PDA

View Full Version : Тия бастуни от виваком



Auriss
05-29-2014, 12:37
нормални ли са !?
Колко пъти трябва да им отказваш едно и също предложение, че да спрат да ти звънят ?
Има ли някъв начин да ме махнат от тъпите им списъци, че просто взе да става прекалено - поне по 1 в седмицата ми звънят и ме врънкат по 5 минут. Накрая ще почна директно да им затварям ...

sometimes_
05-29-2014, 13:33
Няма опция да спрат да ти звънят. Единствено може да помогне ако пишеш жалба - може в магазин на Виваком или в сайта им. Но дори след това може да те притесняват.

OoVasKoO
05-29-2014, 14:02
нормални ли са !?
Колко пъти трябва да им отказваш едно и също предложение, че да спрат да ти звънят ?
Има ли някъв начин да ме махнат от тъпите им списъци, че просто взе да става прекалено - поне по 1 в седмицата ми звънят и ме врънкат по 5 минут. Накрая ще почна директно да им затварям ...
не можеш, винаги ти звънят от различен номер

defender
05-29-2014, 14:10
нарича се корпоративно робство ............. .

ПП: дори и закона е с тях.

Auriss
05-29-2014, 14:26
нарича се корпоративно робство ............. .

ПП: дори и закона е с тях.

сладур :*

AnarchyBoy
05-29-2014, 14:26
Колега, можеш да ги псуваш.. :D

EinGutesKind
05-29-2014, 14:31
Служителите не са виновни, така им е наредено и не си струва да се псуват. За псуване са тия, дето са по-горе от звънящите.

defender
05-29-2014, 14:41
сладур :*

дааааа, всички знаем колко ме обичаш :*


За псуване са тия, дето са по-горе от звънящите.

ми да ги напсува ако му стиска.... те са демократични хора, демократично ще подходят.

OoVasKoO
05-29-2014, 14:53
вече съм псувал и едните и другите, нищо не са ни направили... :D

defender
05-29-2014, 14:59
вече съм псувал и едните и другите, нищо не са ни направили... :D

кой си псувал, тия дето звънят ли?

ПП: Препоръчвам му едно универсално решение (произведено в ЕС за обикновения човек)

http://www.pharmacy-bg.com/lekarstva/aspirin-protect/

OoVasKoO
05-29-2014, 15:02
и тия, които звънят, и служителите
веднъж в техен офис влезе някакъв началник и него го напсувах, след като прочетох листовка с онези супер скъпите абонаметни :D

MaLyKoLiU
05-29-2014, 15:33
Аз затова вече съм на Мтел.
Сега да се случи веднъж на 2 месеца да ми звъннат да ме попитат дали съм доволен от обслужването или за някоя анкета...
Докато бях на Виваком ми звъняха постоянно, писна ми и смених оператора.
След като ми свърши договора не ми се занимаваше да ходя до офис на виваком, че да го прекратя и не ползвах телефона, но получих в един момент писмо, че дължа 30 лева и ще ме съдят... :D Ок, отидох платих им 30те лева и си спрях телефона... след половин месец получавам писмо, че им дължа 1 лев и 16 стотинки или нещо подобно...
Мислех да отида да им ги занеса по 1 стотинка, но не ми се занимава.
А тия тъпанари ми звъняха и на новия ми номер на Мтел, че да ми предлагат малоумните си услуги... :x
Веднъж пък като си плащах сметката в техен офис, малко ми остана да напсувам служителя... Проведохме следния разговор:
-Използвате ли интернет и телевизия? Можем да ви предложим на много... (бла бла)
-Използвам, имам договор към друг оператор.
-Но това не пречи да преминете към нашите услуги...
O_o
В този момент си замълчах и излязох от офиса им...
Такива други нагли отрепки като тия от Виваком няма. ;)

anonymous908491
05-29-2014, 15:35
Служителите не са виновни, уволняват ги, ако не съберат даден брой нови потребители, а и ги задължават да звънят на бивши, сегашни и дори чужди

Ouroboros
05-29-2014, 15:44
ЛоЛ на мен пък от МТел непрекъснато ми звъняха и питат с един еротичен глас:
"Още ли ни крадете интернета?"
При което аз:
"Мне никакъв интернет не крада, явно имате грешка."
А те:
"Ама тук пише, че го крадете."
Аз:
"Е как така го крада, ползвам си мобилен и всеки месец си го плащам."
А те:
"Сигурен ли сте, защото май го крадете."
Аз:
"Да, сигурен съм, че използвам мобилен интернет, който НЕ крада, а плащам."
Те:
"Ще ви помоля да отидете в наш офис и да кажете на колегите, че Не крадете интернета ни."
Аз:
"Защо? Аз току-що казах на вас, че Не го крада."
Те:
"Тогава елате в офиса ни в София. Лек ден."

