PDA

View Full Version : Мислите ли, че тази статия е истинна?



StringTheoryPracticist
05-28-2014, 21:33
Статията: https://wausaunews.wordpress.com/2014/01/18/big-hospital-finally-telling-the-truth-about-cancer-johns-hopkins/

Въпреки че анкетата е анонимна, ще е найс ако драснете едно мнение и пишете защо мислите така. Пък може и да поспорите ако искате ^^ само дайте отговора и мнението преди да четете какво са писали останалите.

Аз лично надали ще участвам в темата, просто ми е интересно да видя разсъжденията на другите.

anonymous908491
05-28-2014, 21:35
Само като видиш снимките отдолу с излекуваните с храна и ти става ясно.

Mary_Jane_69
05-29-2014, 09:20
Аз лично надали ще участвам в темата, просто ми е интересно да видя разсъжденията на другите.

илюминат


tl;dr

StringTheoryPracticist
06-01-2014, 18:10
мразя ви.

Auriss
06-01-2014, 21:17
С някои от нещата, споменати в статията, ни бомбардират всеки ден. Други съм чувал от далеч по-образовани от мен хора.
Трети пък ми се струват доста 'смляни', да не кажа, че по-скоро ми звучат като нечии теории, отколкото доказан факт;

2. Cancer cells occur between 6 to more than 10 times in a person’s lifetime.

3. When the person’s immune system is strong the cancer cells will be destroyed and prevented from multiplying and forming tumors.

Знам за човек, който спортува, храни се здравословно и работата й/му не е особено напрягаща, но въпреки това разбрах от наште, че е имал подобни здравословни проблеми. Не че моят 'опит' е от съществено значение, но тонът на статията едва ли не твърди, че ако се храниш здравословно, спортуваш, почиваш си и не си под постоянно напрежение, няма начин да се разболееш.
Трудно ми е да го повярвам.

Иии да, снимките накрая ми дойдоха в повечко и на мен.