PDA

View Full Version : Безсмислена комедия



Ouroboros
05-28-2014, 15:33
Чували ли сте за филма Канибалски Холокост? Не съм го гледал и няма да го гледам, но в замундата се зароди спор дали филма е реален (по истински случай) или не. Ето едно смислено мнение, което ме застреля. Посмейте си се.

Реален е но филм не
Но е било така ама тей да не говорят и такива ниски и такива коси .... :Д :Д
Това е било реално с големи негри и високи там някви едри и американците кат разбраха затова ... - Веднага отидоха там те негрите са ядели там другите африканци и нз друго : ( :Д
Ама мн гадно преди е имало преди коло 200 години или 100 или 60 . И накрая не мисля че е паднало атомна бомба но нещо подобно май и исчистиха сички каибали па може би и още разкриват

anonymous908491
05-28-2014, 17:19
В мамуната модове, админи и ъплоудъри са неуки олигофрени, какво остава за потребителите.

П.П.
Обзалагам се, че тая част с 'по реален случай' е била написана в описанието на филма

yakuza_
05-28-2014, 17:35
Веднъж написах за някакъв филм, че е боза. След известно време логвам пак да видя какво ново има и гледам някакво писмо. Цъкам аз да видя за какво иде реч и някакъв 49 годишен (според профила), мод ме храни да не съм си писал тъпото мнение под коментарите, ако не ми харесва филма, след което логично и аз му сипах 5 реда. За какъв чеп има коментари, ако ще пишат само неща от сорта на "+5 за ъпа" ?!

EinGutesKind
05-28-2014, 18:08
Чувал съм го.
Гледал съм го донякъде, не ми задържа вниманието.
Може и да е реален, то канибалите са способни на всякакви извращения.