PDA

View Full Version : Възможно ли е ?



Chris.Sayway
05-28-2014, 20:45
Възможно ли е да се хакне abv поща?
и също четох някакви мнения по темата в разни други форуми и споменаха backtrack 5(отностно хакването на fb).. гледах разни клипове и изглежда доста надеждно(обаче то всичко може да бъде направено да изглежда така, но действителността да е съвсем друга), но сложно.. та въпросът ми е някой някога да е работил с това чудо или да е чувал за него? Някога хаквали ли сте нещо и познавате ли човек, който го е правил? Също четох и за хакване чрез пращане на файл, който съответно трябва да бъде приет. Той представлява нещо от сорта на keylogger или направо си е и до колкото разбрах работи, като ти праща всяко нещо, което е било въведено на съответната клавиатура на компютъра на ''жертвата'' обаче по мнението на хората разбирам, че това разбира се е вирус(и едва ли не всичко, което би ти помогнал един вид е такова) и този вирус се качва и на твоя компютър и си си еб*л майката с извинение. Въобще четох и доста варианти някой даже доста абсурдни като този с бот-а на абв, който има паролите на всички потребители .. предполагам доста от вас, които са се интересували от това го знаят. Въобще какви ли не неща не пише из интернет.. така че моля някой запознат по въпроса да изрази някакво мнение

androidman
06-01-2014, 15:42
1.не е толкова лесно колкото си мислиш
2.за keylogger ти трябва компютър от който "жертвата" да се логне
3.ако този който искаш да хакнеш не е наясно как работи пощата има един много прост начин ако искаш питай ме на лс
бтв за какво ти е да хакваш поща :D

BlessAvon
06-04-2014, 16:43
На мен лично са ми пращали линк на ЛС във фейсбук и аз естествено го отворих и така ми хакнаха единия профил там. Също така са ми хаквали и абв-то и да. Моя съвет е да си сменяш паролите на около 3-4 месеца (ако смяташ, че има някой, който може и знае как да ти хакне профила) и също така паролите ти да съдържат цифри и букви, и ако щеш и знаци и т.н.

Marto_Vasilev
06-04-2014, 17:21
Не вярвай на такива клипове, които дават разни програмки!

an7raks
06-04-2014, 17:29
Клиповете са измама пълна... еле пък тея с тегленето на мистериозни програми...
Има начин и се нарича фишинг... Няма да ти го обяснявам, че леля Ди ще ме пляска, но можеш да го намериш в гугъла... Да, крал съм паролите на няколко човека + няколко учителя за келешлъка... Струва ми се, че нямаш вяра на гаджето си или бъркам?