PDA

View Full Version : Проблем с акнето



Bathala
05-28-2014, 22:23
Здравейте

Имам пъпка(акне) на между очите,иначе казано - в десетката.Интересното е,че като я пипна,ужасно боли.Подкожна е.Та въпроса ми - не знам от кога се е появила ,но от скоро ме боли главата в челото,около пъпката,че възможно ли е главата да ме боли от пъпката?

whiskyandcocaine
05-28-2014, 23:18
Това е пъпка, а не тумор, чак целодневно главоболие не вярвам да е от нея. Само не я чопли. Има един много добър медикамент "Акне аут" се казва, за един ден ще ти махне пъпката.

georgi12
05-29-2014, 07:01
Пъпките по главата са опасни . Не я закачай - ще си мине от самвосебе си. Инфектирана пъпка на главата може да пренесе инфекцията до мозъка.

Bathala
05-29-2014, 07:12
Да,не съм я пипнал.Не бих казал,че целодневно ме боли главата,ама усещам през целия ден напрежение там,където е пъпката.Имам съм и преди акне,ама чак така странно - никога . Като малък претърпях катастрофа и имах мозъчно сътресение
и може да се свързват по някакъв начин,как мислите.Иначе благодаря за бързите отговори!

georgi12
05-30-2014, 06:55
Пъпката няма общо със сътресението , но главоболието може да има . Потърпи още малко - ще мине от само себе си .