PDA

View Full Version : Ябълков оцет



elitovt
05-29-2014, 09:06
Здравейте. Искам да ви питам от ябълковия оцет може ли да се отслабне. Какви са му положителните страни и кои отрицателните. Естествено че няма как да стане само с ябълков оцет отслабването , трябва със подходящ хранителен режим и спорт, но все пак , поне малко спомага ли оцета отслабването. :)

Cloud9
05-29-2014, 11:45
Помага за развалянето на стомаха.Появяват се киселини,гастрит и всякакви други ужасии!Не си го причинявай!

marilyn
06-02-2014, 09:01
Не си мисли, че от оцет се отслабва. Чувала съм някакви глупости, че оцет сутрин на гладно топял мазнините. Това са пълни простотии. Единственото, което ще спечелиш е някой гастрит, язва или друга стомашна болест. Отслабването става със спорт и хранителен режим, а не с пиене на оцет.

kaRamella
06-02-2014, 17:31
Абсурд! Дори не е полезен, аз лично дори в салата не позволявам да ми го слагат...

MaLkaTa_LaDy
06-03-2014, 06:04
Аз пък съм чела, че е полезен на гладно с вода и мед. Аз пробвах в продължение на няколко дни и в един момент ми стана толкова гадно, че спрях. По-добре не опитвай. Една приятелка пие топла вода с лимон на гладно. Това сигурно повече се търпи.

Andjyy
06-03-2014, 13:45
Все по-често чувам това с лимона . http://www.edna.bg/zdravoslovno/syveti/zapochnete-denia-s-chasha-voda-i-limon-4628046 ...склонна съм да пробвам.