И затвориха. Никъде не ходих. След два дни:
"Още ли ни крадете интернета?"
Даже веднъж в 9 вечерта ми звъняха. И така по всяко време в продължение на месеци, докато не минах на Виваком. Там нямам подобни проблеми.

anonymous908491
05-29-2014, 15:48
Някоя самотна ти се обажда, следващия път и кажи, че аз крада, да ме потърси да се разберам в нас или у тях.

yakuza_
05-29-2014, 15:48
На мен ми звънят за да си подновя договора от глобул и им казвам - имате грешка и им затварям. Ще го подновя когато му дойде времето.

Същото го правих и на виваком като звъняха на домашния за същото нещо, като има 6 месеца до края.

NqkfaNikakva21
05-31-2014, 10:09
ЛоЛ на мен пък от МТел непрекъснато ми звъняха и питат с един еротичен глас:
"Още ли ни крадете интернета?"
При което аз:
"Мне никакъв интернет не крада, явно имате грешка."
А те:
"Ама тук пише, че го крадете."
Аз:
"Е как така го крада, ползвам си мобилен и всеки месец си го плащам."
А те:
"Сигурен ли сте, защото май го крадете."
Аз:
"Да, сигурен съм, че използвам мобилен интернет, който НЕ крада, а плащам."
Те:
"Ще ви помоля да отидете в наш офис и да кажете на колегите, че Не крадете интернета ни."
Аз:
"Защо? Аз току-що казах на вас, че Не го крада."
Те:
"Тогава елате в офиса ни в София. Лек ден."

И затвориха. Никъде не ходих. След два дни:
"Още ли ни крадете интернета?"
Даже веднъж в 9 вечерта ми звъняха. И така по всяко време в продължение на месеци, докато не минах на Виваком. Там нямам подобни проблеми.


Оле, Боже, тва сериозно ли? :D
Не мога да спра да се смея, епично е. :D
Още ли ни крадете интернета аххаааххах

Lilanda
05-31-2014, 12:56
Мтел са същите идиоти. 3 години след прекратяване на договора ни пращат писмо, същото като това, което виваком са пратили на Кольо, но не за 1.16 лева, а за 336.81 лева. Ако на теб, Коле, 1 лев ти се е сторил проблем, то тогава 330 лева са 330 пъти по-голям такъв. И естествено, ако решиш да се съдиш с един такъв оператор, шансът да изгубиш делото е горе-долу 99.99%. А всички знаем, че след изгубване на делото, няма да платиш само 336.81 лева.

Всеки оператор се проявява след известно време, всички са големи шанаджии и едва ли някой от нас е способен да направи нещо по въпроса.

an7raks
05-31-2014, 14:02
ЛоЛ на мен пък от МТел непрекъснато ми звъняха и питат с един еротичен глас:
"Още ли ни крадете интернета?"
При което аз:
"Мне никакъв интернет не крада, явно имате грешка."
А те:
"Ама тук пише, че го крадете."
Аз:
"Е как така го крада, ползвам си мобилен и всеки месец си го плащам."
А те:
"Сигурен ли сте, защото май го крадете."
Аз:
"Да, сигурен съм, че използвам мобилен интернет, който НЕ крада, а плащам."
Те:
"Ще ви помоля да отидете в наш офис и да кажете на колегите, че Не крадете интернета ни."
Аз:
"Защо? Аз току-що казах на вас, че Не го крада."
Те:
"Тогава елате в офиса ни в София. Лек ден."

И затвориха. Никъде не ходих. След два дни:
"Още ли ни крадете интернета?"
Даже веднъж в 9 вечерта ми звъняха. И така по всяко време в продължение на месеци, докато не минах на Виваком. Там нямам подобни проблеми.

Тря да знаеш, че някой много яко те гъбарка... :lol:

tori
05-31-2014, 20:48
Аз днес ги псувах яко. Имах някакъв проблем с обхвата и интернета. Дори на оператор не успях да звънна. Ще си сменяме шапките след година и половина ама не знам дали ще ги изтрая дотогава. Ако чуете за взривен офис на вива в Русе, не съм аз.

fUcKsMiLe
05-31-2014, 21:34
За това е най-хубаво да нямаш договори с никой! :Д
На г-н Ваучер съм от както се помня и ми излиза и по на сметка, и никой не ми звъни.
/Мтел за протокола, ама нито него, нито другите ги харесвам.