложил да изпрати мама до тях,защото си изпуснала автобуса и вървели 10км,след това всеки ден татко и майка излизали след 2 седмици от запознанството им,татко предлага брак на майка тя приема,сгодяват се,след няколко месеца се женят.И са все още заедно и се обичат много и са ми много сладки,все едно са на по 18,за което се радвам изключително много.

Друга история за една моя приятелка,която се запознава със съпруга си когато е 8ми клас,7-8 години са заедно,преди 2 години някъде се ожениха,наскоро им се роди бебче,толкова са щастливи и влюбени и много красиви.Не съм виждал,толкова млади хора да са заедно толкова време и да са толкова щастливи,влюбени и красиви заедно,все едно са родени един за друг,а още по странното е,че когато съм си говорил с нея,ми е казвала,че майка и баща й се запознават,когато майка й е 8ми клас и след това се женят,сестра й която е с около 10 години по-голяма по същия начин в 8ми клас се запознава със съпруга си,женят се след години имат деца и са щастливи.

TROLLDADLOLCAKE
05-29-2014, 07:49
Мой приятел барна едно момиче за задника на един купон.Естествено нашия се направи на луд и вместо той,аз изядох бая стабилен шамар.Малко по - късно момичето разбра, че е объркала човека и дойде да ми се извинява и беше доста притеснена..Не сме заедно..но от години насам ми е най - добрата приятелка.Страшно много се уважаваме,обичаме и супер много си помагаме :))

102
05-29-2014, 08:11
"Обичам си я"

AnarchyBoy

/лято 2013/

seek&destroy
05-29-2014, 21:42
Нашите са с една година разлика и не се спогаждали много, но рано или късно се събрали (било тайна от общите им приятели, ама не за дълго :D). Били са някъде на 17-18. След това мама забременява с мен и, щат - не щат, се женят. И досега са заедно, роди се и сестра ми. Често се карат, но пък им личи любовта, забелязвам я в малките неща. Не е кой знае каква специална любовна история, но на мен ми е една от любимите.
Е кво ти е любимото, аз хич не бих се зарадвала, ако разбера че не съм била желана и са се взели заради мене.

fUcKsMiLe
05-30-2014, 09:10
"Обичам си я"

AnarchyBoy

/лято 2013/

:lol:

На мен пък историята на леля ми и нейни я съпруг ми е много мила. Били са заедно в един клас, някъде от гимназията, обичали са се, и в момента се обичат. Аз съм на 18, значи са били заедно повече от 18 години, сега им се роди момченце, на 2 годинки е почти. Голяма радост, след толкова време заедно, им се случи нещо много хубаво. Умно, здраво дете, с любящи родители. Още и още си личи, че се обичат. Много са ми сладки. <3

Иначе и моята история с моя приятел е сладка и малко забавна, мисля.Накратко ще кажа, че ако не го познаваш(още преди да тръгнем, сега е коренно различен), ще си помислиш, че е плейбой по държанието, явно и аз имах такова впечатление. Покани ме на среща, аз се съгласих и му вързах тенекия, защото беше направил един кофти коментар предния ден, като бяхме на кафе с приятели(всъщност тогава се запознахме действително). Той горкия ме е чакал супер много време, с роза в ръка. Жално ми стана, защото го разбрах едва година по-късно, когато ме покани на рождения си ден и аз най-нахално отидох, защото една приятелка беше единствено момиче, сред момчета, които щяха да са подпийнали след 00:00. На рождения му ден искаше да танцува с мен, но беше пийнал. Приятелката ми видя, че не искам и ме "открадна от него". На него му стана тъпо и мдам. След половин месец отидохме на пикник и аз цялата вечер си се държах приятелски, но той започна да проявява интерес към мен и решило да се пробва момчето. На връщане, вече в пълния мрак, към 1 часа вечерта, (ние бяхме в гората на пикник) всичко спря за почивка на едно място.. средно м/у поляна и път, светлините ги нямаше и само звездите се виждаха. И в този момент всичко започна. Хвана си ме така, че да не избягам и ме целуна. Не знам какво ми стана в тоя момент, но имах чувството, че ще припадна. Тръгнахме много несериозно, но когато започнахме да излизаме и да говорим много, започнахме да се влюбваме. Хубавото е, че и двамата вървяхме в синхрон, за да си признаем, че се обичаме в един и същ момент. И така.. след 3 дни правим 1 година и 1 месец. В сериозна връзка, може би ще живеем заедно към края на лятото. Приятничко.

А сетих се за още нещо. Преди целувката, имаше едно изпращане до вкъщи, където почти щеше да ме целуне, но тогава бях с телефона си, на който бях сложила ехеее, откога песента "The Jack" за мелодия като ми звъни. И тя взе, че звънна точно тогава и всичко се провали. 8-)

Cloud9
05-30-2014, 09:13
майка ми и баща ми са се запознали в пети клас.Баща ми е бил нов ученик,любознателен,спорещ ,срамежлив.Майка ми била тиха,не особено скромна обаче хаха,с прекрасни синьо-зелени очи.Той се влюбил от пръв поглед,тя и до днес само обяснява как не го харесвала грам.Той я харесвал тайно като го показвал само като й бутал учебниците на земята.Братовчед й го биел от време на време,уж да пази нея.в осми клас се разделили да учат в различни училища.Не се видели до 11 клас,когато тя случайно го засякла на улицата и го поканила на рождения си ден.Той приел и събрал смелост да я покани на среща.тя приела,но му вързала здрава тенекия.От прозореца вкъщи гледала как той чака 1 час на спирката ,на дъжда и на студа.Но той не се отказал.поканил я пак,тя този път отишла и от там-нататък ролите се сменили и тя станала гербовата марка.той заминал за казарма 2 години,нея я приели в университет.След това се срещнали и решили да се оженят.Не се бавили да ме направят-година и малко по-късно и аз съм резултат.Кръстила ме така без да му казва намеренията си,защото преди години тя си е играла на учителка вкъщи и е "преподавала " на децата на своите съученици /6 клас/ и дъщерята на баща ми се казвала точно така.То историята е много дълга и сложна,разделяли са се неведнъж,бяха пред развод когато бях на 3,карат се и до ден-днешен постоянно.Но не веднъж хора са ми казвали че като видят родителите ми и начина,по който те се гледат,вярват че любовта трае с години!

Borntobewild..
05-30-2014, 11:17
Има една баба и един дядо, където се разхождат из града постоянно или хванати за ръка или се държат подмишница и ходят облечени еднакво, което е супер готино.. Не знам историята, но любовта им личи в малките усмивки, които изпращат един на друг, в погледа през остарелите очи.. Може би едни такива малки неща забелязвам аз, не съм свидетел на нещо грандиозно