PDA

View Full Version : Как да накарам един човек да ме харесва като приятел повече??



simeonsmm
05-28-2014, 17:44
Здравейте,значи имам един проблем.Един човек не знам защо,но не ме харесва много и не иска да ме кани да излизаме а той излиза с най-добрия ми приятел.Аз много искам да бъда най-добър приятел с човека, но незнам как да го постигна.
Все пак искам да излизам с тях,но някак е гадно да се натреса ако не ме иска.
Аз мисля че човекът е най-добър приятел с моя най-добър приятел и аз много искам да се включа в групата.
Сам забелязвам че понякога се държа гадно с хората,закачам ги по начин, който те не харесват,но незнам как да престана все пак това ми е характера.Опитвам се да се впиша когато имам възможността да изляза с групата, но много не се получава явно просто човека не иска да бъдем приятели, а сме заедно от 1-ви клас.

RapExotic
05-29-2014, 08:41
Не можеш да го накараш. Още повече, че те познава от години и си е изградил някакво мнение за теб.

BlackEyedPeas
05-29-2014, 08:48
СПоред мен няма как да стане, защото от негова страна избива ревност. Ти го мислиш за най-добър приятел, а другият също го има за най-добър приятел, което ще рече, че не можеш нищо да направиш.