PDA

View Full Version : ne iskam da e otkazvam ot nego



nilocdrof
05-28-2014, 18:17
*syjalqvam che ne e na bylgarski


Zdraveite, na 15 godini sym i estestveno kakto se doseshtate stava vyros za edno momche. poznavame se ot 1-vi klas. toi vinagi me e haresval,pokazval go e i mi go e kazval. vinagi mi e bil prosto priqtel.... mnogo typo ot moq strana beshe che haresvah nqkoi ot priqtelite mu bez izobhto da se zamislq kak se chuvstva, pravila sam se che go haresvam proto za zabavlenie i beshe naistina mnogo egoistichno ot moq trana... predi okolo 2-3 meseca si pisahme. veche ne sme v edno i syshto uchilishte. kazvahme si kolko mn se cenim kato priqteli i tn... beshe izkluchitelno sladko... daje go synuvah... tova sladkoto prodylji 3-4 dni i toi zapochna da se dyrji mn izolirano... okaza se che priznaniqta mu che me obicha i tn sa bili proto ,,za da vidq kak shte reagirash''. razbira se bqh naitina ubidena i go zaslujavah,da, vsichko mi se vryshtahe... no istinskiq problem e che tozi pyt bqh iskrena, ne moje da mine den prez koito da ne mislq za nego.... uchitelite mi kazvat che sym kato izvynzemno, che predi sym vnimavala v chas i sega neshto mi imalo.... mnogo hora biha me ignorirali i ne biha mi pomognali po vyprosa, drugi biha mi kazali da go preodoleq,che shtom taka e stanalo znachi ne si zalujava,no ne e taka. ne iskam da se otkazvam... prez vsichkite godini ot 1-vi klas se okaza che ne sym si priznavala che go haresvam,imah simpatii no ne sym go osyznavala... molq vi pomognete mi. :( blagodarq predvaritelno :)

MarkKnight
05-28-2014, 18:44
вземи налягай над учебниците,остави я тази "любов" малко

Borntobewild..
05-28-2014, 18:45
С твоите камъни по твоята глава кукло.. Опитай се да говориш с него, но не се надявай твърде, момчетата на тази възраст не са от "приказливите"

MarkKnight
05-28-2014, 18:47
абе като гледам тия малките на 15 с какъв опит са в тия неща,направо съм в шок...пък да кажеш и ние сме били деца,ама те се вкарват в такива филми...

TROLLDADLOLCAKE
05-29-2014, 07:44
Just another stupid muffin story.Ако съм на него,ще се изгавря по възможно най - долният начин с теб.Такива,като теб не заслужават нищо. (Сега пак ще кажат,че съм твърде "краен")

RapExotic
05-29-2014, 09:03
А ти какво очакаваш, цял живот да чака и да ти търпи настроенията? Момчето те е харесвало, а ти си се подигравала с него, сега е негов ред да го направи.

igaydarov
05-29-2014, 11:31
кажи на момчето да разгледа в интернет за т.н. friend zone... и да не се поставя повече в такива унизителни ситуации каквато е била ситуацията с теб